Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zabrze

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ZABRZE: 11 LISTOPADA 1 - 121 nieparzyste, 11 LISTOPADA 123 - 193 nieparzyste, 11 LISTOPDA 2 - 62A parzyste, 11 LISTOPADA 64 - 112 parzyste, ADAMA MICKIEWICZA 3 - 49 nieparzyste, ADAMA MICKIEWICZA 4 - 42 parzyste, ADAMA MICKIEWICZA 44 - 84 parzyste, ADAMA MICKIEWICZA 51 - 97 nieparzyste, ALBERTA BORSIGA, ALEJA SZCZĘŚCIE LUDWIKA, ALFONSA ZGRZEBNIOKA, ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO, ANTONIEGO CZECHOWA, ASTRÓW, BAŁTYCKA, BOCZNA, BOLESŁAWA PRUSA, BOROWA, BOROWIKOWA, BRATKÓW, BRYGADZISTÓW, BUDOWLANA 3 - 49 nieparzyste, BUDOWLANA 4 - 70 parzyste, BUDOWLANA 49A - 49B nieparzyste, BUDOWLANA 51 - 67 nieparzyste, BUDOWLANA 69 - 113 nieparzyste, BUDOWLANA 72 - 114 parzyste, BUKOWA, BYTOMSKICH STRZELCÓW, CHORZOWSKA, CZEKANOWSKA, DR. BRONISŁAWA HAGERA 30 - 32 parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 19D - 19F nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 2 - 38 parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 21 - 71 nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 40 - 74C parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 5 - 19B nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 73 - 117 nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 76 - 90 parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 19C, DROBNA, DZIAŁKOWA, FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO, FILTRY, FOLWARK WESOŁA, FRANCISZKA BALLESTREMA, FRYDERYKA CHOPINA, FRYDERYKA WILHELMA REDENA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GAJOWA, GEN. BORA-KOMOROWSKIEGO, GEN. BRONISŁAWA DUCHA, GEN. GIUSEPPE GARIBALDIEGO, GEN. GROTA-ROWECKIEGO, GEN. JERZEGO ZIĘTKA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO, GEN. STANISŁAWA DĄBKA, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GEN. TADEUSZA KOŚCIUSZKI, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GNIEŹNIEŃSKA, GOGOLIŃSKA 1 - 21 nieparzyste, GOGOLIŃSKA 2 - 10 parzyste, GOGOLIŃSKA 23 - 43, GRABOWIEC, GRZEGORZA FITELBERGA, GRZYBOWSKA, GUIDO HENCKELA DONNERSMARCKA, GWARECKA, HANDLOWA, HARCERSKA, HENRYKA DULĘBY, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, IRENY KOSMOWSKIEJ, IWANA MICZURINA, IWANA PAWŁOWA, JANA BRZECHWY, JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH, JANA SZAFARCZYKA, JAWOROWA, JÓZEFA ŁAPKOWSKIEGO, JÓZEFA WAJZERA, JÓZEFA WYBICKIEGO, JULIUSZA LIGONIA, KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, KAROLA GODULI, KASZTANOWA, KOŁOBRZESKA, KOMUNY PARYSKIEJ, KOPALNIANA, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KOSYNIERÓW, KOSZYKOWA, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA 2 - 60 parzyste, KRAKOWSKA 37A - 103 nieparzyste, KRAKOWSKA 5 - 37 nieparzyste, KRAKOWSKA 72 - 110 parzyste, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO, KS. FRANCISZKA CIEŚLIKA, KS. JERZEGO BADESTINUSA, KS. MICHAŁA WOSIA, KSIĘCIA HENRYKA POBOŻNEGO, KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, KSIĘCIA WŁADYSŁAWA OPOLCZYKA, KUJAWSKA, KURPIOWSKA, LESZKA BIAŁEGO, LEŚNA 1 - 135 nieparzyste, LEŚNA 2 - 70 parzyste, LIPOWA, LUDWIKA SOLSKIEGO, LUDWIKA ZAMENHOFA, LUDWIKI WAWRZYŃSKIEJ, ŁĄKOWA, ŁOWICKA, ŁOWIECKA, MACIEJA WILCZKA, MAGAZYNOWA, MARIACKA, MAZOWIECKA, MAZURSKA, MEDYKÓW, MICHAŁA OSSOWSKIEGO, MIEDZIANA, MIKOŁAJA GOGOLA, MŁODEGO GÓRNIKA, MŁODZIEŻOWA, MOSTOWA, NA LESIE, NADRZECZNA, NOWODWORSKA, NYSKA, OFIAR KATYNIA, OJCA MAKSYMILIANA KOLBE, PARKOWA, PIEKARNICZA, PIOTRA CZAJKOWSKIEGO, PIOTRA NIEDURNEGO, PLAC NORBERTA KROCZKA, PLATYNOWA, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 1 - 37 nieparzyste, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 2 - 36 parzyste, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 38 - 70 