Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Elbląg

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ALEJA ODRODZENIA, GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA, STEFANA BATOREGO, BROWARNA od 27 do 94, BRZESKA, PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 37 do 111 (nieparzyste), PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 113 do końca (nieparzyste), DZIAŁDOWSKA, ELEKTRYCZNA, GRAŻYNY, HELSKA, MACIEJA KALENKIEWICZA, MARCINA KASPRZAKA, KRAKUSA, KS. ANDRZEJA KLIMUSZKI, EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO, LUBRANIECKA, ŁUBINOWA, JANA MATEJKI, MAZURSKA, OBROŃCOW POKOJU, STEFANA OKRZEI, LEOPOLDA OKULICKIEGO, PIŁAWSKA, PŁOCKA, PODGÓRNA, POKORNA, POPRZECZNA, PORTOWA, PSZENICZNA, TADEUSZA RECHNIEWSKIEGO, RONDO NSZZ SOLIDARNOŚĆ, ROBOTNICZA od 142 do końca (parzyste), ROBOTNICZA od 107 do końca (nieparzyste), RYPIŃSKA, RZEPAKOWA, SŁONECZNIKOWA, SZARYCH SZEREGÓW, TOPOLOWA, WĘGROWSKA, WIEJSKA, JÓZEFA WYBICKIEGO, ŻYTNIA

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Grzegorz Rudnicki
      575 (6,53%)
    2. 7 Stanisław Jan Tomczyński
      67 (0,76%)
    3. 3 Jerzy Jedynak
      100 (1,13%)
    4. 6 Teresa Goryszewska
      89 (1,01%)
    5. 2 Małgorzata Charłampowicz
      61 (0,69%)
    6. 4 Alicja Sobecka
      86 (0,98%)
    7. 5 Wiesław Wiewiórka
      26 (0,30%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Iwona Asztęborska
      71 (0,81%)
    2. 2 Robert Turlej
      1 201 (13,63%)
    3. 4 Juliusz Dziewałtowski-Gintowt
      236 (2,68%)
    4. 6 Iwona Nowik
      63 (0,71%)
    5. 3 Mirosława Maria Kozioł
      152 (1,72%)
    6. 7 Teresa Nowak
      75 (0,85%)
    7. 1 Michał Piotr Missan
      1 283 (14,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA WRÓBLEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Leszek Wilk
      111 (1,26%)
    2. 1 Iwona Katarzyna Mikulska
      997 (11,31%)
    3. 7 Krzysztof Jan Litkowski
      109 (1,24%)
    4. 2 Krystyna Urbaniak
      132 (1,50%)
    5. 4 Alina Owczarek
      104 (1,18%)
    6. 6 Lucyna Ilona Puźmirowska
      89 (1,01%)
    7. 3 Maciej Sikut
      116 (1,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Andrzej Freda
      36 (0,41%)
    2. 1 Stefan Bolesław Rembelski
      221 (2,51%)
    3. 2 Genowefa Wiesława Kucharczuk
      26 (0,30%)
    4. 5 Anna Danuta Parzonko
      36 (0,41%)
    5. 3 Żaneta Anna Sołtysik
      45 (0,51%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Halina Maria Sałata
      736 (8,35%)
    2. 1 Rafał Traks
      898 (10,19%)
    3. 3 Jacek Leon Domeracki
      189 (2,14%)
    4. 2 Renata Małgorzata Kobiela
      247 (2,80%)
    5. 4 Mateusz Kołodziejski
      107 (1,21%)
    6. 5 Jerzy Andrzej Pędzisz
      182 (2,07%)
    7. 6 Marzena Gabriela Prusiecka
      346 (3,93%)

