Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BRZEŹNO: 1 - 64, 66 - 86, 88 - 96 parzyste, 103 - 105, 107 - 111 nieparzyste, 138 - 148 parzyste, 163, 176A, 207 - 231, 238 - 255, od 259 do końca.
Pokaż więcej
Katarzyna Izabela Tołysz-Hawryluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
129
(49,43%)
Agnieszka Bataszew
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(22,22%)
Anna Ewa Popielnicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(28,35%)
Okręg 2
BRZEŹNO: 65, 87 - 97 nieparzyste, 98 - 102, 106 - 112 parzyste, 113 - 137, 139 - 149A nieparzyste, 150 - 162, 163A - 175, 177 - 206A, 232 - 237, 256 - 258, KĘPA, OLENÓWKA
Pokaż więcej
Beata Monika Sawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
106
(49,77%)
Krystyna Maria Kogut
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(36,15%)
Jolanta Elżbieta Podgórska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(14,08%)
Okręg 3
LUDWINÓW, ROZKOSZ, ŚWIERŻE-KOLONIA, TEOSIN
Pokaż więcej
Piotr Leon Kryszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
68
(60,18%)
Łukasz Olesiczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(39,82%)
Okręg 4
WÓLKA OKOPSKA
Pokaż więcej
Henryk Łabędzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
105
(53,03%)
Józef Tworek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(46,97%)
Okręg 5
ŚWIERŻE I: JANA PAWŁA II 69 - 71 nieparzyste, od 72 do końca, KOŚCIELNA, MŁYŃSKA, NADBUŻNA, PARTYZANTÓW od 2 do końca numery parzyste, PIASKOWA, POCZTOWA 4 - 12B parzyste, od 25 do końca, POLNA
Pokaż więcej
Ewa Furmanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
161
(70,93%)
Bożena Raczyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(3,96%)
Andrzej Ryszard Suchocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(25,11%)
Okręg 6
ŚWIERŻE II: CICHA, JANA PAWŁA II 1 - 68C, 70, LEŚNA, NADRZECZNA, OGRODOWA, PARKOWA, PARTYZANTÓW od 1 do końca numery nieparzyste, POCZTOWA 1 - 3, 5 - 21 nieparzyste, SKRAJNA, SZKOLNA
Pokaż więcej
Ryszard Jan Goleń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
75
(50,68%)
Mirosław Piotr Kozak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(49,32%)
Okręg 7
DOBRYŁÓWKA, OKOPY-KOLONIA, ZALASOCZE, ZAMIEŚCIE
Pokaż więcej
Marzanna Walczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
67
(28,76%)
Edyta Anna Szewczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(5,58%)
Małgorzata Maria Sarzyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
153
(65,67%)
Okręg 8
Piotr Krzysztof Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
81
(36,82%)
Wojciech Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(63,18%)
Okręg 9
BERDYSZCZE, DOROHUSK-OSADA: 1 MAJA, GRANICZNA, NIEPODLEGŁOŚCI, KOŚCIELNA, KOŚCIUSZKI, NADBUŻAŃSKA, NADRZECZNA, PARKOWA, SZKOLNA
Pokaż więcej
Jan Papacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
64
(28,07%)
Andrzej Mirosław Wieliczko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(32,89%)
Adam Derkacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(39,04%)
Okręg 10
DOROHUSK-OSADA: WIOSENNA, FIOŁKOWA, JAŚMINOWA, KALINOWA, KOLEJOWA, KONWALIOWA, KWIATOWA, LILIOWA, MAKOWA, MALINOWA, OGRODOWA, POLNA, RÓŻANA, STORCZYKOWA, WIERZBOWA, ZWYCIĘSTWA
Pokaż więcej
Ewa Agnieszka Dziedzicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
108
(43,37%)
Przemysław Paweł Zoruk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
141
(56,63%)
Okręg 11
Mieczysław Bogumił Gałecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
98
(43,36%)
Anna Kulesza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(17,70%)
Damian Walczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(38,94%)
Okręg 12
MYSZKOWIEC, TURKA, ZANOWINIE
Pokaż więcej
Barbara Koguciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
81
(40,91%)
Izabela Koniuszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(26,26%)
Dorota Ewa Rudzka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(32,83%)
Okręg 13
HUSYNNE, KOLEMCZYCE, LADENISKA, MOŚCISKA
Pokaż więcej
Krzysztof Kogut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
97
(68,79%)
Weronika Łucja Ambroziewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(31,21%)
Okręg 14
MAJDAN SKORDIOWSKI, MICHAŁÓWKA, OSTRÓW
Pokaż więcej
Edward Jan Drzewiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
63
(33,69%)
Edyta Janina Soborska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(66,31%)
Okręg 15
BARBARÓWKA, KROCZYN, POGRANICZE, PUSZKI, SKORDIÓW, STEFANÓW
Pokaż więcej
Marian Grzywna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SAWY
74
(37,76%)
Sylwia Szpindowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(62,24%)