parzyste, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 39 - 47C nieparzyste, POD BOREM, POGODNA, POLEGŁYCH GÓRNIKÓW, POLNA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, POMORSKA, PROF. FRYDERYKA JOLIOT-CURIE, PROF. ROBERTA BEDNORZA, PROSTA, PRZY UJĘCIU, PYSKOWICKA, RATUSZOWA, ROBERTA SCHUMANA, ROBOTNICZA, SALOMONA ISAACA, SKŁADOWA, SKOŚNA, SOSNOWA, SPÓŁDZIELCZA, STALOWA, STANISŁAWA MONIUSZKI 1 - 35 nieparzyste, STANISŁAWA MONIUSZKI 2 - 20 parzyste, STANISŁAWA MONIUSZKI 22 - 104 parzyste, STANISŁAWA MONIUSZKI 37 - 121 nieparzyste, STANISŁAWA OGÓRKA, STANISŁAWA RUDY, STAWOWA, STOKROTEK, STORCZYKÓW, STRAŻACKA, SZCZECIŃSKA, SZTYGARÓW, SZYBOWA, ŚW. TERESY, ŚW. WAWRZYŃCA 1 - 31 nieparzyste, ŚW. WAWRZYŃCA 2 - 24 parzyste, ŚW. WAWRZYŃCA 26 - 44C parzyste, ŚW. WAWRZYŃCA 33 - 49 nieparzyste, TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO, TADEUSZA JABŁOŃSKIEGO, TARNOPOLSKA 1 - 5A, TARNOPOLSKA 10 - 78 parzyste, TARNOPOLSKA 17 - 55A nieparzyste, TARNOPOLSKA 57 - 73 nieparzyste, TARNOPOLSKA 77 - 95A nieparzyste, TARNOPOLSKA 80, TENISOWA, TEODORA LELKA, TRAKTORZYSTÓW, TULIPANÓW, WARMIŃSKA, WAWRZYŃCA KORWINA, WINCENTEGO WITOSA, WIOSNY LUDÓW, WITKACEGO, WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO, ZBROSŁAWICKA, ZŁOTA, ZWROTNICZA, ZWYCIĘSTWA, ŻNIWIARZY, ŻWIRKI I WIGURY

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Alojzy Maciej Cieśla
      472 (4,14%)
    2. 3 Grzegorz Leonard Olejniczak
      1 130 (9,92%)
    3. 1 Tomasz Andrzej Olichwer
      1 645 (14,44%)
    4. 7 Zofia Halina Łysakowska-Warzecha
      54 (0,47%)
    5. 5 Ewa Anna Kocimska
      102 (0,90%)
    6. 6 Łukasz Piotr Orzechowski
      56 (0,49%)
    7. 2 Wioletta Szymańska
      404 (3,55%)
    8. 8 Rafał Michał Sczeponik
      119 (1,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Adrian Ropiak
      259 (2,27%)
    2. 6 Izabela Małgorzata Watoła
      136 (1,19%)
    3. 3 Magdalena Formowicz
      173 (1,52%)
    4. 7 Teresa Płachta
      119 (1,04%)
    5. 5 Henryk Grzegorz Warmuz
      99 (0,87%)
    6. 4 Dylan Jerzy Błażejowski
      179 (1,57%)
    7. 8 Ryszard Grzegorz Zając
      194 (1,70%)
    8. 1 Sebastian Ryszard Markisch
      1 061 (9,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Dariusz Stadnikiewicz
      51 (0,45%)
    2. 1 Marek Andrzej Pawlik
      165 (1,45%)
    3. 3 Andrzej Antoni Matusz
      34 (0,30%)
    4. 4 Beata Agata Lempart
      44 (0,39%)
    5. 5 Joachim Tadeusz Gandor
      21 (0,18%)
    6. 7 Grzegorz Robert Matusiak
      64 (0,56%)
    7. 6 Angelika Górny
      23 (0,20%)
    8. 8 Anna Kornelia Garus
      19 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krystyna Teresa Wysocka
      53 (0,47%)
    2. 4 Kamil Adrian Myl
      45 (0,39%)
    3. 5 Beata Elżbieta Byczewska
      53 (0,47%)
    4. 7 Sabina Aneta Jaśkiewicz
      9 (0,08%)
    5. 2 Barbara Jarasz
      33 (0,29%)
    6. 6 Roman Jan Łuczyc
      25 (0,22%)
    7. 8 Michał Szaraniec
      25 (0,22%)
    8. 3 Przemysław Kamil Mielnik
      36 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Roman Przemysław Szałas
      386 (3,39%)
    2. 6 Ryszard Kumalski
      370 (3,25%)
    3. 7 Miłosz Czesław Kamieniak
      27 (0,24%)
    4. 1 Joachim Wienchor
      593 (5,20%)
    5. 2 Katarzyna Barbara Dzióba
      319 (2,80%)
    6. 3 Janusz Józef Bieniek
      573 (5,03%)
    7. 4 Barbara Urszula Sowa
      141 (1,24%)
    8. 5 Monika Maria Burdyszek
      224 (1,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Barbara Klucewicz-Kubicka
      235 (2,06%)
    2. 4 Ewa Barbara Kacprzyk
      40 (0,35%)
    3. 2 Krzysztof Piotr Braun
      91 (0,80%)
    4. 5 Lidia Gertruda Łada
      21 (0,18%)
    5. 3 Grzegorz Arnold Łebek
      23 (0,20%)
    6. 6 Adam Krajewski
      78 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO”