    Okręg 2

    ALEJA JANA PAWŁA II, ALEJA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO, BARTNICZA, MAURYCEGO BENIOWSKIEGO, BOHATERÓW WESTERPLATTE, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, JANA BRZECHWY, BUKOWA, CISOWA, CZĘSTOCHOWSKA, ANTONIEGO CZUCHNOWSKIEGO, PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 132 do końca (parzyste), DRUSKIENICKA, DWORKOWA, JULIANA FAŁATA od 30 do końca, FORMIERZY, FROMBORSKA, ALEKSANDRY GABRYSIAK, GDYŃSKA, GŁOGOWA, POLI GOJAWICZYŃSKIEJ, GRABOWA, GRODZIEŃSKA, ZBIGNIEWA HERBERTA, HODOWLANA, IŁAWSKA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, JAGODOWA, JANA III SOBIESKIEGO, JARZĘBINOWA, JAWOROWA, JELENIA DOLINA, JEMIOŁOWA, JESIONOWA, JODŁOWA, MICHAŁA KAJKI, KALINOWA, KALISKA, KAMIENNA, JÓZEFA KARPIŃSKIEGO, JANA KASPROWICZA, KASZUBSKA, KATOWICKA, PIOTRA KŁOCZOWSKIEGO, MARII KONOPNICKIEJ, JANUSZA KORCZAKA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od 140 do końca (parzyste), KOWIEŃSKA, KRAKOWSKA, KRÓLEWIECKA od 162 do końca (parzyste), KRÓLEWIECKA od 191 do końca (nieparzyste), ALEKSANDRA KRZYŻANOWSKIEGO, JÓZEFA LASSOTY, LEGIONÓW, STANISŁAWA LEMA, LESZCZYNOWA, STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO, BOLESŁAWA LEŚMIANA, LEŚNA, LIPOWA, LUBARTOWSKA, LUBELSKA, LWOWSKA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ŁOWICKA, WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, MARYMONCKA, METALOWCÓW, MIESZKA I, MODLIŃSKA, MODRZEWIOWA, JANA MYLIUSA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, GABRIELA NARUTOWICZA, GEN. BOLESŁAWA NIECZUJA-OSTROWSKIEGO, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, NIEPODLEGŁOŚCI, NOWOGRÓDZKA, ODLEWNIKÓW, OGÓLNA, OKRĘŻNA, OLCHOWA, WŁADYSŁAWA ORKANA, ORZECHOWA, OSIEDLE MARYNARZY, OSTRÓDZKA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, PAWIA, PIŃSKA, POMORSKA, JANINY PORAZIŃSKIEJ, HALINY POŚWIATOWSKIEJ, POZNAŃSKA, STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO, RONDO TARNOPOL, MICHAŁA ROSNOWSKIEGO, RUMIANKOWA, LUCJANA RYDLA, SARNIA, WŁODZIMIERZA SIERZPUTOWSKIEGO, WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, SKIERNIEWICKA, SMOLNA, SOSNOWA, SPOŁECZNA, LEOPOLDA STAFFA, STAWOWA, STRUMYKOWA, MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO, STANISŁAWA SULIMY, SUWALSKA, WŁADYSŁAWA SYROKOMLI, SZCZECIŃSKA, SZCZYGLA, JANA SZUCHA, ŚWIERKOWA, TARNOPOLSKA, TARNOWSKA, TURBINOWCÓW, JULIANA TUWIMA, LUDWIKA WARYŃSKIEGO, WIĄZOWA, WILCZA, WILEŃSKA, WINNICKA, WIŚLICKA, STANISŁAWA WITKIEWICZA, WINCENTEGO WITOSA, WRZOSOWA, ZAKĄTEK, ZAKOPIAŃSKA, ŻYRARDOWSKA

