Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Adamów
Pokaż więcej
Alina Maria Żak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR INŻ. MARIANA ŁĘCKIEGO
10
(1,92%)
Marzena Agata Bernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
255
(49,04%)
Sylwia Ewa Pocheć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
183
(35,19%)
Beata Czapiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ROZWÓJ
28
(5,38%)
Leszek Mieczysław Ślęzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PRZYGODY
44
(8,46%)
Okręg 2
Część sołectwa Brody, ulice: Apteczna, Borówkowa, Graniczna, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Leszczynowa, Lipowa, Nadrzeczna, Nad Torami, Na Stoku, Nowa, Parkowa, Polna, Południowa, Radomska, Relaksowa, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stanisława Staszica, Starachowicka, Świerkowa, Wójtowska, Zielna
Pokaż więcej
Marek Jaskros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR INŻ. MARIANA ŁĘCKIEGO
7
(1,55%)
Roch Kudelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
165
(36,42%)
Ryszard Kutera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
96
(21,19%)
Aneta Maria Grzegorzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ROZWÓJ
38
(8,39%)
Barbara Ryszarda Śliwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZUZANNY KLEPACZ
40
(8,83%)
Dariusz Piotr Świrta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PRZYGODY
107
(23,62%)
Okręg 3
Część sołectwa Brody, ulice: Akacjowa, Leśna, Piaskowa, Podgórze, Stoczki, Szkolna, Tatrzańska
Pokaż więcej
Maciej Dariusz Słomiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR INŻ. MARIANA ŁĘCKIEGO
12
(2,95%)
Jerzy Józef Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
175
(43,00%)
Ewa Maria Fogiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY FOGIEL
164
(40,29%)
Andrzej Marek Przygoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PRZYGODY
56
(13,76%)
Okręg 4
Sołectwo Dziurów
Pokaż więcej
Leszek Stanisław Sarna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
162
(40,60%)
Piotr Adam Kosmala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
109
(27,32%)
Dariusz Marcin Krzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ROZWÓJ
128
(32,08%)
Okręg 5
Sołectwo Kuczów
Pokaż więcej
Lucyna Szot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR INŻ. MARIANA ŁĘCKIEGO
21
(4,62%)
Jadwiga Elżbieta Bonia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
218
(47,91%)
Wojciech Stanisław Garbala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
182
(40,00%)
Norbert Krzysztof Gross
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ROZWÓJ
34
(7,47%)
Okręg 6
Sołectwo Lipie
Pokaż więcej
Marian Łęcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR INŻ. MARIANA ŁĘCKIEGO
65
(29,82%)
Piotr Michał Kosmala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
153
(70,18%)
Okręg 7
Sołectwo Lubienia
Pokaż więcej
Robert Mariusz Salwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR INŻ. MARIANA ŁĘCKIEGO
11
(2,49%)
Dariusz Adam Łodej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
206
(46,61%)
Robert Strojny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
37
(8,37%)
Tomasz Paweł Dróżdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ROZWÓJ
80
(18,10%)
Zuzanna Klepacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZUZANNY KLEPACZ
56
(12,67%)
Renata Katarzyna Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PRZYGODY
52
(11,76%)
Okręg 8
Sołectwo Młynek z wyłączeniem ul. Działki
Pokaż więcej
Wojciech Janiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
133
(48,01%)
Michał Marek Sala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
56
(20,22%)
Wojciech Jacek Sarna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ROZWÓJ
16
(5,78%)
Wanda Janina Stąporek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PRZYGODY
72
(25,99%)
Okręg 9
Sołectwo Ruda
Pokaż więcej
Ireneusz Henryk Bernaciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR INŻ. MARIANA ŁĘCKIEGO
19
(5,43%)
Beata Szustak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
254
(72,57%)
Zdzisław Jagiełło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
14
(4,00%)
Mirosław Maculewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ROZWÓJ
10
(2,86%)
Wojciech Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PRZYGODY
53
(15,14%)
Okręg 10
Sołectwa: Staw Kunowski, Bór Kunowski, Rudnik
Pokaż więcej
Marian Głuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR INŻ. MARIANA ŁĘCKIEGO
7
(2,28%)
Andrzej Norbert Jagieła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
145
(47,23%)
Katarzyna Milena Wiącek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
123
(40,07%)
Witold Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PRZYGODY
32
(10,42%)
Okręg 11
Sołectwo Styków z wyłączeniem ul. Kościelnej
Pokaż więcej
Marta Lucyna Prokop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
103
(31,12%)
Stanisław Bogusław Wrona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
94
(28,40%)
Gabriela Kazimiera Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ROZWÓJ
47
(14,20%)
Michał Łukasz Major
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PRZYGODY
87
(26,28%)
Okręg 12
Sołectwo Jabłonna, cześć sołectwa Styków: ul. Kościelna
Pokaż więcej
Marek Ryszard Michalczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
104
(52,53%)
Marek Paweł Jedliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
73
(36,87%)
Danuta Jóźwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PRZYGODY
21
(10,61%)
Okręg 13
Część sołectwa Krynki, ulice: Długa, Ostrowiecka, Pastwiska, Polna, Zakanale
Pokaż więcej
Janusz Jerzy Adamus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
165
(46,74%)
Lidia Jolanta Lefek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
128
(36,26%)
Mirosław Józef Świrta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ŚWIRTY
60
(17,00%)
Okręg 14
Część sołectwa Krynki, ulice: Apteczna, Cmentarna, Górna, Kościelna, Nad Zalewem, Nowa, Poprzeczna, Skalna, Starachowicka, Szkolna
Pokaż więcej
Tomasz Budzyń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
149
(50,17%)
Artur Jaromin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WRONY
113
(38,05%)
Andrzej Idzi Jagiełło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ROZWÓJ
35
(11,78%)
Okręg 15
Sołectwa: Budy Brodzkie, Przymiarki, cześć sołectwa Młynek: ul. Działki
Pokaż więcej
Karolina Elżbieta Farys-Margula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY BERNAT
65
(26,00%)
Aneta Ewa Kutera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ROZWÓJ
130
(52,00%)
Arkadiusz Jacek Galas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PRZYGODY
55
(22,00%)