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Damian Łukasz Woliński
      22 (0,19%)
    2. 1 Cyprian Kamil Górski
      180 (1,58%)
    3. 2 Jakub Jan Zamarlik
      29 (0,25%)
    4. 3 Anna Katarzyna Żygało
      44 (0,39%)
    5. 5 Kamila Iwona Bugaj
      29 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Franciszek Nieradko
      13 (0,11%)
    2. 1 Aurelia Knaś
      53 (0,47%)
    3. 2 Justyna Iwona Konieczna
      18 (0,16%)
    4. 3 Damian Andrzej Węgliński
      9 (0,08%)
    5. 4 Renata Maria Gaj
      11 (0,10%)
    6. 6 Sandra Barbara Malanowska
      24 (0,21%)
    7. 7 Kamil Rafał Wróblewski
      4 (0,04%)
    8. 5 Łukasz Paweł Wiącek
      12 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Edyta Ewa Woźniak-Orzechowska
      37 (0,32%)
    2. 8 Michał Józef Jureczek
      22 (0,19%)
    3. 6 Adam Henryk Skolmowski
      11 (0,10%)
    4. 2 Maciej Radosław Śliwa
      485 (4,26%)
    5. 3 Lucyna Jurkiewicz
      46 (0,40%)
    6. 4 Zawisza Radosław Gruszka
      85 (0,75%)
    7. 7 Ewa Katarzyna Szumilak
      40 (0,35%)
    8. 1 Marcin Tomasz Szczerba
      198 (1,74%)

    Okręg 2

    ZABRZE: ADOLFA DYGASIŃSKIEGO, ALEJA WOJCIECHA KORFANTEGO 13 - 17 nieparzyste, ALEJA WOJCIECHA KORFANTEGO 5 - 7 nieparzyste, ALEJA WOJCIECHA KORFANTEGO 18, ANYŻOWA, BRZOZOWA, BYDGOSKA, BYTOMSKA 2 - 2A parzyste, CIESZYŃSKA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, CZYSTA, DIONIZEGO TROCERA 1 - 31 nieparzyste, DIONIZEGO TROCERA 20 - 36 parzyste, DIONIZEGO TROCERA 38 - 56 parzyste, DIONIZEGO TROCERA 39 - 53 nieparzyste, DIONIZEGO TROCERA 6, DIONIZEGO TROCERA 63, DR. BRONISŁAWA HAGERA 2 - 24 parzyste, DWORCOWA, DWORSKA, FELIKSA PRENŻYNY, FILIPA SŁODCZYKA, FLORIANA KLOSEGO, FRANCISZKA WIDERY, FRANCISZKAŃSKA 1 - 17 nieparzyste, FRANCISZKAŃSKA 19 - 37 nieparzyste, FRANCISZKAŃSKA 2 - 16B parzyste, FRANCISZKAŃSKA 20 - 32E parzyste, GALILEUSZA, GDAŃSKA 1 - 25 nieparzyste, GDAŃSKA 2 - 20 parzyste, GDAŃSKA 22 - 48E parzyste, GDAŃSKA 27, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 1 - 9 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 2 - 10 parzyste, GEN. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 15 - 15A nieparzyste, GIERAŁTOWICKA, GIORDANO BRUNO, GLIWICKA, GÓRY ŚWIĘTEJ ANNY, GRUNWALDZKA 2 - 28 parzyste, GRUNWALDZKA 3 - 35 nieparzyste, GRUNWALDZKA 30 - 58 parzyste, GRUNWALDZKA 37 - 91 nieparzyste, HUGONA KOŁŁĄTAJA, JAGIELLOŃSKA 1 - 19 nieparzyste, 2 - 18 parzyste, 33 - 55 nieparzyste, JAGIELLOŃSKA 36, JAGIELLOŃSKA 38 - 54 parzyste, JANA BROŻKA, JANA GALLA, JANA HEWELIUSZA, JANA KEPLERA, JANA KILIŃSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA KOWALCZYKA, JANA SOBIERAJA, JANA TKOCZA, JANA WOŹNICY, JOANNY ŻNIEŃSKIEJ, JOHANNA GOETHEGO, JOHANNA PESTALOZZIEGO, JOWISZA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JÓZEFA CIUPKI, JÓZEFA NAWRATA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, JURIJA GAGARINA, KAROLA HERMISZA, KAROLA MIARKI, KASZUBSKA, KNUROWSKA, KONSTANTEGO CIOŁKOWSKIEGO, KONSTANTEGO GAŁCZYŃSKIEGO, KOWALSKA, KOZIOROŻCA, KS. JÓZEFA LONDZINA, KS. JÓZEFA MADEI, KS. JÓZEFA WAJDY, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 1 - 7A nieparzyste, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 2 - 6A parzyste, KS. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO, LAWENDOWA, LEŚNA 180, LUBCZYKOWA, LUDWIKA KONDRATOWICZA, ŁANOWA, MACIEJA MIELŻYŃSKIEGO, MARCELEGO KRUCZKA, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 1 - 7 nieparzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 11 - 31 nieparzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 12 - 26 parzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 2 - 10C parzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 34 - 44 parzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 35 - 57 nieparzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 