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Klim
      423 (4,19%)
    2. 3 Bożena Karnecka
      57 (0,57%)
    3. 1 Iwona Barbara Pietraszkiewicz
      237 (2,35%)
    4. 4 Paweł Zabłocki
      112 (1,11%)
    5. 6 Mirosława Ewa Milanowska
      35 (0,35%)
    6. 7 Tadeusz Andrzej Kacprzak
      39 (0,39%)
    7. 5 Marek Ludwik Wnęk
      65 (0,64%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jolanta Maria Smolińska
      288 (2,86%)
    2. 2 Małgorzata Adamowicz
      958 (9,50%)
    3. 5 Marta Drózda-Kulkowska
      266 (2,64%)
    4. 1 Cezary Balbuza
      932 (9,24%)
    5. 7 Elżbieta Barbara Ziętkowska
      134 (1,33%)
    6. 4 Roman Nakonowski
      680 (6,74%)
    7. 6 Witold Strzelec
      352 (3,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA WRÓBLEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Edward Konert
      719 (7,13%)
    2. 2 Piotr Czesław Derlukiewicz
      274 (2,72%)
    3. 5 Anna Kotońska
      244 (2,42%)
    4. 6 Katarzyna Beata Jankowska
      118 (1,17%)
    5. 4 Adam Kamil Kapczyński
      119 (1,18%)
    6. 3 Bogusław Milusz
      420 (4,16%)
    7. 7 Mariola Lucyna Hajdukonis
      235 (2,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Hofman
      105 (1,04%)
    2. 4 Kazimierz Tadeusz Gozdek
      17 (0,17%)
    3. 1 Ewa Alicja Dąbrowska
      236 (2,34%)
    4. 3 Janusz Marian Lewandowski
      58 (0,57%)
    5. 5 Mirela Małgorzata Procajło-Łutaj
      57 (0,57%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Janusz Hajdukowski
      1 055 (10,46%)
    2. 3 Waldemar Jerzy Tatarski
      289 (2,87%)
    3. 4 Wiljan Ireneusz Frieske
      127 (1,26%)
    4. 2 Jolanta Anna Janowska
      826 (8,19%)
    5. 5 Michał Rutkowski
      208 (2,06%)
    6. 6 Ewa Kaczmarska
      149 (1,48%)
    7. 7 Ewa Borkowska
      253 (2,51%)

    Okręg 3

    13 ELBLĄSKIEGO PUŁKU PRZECIWLOTNICZEGO, AGRYKOLA, HENRYKA BARONA, JANA BAŻYŃSKIEGO, GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 40 (parzyste), GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 59 (nieparzyste), BOLESŁAWA CHROBREGO, BOSMAŃSKA, BOŻEGO CIAŁA, BROWARNA od 95 do końca, BROWARNA od początku do 26, BRZOZOWA, BYDGOSKA, FRYDERYKA CHOPINA, CICHA, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 32 do 130 (parzyste), DOLNA, DONIMIRSKICH, DZIAŁKOWA, JULIANA FAŁATA od początku do 29, GÓRNOŚLĄSKA, GRUDZIĄDZKA, GWIEZDNA, JAŚMINOWA, STEFANA KIEDRZYŃSKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do 138 (parzyste), TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do końca (nieparzyste), KRÓLEWIECKA od 74 do 160 (parzyste), KRÓLEWIECKA od 79 do 189 (nieparzyste), KRUCZA, KWIATOWA, LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO, STANISŁAWA MONIUSZKI, NISKA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, OLIWSKA, ORĘŻNA, ELIZY ORZESZKOWEJ, OWOCOWA, PIECHOTY, WAWRZYŃCA PILGRIMA, PIONIERSKA, PŁYWACKA, ADAMA PRÓCHNIKA, GENERAŁA KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, ROBOTNICZA od początku do 105 (nieparzyste), ROBOTNICZA od początku do 140 (parzyste), RONDO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH "WYKLĘTYCH", RÓŻANA, HENRYKA SIENKIEWICZA, SKWER JANKA KRASICKIEGO, SKWER OFIAR SPRAWY ELBLĄSKIEJ, SOKOLA, SOWIA, SPACEROWA, SYBIRAKÓW, SZTUMSKA, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, ŚLEPA, TCZEWSKA, TORUŃSKA, UROCZA, WŁADYSŁAWA IV, WSPÓLNA, ŻEGLARSKA, ŻURAWIA

