Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Banino (miejscowości: Banino, Borowiec) Sołectwo Czaple, Sołectwo Nowy Świat, Sołectwo Rębiechowo (miejscowości: Barniewice, Rębiechowo)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZUBSKIE ZRZESZENIE WYBORCZE
-
4
Ryszard Antoni Ustowski
237
(7,18%)
-
2
Paweł Grzegorz Koreń
277
(8,40%)
-
1
Albin Michał Bychowski
431
(13,06%)
-
5
Elżbieta Grażyna Pryczkowska
219
(6,64%)
-
3
Bogumiła Barbara Ropel
167
(5,06%)
-
6
Urszula Teska
315
(9,55%)
-
7
Jarosław Stanisław Cejrowski
149
(4,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŻUKOWO
-
5
Marek Alfons Trepczyk
144
(4,36%)
-
1
Mariola Anna Zmudzińska
149
(4,52%)
-
3
Danuta Makarewicz
82
(2,49%)
-
2
Adrian Norbert Chyliński
132
(4,00%)
-
4
Jacek Petkiewicz
64
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTE KASZUBY
-
4
Justyna Aleksandra Głaz-Wiktorowicz
42
(1,27%)
-
5
Tomasz Adam Niklas
314
(9,52%)
-
2
Maciej Pająk
117
(3,55%)
-
1
Krystian Gachewicz
371
(11,25%)
-
3
Alicja Zdanowicz
89
(2,70%)
Okręg 2
Sołectwo Chwaszczyno, Sołectwo Małkowo, Sołectwo Miszewo (miejscowości: Dąbrowa, Miszewko, Miszewo, Nowy Tuchom), Sołectwo Pępowo, Sołectwo Tuchom
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZUBSKIE ZRZESZENIE WYBORCZE
-
3
Tadeusz Klawikowski
428
(10,97%)
-
2
Jacek Krzysztof Fopke
767
(19,67%)
-
6
Natalia Małgorzata Bobkowska
75
(1,92%)
-
5
Karolina Anna Kordas-Stępska
85
(2,18%)
-
1
Witold Tomasz Szmidtke
782
(20,05%)
-
7
Grażyna Lidia Derra
80
(2,05%)
-
4
Jolanta Monika Wiercińska
658
(16,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŻUKOWO
-
2
Małgorzata Ryszarda Rabek
205
(5,26%)
-
3
Stanisław Bogdan Jaś
34
(0,87%)
-
4
Salomea Maria Stenka
57
(1,46%)
-
1
Stefan Gruba
308
(7,90%)
-
5
Krzysztof Roman Cieszyński
150
(3,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTE KASZUBY
-
3
Stanisław Edmund Kowalewski
34
(0,87%)
-
2
Daria Skaźnik
47
(1,21%)
-
4
Łukasz Ludwik Głaz
15
(0,38%)
-
5
Daniel Paweł Grabowski
25
(0,64%)
-
1
Karolina Ewa Janczukowicz
150
(3,85%)
Okręg 3
Sołectwo Borkowo, Sołectwo Żukowo, Żukowo – miasto (Osiedle Dolne, Osiedle Elżbietowo, Osiedle Norbertanek, Osiedle Nowe, Osiedle Wybickiego)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZUBSKIE ZRZESZENIE WYBORCZE
-
4
Tyberiusz Marek Treder
421
(10,52%)
-
6
Maria Mirosława Byczkowska
270
(6,75%)
-
1
Stanisław Wojciech Szur
246
(6,15%)
-
3
Waldemar Dampc
551
(13,77%)
-
7
Kazimierz Kassin
99
(2,47%)
-
5
Bożena Bigdoń
79
(1,97%)
-
2
Brygida Treder
253
(6,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŻUKOWO
-
3
Renata Barbara Stubińska-Nalewajek
226
(5,65%)
-
6
Dorota Anna Myślisz
103
(2,57%)
-
5
Witold Dargacz
90
(2,25%)
-
4
Ewa Elżbieta Drewa
208
(5,20%)
-
2
Piotr Kitowski
254
(6,35%)
-
1
Jerzy Stanisław Żurawicz
633
(15,82%)
-
7
Adam Piotr Okrój
295
(7,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTE KASZUBY
-
3
Krzysztof Tadeusz Kuźmicki
56
(1,40%)
-
4
Barbara Monika Wrocławska-Tuszkowska
48
(1,20%)
-
2
Weronika Kuper
63
(1,57%)
-
5
Michał Dariusz Wadowski
49
(1,22%)
-
1
Andrzej Mateusz Sowiński
58
(1,45%)
Okręg 4
Sołectwo Babi Dół, Sołectwo Glincz, Sołectwo Leźno (miejscowości: Leźno, Lniska), Sołectwo Łapino Kartuskie, Sołectwo Niestępowo, Sołectwo Otomino, Sołectwo Przyjaźń, Sołectwo Rutki, Sołectwo Skrzeszewo, Sołectwo Sulmin, Sołectwo Widlino
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZUBSKIE ZRZESZENIE WYBORCZE
-
4
Jarosław Czesław Wójcik
196
(5,01%)
-
1
Wojciech Dariusz Kankowski
552
(14,10%)
-
3
Grzegorz Józef Tokarski
432
(11,03%)
-
6
Karolina Barbara Stańkowska
79
(2,02%)
-
2
Andrzej Karczewski
353
(9,02%)
-
5
Łukasz Marian Słodzinka
420
(10,73%)
-
8
Ludmiła Izabela Szmidtke
26
(0,66%)
-
7
Paulina Teresa Milczanowska
75
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŻUKOWO
-
7
Robert Żuryń
106
(2,71%)
-
1
Tomasz Leszek Pellowski
418
(10,68%)
-
3
Adam Mirosław Stromski
355
(9,07%)
-
2
Izabela Małycha
224
(5,72%)
-
4
Kamila Barbara Malinowska
133
(3,40%)
-
5
Ewa Bałon
159
(4,06%)
-
6
Maria Edyta Kankowska-Kamińska
84
(2,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTE KASZUBY
-
2
Aleksandra Katarzyna Jażdżewska
84
(2,15%)
-
1
Jan Marian Burdyński
82
(2,09%)
-
4
Roger Benon Wróblewski
23
(0,59%)
-
3
Zbigniew Hormański
15
(0,38%)
-
5
Anna Maria Kwiatkowska
99
(2,53%)