9, MARSA, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 12 - 20 parzyste, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 3A - 13 nieparzyste, MĘCZENNIKÓW MAJDANKA, MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 1 - 33 nieparzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 2 - 32 parzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 34 - 54 parzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 35 - 63 nieparzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 60 - 66 parzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 65 - 67C nieparzyste, MIĘTOWA, MIKULCZYCKA 1 - 61 nieparzyste, MIKULCZYCKA 2 - 78 parzyste, MIKULCZYCKA 94, MORWOWA, MYŚLIWSKA, NAD KANAŁEM, NAGIETKOWA, NEPTUNA, NOWA, OBJAZDOWA, OPAWSKA, ORLĄT LWOWSKICH, PANI TWARDOWSKIEJ, PARK HUTNICZY, PAWŁA DUBIELA 1 - 7OF nieparzyste, PAWŁA DUBIELA 12 - 18 parzyste, PAWŁA DUBIELA 2 - 10 parzyste, PAWŁA STALMACHA 2 - 14 parzyste, PAWŁA STALMACHA 22, PIASTOWSKA, PIOTRA MASZYŃSKIEGO, PLAC DWORCOWY, PLAC KAZIMIERZA WIELKIEGO, PLAC ROMUALDA TRAUGUTTA 1, PLAC ROMUALDA TRAUGUTTA 2 - 6 parzyste, PLAC SŁOWIAŃSKI, PLAC TEATRALNY, PLAC WOLNOŚCI, PLUTONOWEGO RYSZARDA SZKUBACZA 1 - 1A nieparzyste, PLUTONOWEGO RYSZARDA SZKUBACZA 4 - 6 parzyste, PODGÓRNA, POKOJU, POPRZECZNA, PORANNA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, POZNAŃSKA, PROF. MAKSYMILIANA HUBERA, PROF. STEFANA BANACHA, PROF. TADEUSZA BANACHIEWICZA, PROF. TADEUSZA KOTARBIŃSKIEGO, PROF. WALEREGO FONTANUSA, PROF. WŁADYSŁAWA TATARKIEWICZA, PROF. WŁODZIMIERZA ZONNA, PROF. ZBIGNIEWA RELIGI, PRUDNICKA, PRZY BRAMIE, PRZYSTANKOWA, PRZYSZOWICKA, ROBERTA KOŹLIKA, RUMIANKOWA, RYBNICKA, RZECZNA, SKALISTA, SOKOLSKA, SPOKOJNA, SREBRNA, STANISŁAWA ROCHOWIAKA, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STAROMIEJSKA 7 - 47 nieparzyste, STAROMIEJSKA 2 - 74B parzyste, STAROMIEJSKA 47A - 71 nieparzyste, STAROMIEJSKA 80 - 114 parzyste, STAROPOLSKA, STRZELCA, SZPITALNA, ŚREDNIA, ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, ŚW. BARBARY, TOMASZA NOCZNICKIEGO, TOPOLOWA, TOROWA, TYLNA, TYMIANKOWA, UCHODŹCÓW, WARSZAWSKA, WIERZBOWA, WŁADYSŁAWA SKOCZYLASA, WODNIKA, WOLNOŚCI 179 - 259 nieparzyste, WOLNOŚCI 184 - 258OF parzyste, WOLNOŚCI 2 - 70 parzyste, WOLNOŚCI 260 - 312 parzyste, WOLNOŚCI 261 - 311 nieparzyste, WOLNOŚCI 3 - 67B nieparzyste, WOLNOŚCI 74 - 182 parzyste, WOLNOŚCI 99 - 177 nieparzyste, WOLSKA, WRZOSOWA, WYZWOLENIA, ZAKOPIAŃSKA, ZAOLZIAŃSKA, ZGODY, ZYGMUNTA AUGUSTA, ŻELAZNA

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jadwiga Zofia Nandzik
      187 (1,39%)
    2. 3 Brygida Jadwiga Sarad
      473 (3,51%)
    3. 1 Marian Eugeniusz Rau
      1 204 (8,93%)
    4. 2 Adam Damian Harasimowicz
      951 (7,05%)
    5. 8 Jarosław Edmund Sokołowski
      88 (0,65%)
    6. 4 Artur Zbigniew Wiercioch
      256 (1,90%)
    7. 7 Jadwiga Stanisława Kułakowska-Halota
      84 (0,62%)
    8. 6 Jacek Stanisław Czajkowski
      217 (1,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Król
      536 (3,97%)
    2. 6 Zofia Borówka
      316 (2,34%)
    3. 7 Krzysztof Malinowski
      81 (0,60%)
    4. 8 Andrzej Płachta
      301 (2,23%)
    5. 4 Piotr Dąbrowski
      237 (1,76%)
    6. 1 Ferdynand Wilhelm Reiss
      869 (6,44%)
    7. 3 Agnieszka Wojciechowska
      329 (2,44%)
    8. 5 Joanna Wójcikowska
      71 (0,53%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Damian Łukasz Burak
      19 (0,14%)
    2. 3 Krystyna Maria Hałgas
      44 (0,33%)
    3. 8 Robert Waldemar Lemański
      39 (0,29%)
    4. 1 Justyna Emilia Żak-Magda
      295 (2,19%)
    5. 7 Lidia Teresa Zacharko
      31 (0,23%)
    6. 2 Marcin Tomasz Grzybowski
      105 (0,78%)
    7. 4 Wojciech Ludwik Gawliński
      35 (0,26%)
    8. 5 Lidia Kaliska