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Gaweł
      263 (3,19%)
    2. 5 Tomasz Ludkiewicz
      37 (0,45%)
    3. 4 Anna Przybyła
      120 (1,46%)
    4. 2 Bronisław Rozmarynowski
      39 (0,47%)
    5. 3 Marian Kamasz
      75 (0,91%)
    6. 6 Joanna Kosmatka
      68 (0,83%)
    7. 7 Małgorzata Pielak
      57 (0,69%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Maciej Jan Fiedorowicz
      147 (1,78%)
    2. 4 Marek Chądzyński
      98 (1,19%)
    3. 1 Irena Sokołowska
      943 (11,44%)
    4. 6 Regina Edyta Czymbor
      98 (1,19%)
    5. 2 Wojciech Jerzy Karpiński
      736 (8,93%)
    6. 3 Bogumiła Sylwia Salmonowicz
      318 (3,86%)
    7. 5 Ilona Ewa Nowacka
      226 (2,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA WRÓBLEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mieczysław Jan Szałachowski
      256 (3,11%)
    2. 2 Małgorzata Dorota Sowicka
      349 (4,23%)
    3. 5 Adam Piotr Matwiejczuk
      213 (2,58%)
    4. 6 Katarzyna Natalia Witowska
      160 (1,94%)
    5. 4 Andrzej Szmigielski
      183 (2,22%)
    6. 7 Ewa Violetta Gałecka
      191 (2,32%)
    7. 1 Edward Mieczysław Pietrulewicz
      794 (9,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Krzysztof Pańka
      154 (1,87%)
    2. 3 Marcin Łukasz Gnaś
      39 (0,47%)
    3. 4 Ewelina Miścikowska
      61 (0,74%)
    4. 5 Lidia Marta Płussa
      61 (0,74%)
    5. 2 Marek Franciszek Jakubów
      73 (0,89%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Tomasz Fedorczyk
      415 (5,04%)
    2. 3 Andrzej Wojciech Majewski
      222 (2,69%)
    3. 6 Sylwia Milewska
      230 (2,79%)
    4. 4 Cecylia Weronika Orych
      287 (3,48%)
    5. 5 Elżbieta Banasiewicz
      250 (3,03%)
    6. 1 Piotr Opaczewski
      849 (10,30%)
    7. 7 Jan Marek Redzimski
      229 (2,78%)

    Okręg 4

    1 MAJA, 12 LUTEGO, 3 MAJA, ALEJA ARMII KRAJOWEJ, ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 4 (parzyste), ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 57 (nieparzyste), ALEJA TYSIĄCLECIA, ALEJA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, MICHAŁA BAŁUCKIEGO, BEDNARSKA, BULWAR ZYGMUNTA AUGUSTA, CHMURNA, CZERWONEGO KRZYŻA, PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 30 (parzyste), PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 35 (nieparzyste), DRZEWNA, FRETA, GARBARY, GARNCARSKA, GDAŃSKA, GIEŁDOWA, GIERMKÓW, GIMNAZJALNA, ZBYSZKA GODLEWSKIEGO, GOŁĘBIA, GROBLA ŚWIĘTEGO JERZEGO, GROCHOWSKA, GENERAŁA GROTA ROWECKIEGO, HETMAŃSKA od początku do 29 (nieparzyste), HETMAŃSKA od początku do 34 (parzyste), JANOWSKA, KAROWA, KLASZTORNA, KOSYNIERÓW GDYŃSKICH, KOTWICZA, KOWALSKA, KRĘGIELNA, KRÓLEWIECKA od początku do 72 (parzyste), KRÓLEWIECKA od początku do 77 (nieparzyste), KRÓTKA, KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO, KSIĘDZA WACŁAWA OSIŃSKIEGO, KUMIELI, KUPIECKA, KUŚNIERSKA, LESZNO, ŁĄCZNOŚCI, MĄCZNA, MENNICZA, MOSTOWA, NEONOWA, HENRYKA NITSCHMANNA, NIZINNA, NOWODWORSKA, NOWOWIEJSKA, OBOŹNA, ODZIEŻOWA, ORLA, OSTROŁĘCKA, JANA HENRYKA PESTALOZZIEGO, PLAC GRUNWALDZKI, PLAC KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA, PLAC KONSTYTUCJI, PLAC SŁOWIAŃSKI, PLAC SOLIDARNOŚCI, PLAC WOLNOŚCI, POCZTOWA, POLDEROWA, POLNA, POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH, PROWIANTOWA, PRZY BRAMIE TARGOWEJ, PRZYMURZE, RADOMSKA, RATUSZOWA, RONDO COMPIEGNE, RONDO LEER, RYBACKA, RYCERSKA, RZEMIEŚLNICZA, RZEŹNICKA, SKWER MARIANA SAWICZA, SKWER FERDYNANDA SCHICHAUA, SKWER IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO, SKWER WALDEMARA REBININA, SKWER IM. LUDWIKA ZAMENHOFA, SŁONECZNA, SŁUŻEBNA, STAROWIEJSKA, STARY RYNEK, STAWIDŁOWA, FRANCISZKA STEFCZYKA, STOCZNIOWA, STRAŻNICZA, ANDRZEJA STRUGA, STUDZIENNA, SUKIENNICZA, SZAŃCOWA, SZKOLNA, SZPITALNA, ŚCIEŻKA KOŚCIELNA, ŚLUSARSKA, ŚWIĘTEGO DUCHA, TAMKA, TARTACZNA, TEATRALNA, TRASA UNII EUROPEJSKIEJ, ROMUALDA TRAUGUTTA, TRYBUNALSKA, WAŁOWA, WAPIENNA, WARSZAWSKA, WIDOK, WIEŻOWA, WIGILIJNA, WINNA, WODNA, WYBRZEŻE GDAŃSKIE, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, ZACISZE, WOJCIECHA ZAJCHOWSKIEGO, ZAMKOWA, ZIELONA, ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO, ŻUŁAWSKA