      31 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Antoni Bronisław Zagajewski
      12 (0,09%)
    2. 5 Agnieszka Zdonek
      7 (0,05%)
    3. 3 Małgorzata Elżbieta Grychtoł
      49 (0,36%)
    4. 7 Leszek Marczak
      27 (0,20%)
    5. 1 Irena Maria Przybysz
      86 (0,64%)
    6. 8 Iwona Joanna Czenczek
      13 (0,10%)
    7. 2 Katarzyna Alicja Szostak
      58 (0,43%)
    8. 6 Bartosz Maciej Kamieniak
      25 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Lewandowski
      737 (5,47%)
    2. 6 Kazimierz Henryk Ladziński
      96 (0,71%)
    3. 5 Gabriela Bator
      330 (2,45%)
    4. 2 Łucja Katarzyna Chrzęstek-Bar
      876 (6,50%)
    5. 3 Elżbieta Adach
      239 (1,77%)
    6. 4 Łukasz Jan Pach
      292 (2,17%)
    7. 8 Jan Paweł Wróblewski
      157 (1,16%)
    8. 7 Tomasz Roman Grzywacz
      94 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Andrzej Lech Micor
      31 (0,23%)
    2. 6 Karolina Ewa Wester
      51 (0,38%)
    3. 8 Magdalena Kaczkowska
      70 (0,52%)
    4. 1 Piotr Tomasz Antczak
      518 (3,84%)
    5. 2 Zbigniew Kaczkowski
      53 (0,39%)
    6. 3 Sławomira Ewa Mrozek
      46 (0,34%)
    7. 4 Krzysztof Wieczorek
      83 (0,62%)
    8. 7 Krystian Janusz Łada
      40 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marzena Dorota Czaja
      101 (0,75%)
    2. 1 Robert Daniel Kirschniok
      87 (0,65%)
    3. 4 Marian Grzegorz Woźny
      28 (0,21%)
    4. 3 Mirosław Olejnik
      49 (0,36%)
    5. 8 Marian Franciszek Kudzia
      203 (1,51%)
    6. 5 Ewa Bonawenturczyk
      29 (0,22%)
    7. 6 Katarzyna Łucja Mrozek
      45 (0,33%)
    8. 7 Anna Maria Sozańska
      38 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Włodzimierz Celak
      53 (0,39%)
    2. 1 Izabela Helena Fojcik-Radomska
      115 (0,85%)
    3. 3 Adam Andrzej Szybko
      27 (0,20%)
    4. 5 Maria Pietrysko
      17 (0,13%)
    5. 7 Ireneusz Franciszek Dymek
      20 (0,15%)
    6. 4 Jan Rączka
      39 (0,29%)
    7. 6 Iwona Dorota Pagos
      18 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Aleksandra Katarzyna Drżał-Siekańska
      105 (0,78%)
    2. 1 Rafał Tomasz Grygiel
      885 (6,56%)
    3. 2 Kazimierz Mezglewski
      253 (1,88%)
    4. 3 Tomasz Motyl
      119 (0,88%)
    5. 4 Mariola Jolanta Brzozowska
      90 (0,67%)
    6. 7 Jolanta Marianna Żbikowska
      317 (2,35%)
    7. 6 Marek Cieślik
      58 (0,43%)

    Okręg 3

    ZABRZE: 3 MAJA 82 - 134 parzyste, 3 MAJA 89 - 121 nieparzyste, ADAMA ASNYKA, ADAMA KAWIKA, ADAMA NAPIERALSKIEGO, AGRESTOWA, AKACJOWA, ALEKSANDRA PUSZKINA, AMBROŻEGO PORDZIKA, ANTONIEGO ROLNIKA, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BESKIDZKA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO, BYTOMSKA 115 - 137 nieparzyste, BYTOMSKA 12 - 42 parzyste, BYTOMSKA 29 - 85 nieparzyste, BYTOMSKA 2D - 10 parzyste, BYTOMSKA 3C - 27 nieparzyste, BYTOMSKA 44 - 68 parzyste, BYTOMSKA 70 - 122 parzyste, BYTOMSKA 87 - 113 nieparzyste, CEGIELNIANA, CHUDOWSKA, CISOWA, CZEREŚNIOWA, CZĘSTOCHOWSKA, DALEKA, DIAMENTOWA, DŁUGA, DOROTKI 1 - 3 nieparzyste, DOROTKI 7, DR. BRONISŁAWA HAGERA 5 - 55 nieparzyste, DZIAŁACZY RODŁA, EMILII PLATER, FAMILIJNA, FELIKSA GOŁY, FILIPINY PŁASKOWICKIEJ, FRANCISZKA BUJOCZKA, FRANCISZKA MIKOSZA, FRANCISZKA ZEMBALI, GAZDY, GEN. JÓZEFA BEMA, GEN. WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GŁOGOWSKA, GÓRNICZA, GRABOWA, GUSTAWA MORCINKA, HENRYKA BROLA, HENRYKA RODAKOWSKIEGO, HUTNICZA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO 2 - 106 parzyste, IGNACEGO PADEREWSKIEGO 5 - 117 nieparzyste, JAGODOWA, JAŁOWCOWA, JANA BRONDERA, JANA DŁUGOSZA, JANA KASPROWICZA, JANA ŁASKIEGO, JANA PYKI, JANA SIKORY, JANA STYKI, JANA SZYMAŁY, JARZĘBIA, JASKÓŁCZA 33 - 37 nieparzyste, JASKÓŁCZA 40, JASZCZURY, JAŚMINOWA, JERZEGO KUKUCZKI, JERZEGO WYCISKA, JESIENNA, JESIONOWA, JOACHIMA LELEWELA, JODŁOWA 1 - 19 nieparzyste, JODŁOWA 59, JÓZEFA BLANI, JÓZEFA GAWRONA, JÓZEFA KRASZEWSKIEGO, JÓZEFA KURASIA, JÓZEFA LOMPY, JÓZEFA RYMERA 1 - 31A nieparzyste, JÓZEFA RYMERA 4 - 24 parzyste, JÓZEFA SIERAKOWSKIEGO, JÓZEFA WEINDOKA, JÓZEFA WEYSSENHOFFA, JULIUSZA ROGERA, KALINOWA, KAROLA GORZAWSKIEGO, KAROLA NIEDOBY, KAROLA ŻMUDY, KAROLINKI, KAZIMIERZA KRUSZYNY, KAŹNI OŚWIĘCIMSKIEJ, KŁODNICKA, KŁOSOWA, KONRADA SITKI 1 - 19A nieparzyste, KONRADA SITKI 2 - 20 parzyste, KONRADA SITKI 21 - 87 nieparzyste, KONRADA SITKI 24 - 98 parzyste, KRÓLOWEJ JADWIGI, KRÓLOWEJ KINGI, KRÓLOWEJ LUIZY, KRÓTKA, KRUCZA, KS. ANDRZEJA HAUPTMANA, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 14 - 56A parzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 5 - 57D nieparzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 58 - 70 parzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 59 - 77 nieparzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 72 - 98 parzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 79 - 91 nieparzyste, KS. EDWARDA MENDEGO, KS. JAKUBA MAŃDY, KS. JANA DZIERŻONA, KS. JERZEGO BREJZY, KS. JÓZEFA KNOSAŁY, KS. KAROLA KOZIOŁKA 1, KS. KAROLA KOZIOŁKA 2 - 6 parzyste, KS. PAWŁA JANIKA 12 - 30B parzyste, KS. PAWŁA JANIKA 4, KS. PAWŁA JANIKA 7 - 21A nieparzyste, KS. PIOTRA SKARGI 3A - 5A nieparzyste, KS. PIOTRA SKARGI 4 - 12 parzyste, KS. PIOTRA SKARGI 7 - 15 nieparzyste, KWIATOWA, LEGNICKA, LESZCZYNOWA, LOTNICZA, LUBUSKA, ŁĄCZNA, ŁUŻYCKA, MAKOSZOWSKA, MAKOWA, MAKSYMILIANA FILIPKA, MALINOWA, MALWOWA, MAŁA, MARII RODZIEWICZÓWNY, MELCHIORA MROZKA, MICHAŁA GRAŻYŃSKIEGO, MICHAŁA WOLSKIEGO, MIECZYSŁAWA I, MIKOŁAJA REJA, MIKOŁOWSKA, MIŁA, MŁYŃSKA, MODRZEWIOWA, NOCONIÓW, NORBERTA BARLICKIEGO, NOWA KOLONIA, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, OGRODOWA, OKRĘŻNA, OLCHOWA, OLSZTYŃSKA, ORZECHOWA, OSIEDLEŃCZA, OŚWIĘCIMSKA, PAWŁA KEMPKI, PAWŁA KŁYKI, PIOTRA MIKUSZA, PIUSA, PLAC BERNARDA PURKOPA, PLAC HUTNICZY, PLAC IGNACEGO PADEREWSKIEGO, PODLEŚNA, PORZECZKOWA, PROF. WILIBALDA WINKLERA, PROMIENNA, PRZEORA AUGUSTYNA KORDECKIEGO, PRZY PROCHOWNI, PRZYKRA, PSZCZYŃSKA 1 - 35B nieparzyste, PSZCZYŃSKA 2 - 22 parzyste, PSZCZYŃSKA 26 - 30 parzyste, PSZCZYŃSKA 37 - 49 nieparzyste, RACŁAWICKA, RAFAŁA COPIKA, RAJSKA, ROBERTA MIKI, ROBERTA OSZKA, RODZINNA, ROGOŹNICKA, RYBNA, SEJMOWA, SKARBNIKA, SŁOWICZA, SPORTOWA, STANISŁAWA BIENIASZA, STANISŁAWA MORCISZKA, STANISŁAWA STRUZIKA, STARA KOLONIA, STEFANA OKRZEI, SUDECKA, SZYB FRANCISZEK, SZYB JERZY, SZYB MIARKI, SZYB WSCHODNI, ŚCIEŻKA GÓRNICZA, ŚW. FILIPA, ŚW. JACKA, ŚW. JANA, ŚW. KAMILA, ŚW. MAŁGORZATY, ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ŚW. WOJCIECHA, TARNOGÓRSKA, TATRZAŃSKA, TORUŃSKA, TRĘBACKA, TURYSTYCZNA, TYSKA, WACŁAWA KARCZEWSKIEGO, WESOŁA, WĘGIELNA, WIEJSKA, WINCENTEGO JANASA, WIOSENNA, WIŚNIOWA, WŁADYSŁAWA IV, WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO, WOJCIECHA DRZYMAŁY, WOJCIECHA GERSONA, WOJCIECHA KOSSAKA 13 - 31 nieparzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 14 - 32A parzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 1 - 11 nieparzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 31A - 63A nieparzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 34 - 60 parzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 6 - 12E parzyste, WOLNOŚCI 377 - 405 nieparzyste, WOLNOŚCI 416 - 478 parzyste, WOLNOŚCI 435, WOLNOŚCI 480 - 586 parzyste, WOLNOŚCI 481, WOLNOŚCI 483 - 547 nieparzyste, ZAMKOWA 1 - 5 nieparzyste, ZAMKOWA 2 - 12 parzyste, ZIEMSKA, ZJEDNOCZENIA, ŻURAWIA, ŻYWIECKA

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mieczysław Tadeusz Rabij
      275 (1,93%)
    2. 9 Hanna Maria Jankowska-Orkisz
      157 (1,10%)
    3. 5 Joanna Teresa Műller
      60 (0,42%)
    4. 6 Anna Magdalena Holewa-Cosar