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mieczysław Domińczak
      140 (1,77%)
    2. 3 Karol Władysław Wyszyński
      81 (1,03%)
    3. 4 Barbara Kornacka
      61 (0,77%)
    4. 7 Dariusz Bocian
      80 (1,01%)
    5. 2 Beata Renata Lalik
      98 (1,24%)
    6. 5 Michał Glock
      26 (0,33%)
    7. 6 Danuta Wiesława Wojnarowska
      31 (0,39%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Boruszka
      275 (3,48%)
    2. 5 Jolanta Beata Małkowska
      196 (2,48%)
    3. 4 Barbara Elżbieta Gąsak
      143 (1,81%)
    4. 3 Grzegorz Ciszewski
      151 (1,91%)
    5. 1 Antoni Czyżyk
      1 253 (15,86%)
    6. 6 Beata Iwona Gadomska
      126 (1,59%)
    7. 7 Marek Andrzej Kamm
      251 (3,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA WRÓBLEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Monika Dwojakowska
      142 (1,80%)
    2. 1 Witold Marek Wróblewski
      1 323 (16,74%)
    3. 2 Marek Burkhardt
      417 (5,28%)
    4. 4 Małgorzata Zabiełło
      50 (0,63%)
    5. 6 Beata Lidia Chrościcka
      115 (1,46%)
    6. 7 Henryk Wojciechowski
      79 (1,00%)
    7. 3 Agnieszka Jurewicz
      196 (2,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Krefft
      66 (0,84%)
    2. 5 Henryk Mongiało
      24 (0,30%)
    3. 3 Zbigniew Tadeusz Piszczygłowa
      24 (0,30%)
    4. 2 Waldemar Michał Siuda
      49 (0,62%)
    5. 1 Izabela Malinowska
      182 (2,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marek Wójcik
      217 (2,75%)
    2. 1 Jolanta Lisewska
      1 045 (13,23%)
    3. 6 Grzegorz Holeniewski
      66 (0,84%)
    4. 5 Teresa Wanda Król
      361 (4,57%)
    5. 4 Grzegorz Marek Guzowski
      107 (1,35%)
    6. 2 Andrzej Szatkowski
      339 (4,29%)
    7. 7 Anna Weronika Wrońska
      187 (2,37%)