      72 (0,51%)
    5. 1 Mariola Magdalena Olichwer
      1 092 (7,67%)
    6. 2 Przemysław Julian Bartos
      482 (3,39%)
    7. 3 Przemysław Dawid Juroszek
      809 (5,69%)
    8. 7 Joanna Teresa Cieślak-Kublik
      118 (0,83%)
    9. 8 Andrzej Robert Wronowicz
      90 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Łukasz Wysiński
      253 (1,78%)
    2. 3 Grzegorz Turek
      336 (2,36%)
    3. 9 Stanisław Koniak
      193 (1,36%)
    4. 1 Adam Ilewski
      1 196 (8,40%)
    5. 4 Marek Banaś
      299 (2,10%)
    6. 6 Katarzyna Ewa Czerkawska
      159 (1,12%)
    7. 7 Urszula Beata Reiss
      93 (0,65%)
    8. 8 Maja Weronika Cimcioch
      102 (0,72%)
    9. 5 Martyna Ewa Francikowska
      145 (1,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Monika Weronika Wycisk
      40 (0,28%)
    2. 1 Szczepan Filip Tyczyński
      229 (1,61%)
    3. 6 Krystyna Maria Ostern
      23 (0,16%)
    4. 2 Edmund Antoni Ferenc
      50 (0,35%)
    5. 9 Sebastian Szincel
      37 (0,26%)
    6. 5 Klaudiusz Józef Wieczorek
      29 (0,20%)
    7. 3 Karolina Róża Pałka
      44 (0,31%)
    8. 7 Maciej Andrzej Chojnacki
      49 (0,34%)
    9. 8 Róża Barbara Wierzbicka
      30 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosław Stanisław Dynak
      366 (2,57%)
    2. 4 Wanda Marianna Górny
      20 (0,14%)
    3. 8 Stanisław Adam Nosal
      86 (0,60%)
    4. 5 Marek Adam Jóźwiak
      25 (0,18%)
    5. 6 Magdalena Maria Mielnik
      13 (0,09%)
    6. 7 Marian Józef Szwarc
      29 (0,20%)
    7. 2 Anna Joanna Pasieka
      32 (0,22%)
    8. 3 Łukasz Buchta
      64 (0,45%)
    9. 9 Maria Wasilewska
      14 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Damian Janusz Trześniewski
      447 (3,14%)
    2. 6 Walentyna Nowakowska
      407 (2,86%)
    3. 7 Leszek Marek Bucki
      89 (0,63%)
    4. 5 Antoni Strzoda
      365 (2,57%)
    5. 3 Czesława Henryka Kowalczyk
      351 (2,47%)
    6. 2 Krystian Grzegorz Jonecko
      651 (4,57%)
    7. 1 Małgorzata Maria Mańka-Szulik
      842 (5,92%)
    8. 9 Marcin Damian Zasitko
      161 (1,13%)
    9. 8 Magdalena Aksamitowska-Kobos
      93 (0,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Krystyna Berlińska-Kulak
      20 (0,14%)
    2. 3 Patrycja Agata Markiewicz
      62 (0,44%)
    3. 1 Alina Aneta Kędziorska
      391 (2,75%)
    4. 7 Agnieszka Alicja Burek
      37 (0,26%)
    5. 5 Tomasz Tadeusz Rogala
      143 (1,00%)
    6. 6 Damian Grzegorz Pniewski
      42 (0,30%)
    7. 8 Teresa Rogowska
      36 (0,25%)
    8. 4 Sebastian Dziębowski
      996 (7,00%)
    9. 9 Jerzy Adam Hubka
      103 (0,72%)

    KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO”

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Wiktoria Wojtasik
      35 (0,25%)
    2. 3 Robert Sławomir Kowalski
      55 (0,39%)
    3. 5 Łukasz Mirosław Wiśniewski
      39 (0,27%)
    4. 1 Łukasz Wysocki
      172 (1,21%)
    5. 4 Joanna Michalczyk
      62 (0,44%)
    6. 2 Rafał Daniel Kłapouch
      0 (0%)
    7. 7 Kamil Krzysztof Werner
      20 (0,14%)
    8. 6 Mirosława Małgorzata Kowieska
      34 (0,24%)
    9. 8 Ewa Maria Buchała
      30 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Gaj-Majkowski
      46 (0,32%)
    2. 3 Edward Jan Czarnecki
      14 (0,10%)
    3. 6 Halina Joanna Tuchalska-Polus
      20 (0,14%)
    4. 2 Anna Sroka
      91 (0,64%)
    5. 4 Kornelia Kudlek
      33 (0,23%)
    6. 5 Szymon Zbigniew Laszek
      25 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Irena Wojciechowska
      92 (0,65%)
    2. 8 Sylwia Katarzyna Świerczek
      43 (0,30%)
    3. 1 Maciej Jan Zgrzendek
      353 (2,48%)
    4. 2 Andrzej Henryk Garus
      256 (1,80%)
    5. 3 Witold Ptak
      158 (1,11%)
    6. 4 Karina Wioletta Kulpa
      46 (0,32%)
    7. 6 Jan Edward Szolc