    Okręg 5

    AKACJOWA, ALEJA GRUNWALDZKA od 59 do końca (nieparzyste), ALEJA GRUNWALDZKA od 6 do końca (parzyste), ARTYLERYJSKA, ADAMA ASNYKA, AUGUSTOWSKA, GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 42 do końca (parzyste), GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 61 do końca (nieparzyste), BESKIDZKA, BOCIANIA, BOHATERÓW MONTE CASSINO, BRANIEWSKA, BRATERSTWA BRONI, BYTOMSKA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, CHOCIMSKA, STEFANA CZARNIECKIEGO, CZERNIAKOWSKA, CZOŁGISTÓW, DALEKA, GENERAŁA JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, DĘBOWA, DOJAZDOWA, DRUSKA, FABRYCZNA, MIKOŁAJA FIRLEJA, FLISAKÓW, ALEKSANDRA FREDRY, KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO, GARNIZONOWA, ARTURA GROTTGERA, HETMAŃSKA od 36 do końca (parzyste), HETMAŃSKA od 31 do końca (nieparzyste), HUZARSKA, LUDWIKA IDZIKOWSKIEGO, JASNA, JUNAKÓW, KARTUSKA, KASZTANOWA, KIELECKA, JANA KILIŃSKIEGO, KLONOWA, KMICICA, JANA KOCHANOWSKIEGO, KOLEJOWA, JANA AMOSA KOMEŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, LIDZBARSKA, LOTNICZA, ŁĘCZYCKA, ŁOMŻYŃSKA, ŁÓDZKA, MALBORSKA, ADAMA MICKIEWICZA, ROMUALDA MIELCZARSKIEGO, GUSTAWA MORCINKA, MORSZYŃSKA, NARCIARSKA, NATOLIŃSKA, NIBORSKA, OGRODOWA, OKÓLNIK, OLKUSKA, OLSZTYŃSKA, OPOLSKA, PABIANICKA, PANIEŃSKA, PASŁĘCKA, PERYFERYJNA, PIASKOWA, PIOTRKOWSKA, PLAC DWORCOWY, PŁOŃSKA, PODCHORĄŻYCH, BOLESŁAWA PRUSA, PRZYJAŹNI, PUŁTUSKA, RAWSKA, MIKOŁAJA REJA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, RONDO KALININGRAD, RONDO RONNEBY, RYBNA, RZEPICHY, SADOWA, SAPERÓW, SIEDLECKA, SKRZYDLATA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, SOCHACZEWSKA, SOPOCKA, SZWOLEŻERÓW, ŚWIĘTEGO FLORIANA, UŁAŃSKA, WARMIŃSKA, WIERZBOWA, WILLOWA, WOJSKA POLSKIEGO, WSCHODNIA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, WYŻYNNA, ZAGŁOBY, ZAGONOWA, STEFANA ŻEROMSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Janusz Dariusz Nowak
      391 (4,77%)
    2. 3 Halina Kalinowska
      157 (1,91%)
    3. 5 Andrzej Tomczyński
      366 (4,46%)
    4. 6 Przemysław Marusa
      77 (0,94%)
    5. 2 Regina Cysarz
      68 (0,83%)
    6. 4 Anna Katarzyna Kaczorek
      68 (0,83%)
    7. 7 Zbigniew Jan Pater
      60 (0,73%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Budziński
      154 (1,88%)
    2. 1 Bogusław Stanisław Tołwiński
      1 109 (13,52%)
    3. 4 Karol Bidziński
      75 (0,91%)
    4. 2 Marek Robert Pilichowski
      283 (3,45%)
    5. 5 Jolanta Elżbieta Marcinkiewicz
      201 (2,45%)
    6. 6 Wanda Aleksandra Paul
      79 (0,96%)
    7. 7 Dorota Ewa Wcisła
      320 (3,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA WRÓBLEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Żanetta Szymanowska
      104 (1,27%)
    2. 7 Sylwia Łaskowska
      131 (1,60%)
    3. 1 Marek Osik
      793 (9,67%)
    4. 2 Adam Basiukiewicz
      266 (3,24%)
    5. 5 Adam Mieczysław Boros
      147 (1,79%)
    6. 4 Paweł Gołębiewski
      154 (1,88%)
    7. 3 Agata Anna Rychter
      277 (3,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Andrzej Liszewski
      23 (0,28%)
    2. 2 Sławomir Marcin Jacewicz
      43 (0,52%)
    3. 1 Katarzyna Kamińska-Kozioł
      139 (1,69%)
    4. 5 Jolanta Katarzyna Wolańska
      31 (0,38%)
    5. 6 Ewelina Anna Zakrzewska
      75 (0,91%)
    6. 3 Mirosław Grzegorz Polak
      65 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Zenon Stanisław Lecyk
      280 (3,41%)
    2. 5 Joanna Rucińska
      114 (1,39%)
    3. 4 Jolanta Teresa Cieślicka
      145 (1,77%)
    4. 3 Żanetta Joanna Wolak-Szatkowska
      101 (1,23%)
    5. 1 Marek Piotr Pruszak
      1 034 (12,60%)
    6. 2 Paweł Andrzej Kowszyński
      709 (8,64%)
    7. 6 Małgorzata Dąbrowska
      165 (2,01%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Wideo

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    Mapa inwestycji w Łodzi

    Mapa inwestycji w Łodzi

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Sonda

    Czy jesteś za złagodzeniem przepisów tak, by można było pić alkohol "pod chmurką"?

    Najczęściej czytane