      20 (0,14%)
    8. 7 Aleksandra Jolanta Twardoch
      98 (0,69%)
    9. 9 Klaudia Latos
      135 (0,95%)

    Okręg 4

    ZABRZE: 1 MAJA, 3 MAJA 1 - 11 A nieparzyste, 3 MAJA 13 - 31 nieparzyste, 3 MAJA 14 - 22 parzyste, 3 MAJA 2 - 12A parzyste, 3 MAJA 26 - 78 parzyste, 3 MAJA 33 - 77 nieparzyste, 3 MAJA 79 - 87B nieparzyste, ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO, ALEKSANDRA FREDRY, ALOJZEGO PAWLICZKA, ANDRZEJA STRUGA, ANIELI KRZYWOŃ, ANTONIEGO LAZARA, ARMII KRAJOWEJ 1 - 9 nieparzyste, ARMII KRAJOWEJ 13 - 19 nieparzyste, ARMII KRAJOWEJ 18 - 26C parzyste, ARMII KRAJOWEJ 23 - 43B nieparzyste, ARMII KRAJOWEJ 28 - 58 parzyste, ARMII KRAJOWEJ 6 - 8A parzyste, ARTURA GROTTGERA, BANKOWA, BOHATERÓW WARSZAWSKICH, BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, BOLESŁAWA WALLEK-WALEWSKIEGO, BOTANICZNA, BRACKA, BUCHENWALDCZYKÓW, BYTOMSKA 3 - 3B nieparzyste, BYTOMSKA 2B, CHŁOPSKA, CHMIELNA, CMENTARNA, CZESŁAWA KLIMASA, CZOŁGISTÓW, DĘBOWA, DOŻYNKOWA, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 24 - 40 parzyste, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 2A - 22 parzyste, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 39, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 1 - 37 nieparzyste, EDWARDA DEMBOWSKIEGO, ELIZY ORZESZKOWEJ, EMANUELA CZOGAŁY, FABRYCZNA, FRANCISZKA MORAWSKIEGO, FRANCISZKA SIEDLECKIEGO, FRANKLINA ROOSEVELTA 1 - 23 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 113 - 131 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 116 - 134 parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 2 - 10 parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 20 - 22A parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 24 - 70 parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 25 - 55 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 57 - 81 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 72 - 104 parzyste, GABRIELA NARUTOWICZA, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 12 - 50 parzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 130 - 134 parzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 17 - 47 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 49 - 69 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 52 - 68 parzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 71 - 111 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 72 - 128 parzyste, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 17, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 1A - 13 nieparzyste, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 6 - 10 parzyste, GEN. ZYGMUNTA PADLEWSKIEGO, GOŁĘBIA, GÓRNOŚLĄSKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANA CHODKIEWICZA, JANA III SOBIESKIEGO 1 - 61 nieparzyste, JANA III SOBIESKIEGO 2 - 24A parzyste, JANA III SOBIESKIEGO 26 - 44 parzyste, JANA KARŁOWICZA, JANA KUPCA, JANA ŁANGOWSKIEGO, JANA MATEJKI 1 - 3 nieparzyste, JANA MATEJKI 2 - 4 parzyste, JANA MATEJKI 37 - 61 nieparzyste, JANA MATEJKI 5 - 35 nieparzyste, JANA MATEJKI 50 - 60 parzyste, JANA MATEJKI 6, JANA MATEJKI 62, JANA MATEJKI 64 - 68 parzyste, JANA RYMARKIEWICZA, JANA ZAMOYSKIEGO, JASKÓŁCZA 1 - 11 nieparzyste, JASNA, JASTRZĘBIA, JÓZEFA CHOJNICKIEGO, JÓZEFA FROEHLICHA, JÓZEFA KORZENIOWSKIEGO, JÓZEFA MEHOFFERA, JÓZEFA ROSTKA, JÓZEFA RYMERA 36 - 42 parzyste, JÓZEFA RYMERA 63 - 69 nieparzyste, JULIANA TUWIMA 1 - 3A, JULIANA TUWIMA 4 - 42A parzyste, JULIANA TUWIMA 5 - 17 nieparzyste, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, KACZA, KAMIENNA, KAROLA PIECHY, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO, KAZIMIERZA TETMAJERA, KLEMENSA KRAWCZYKA, KLONOWA 1 - 27 nieparzyste, KLONOWA 2 - 14 parzyste, KLONOWA 29 - 33 nieparzyste, KONFEDERATÓW BARSKICH, KOŃCOWA, KRAKUSA, KRÓLEWSKA, KS. ANTONIEGO TOMECZKA, KS. BOLESŁAWA DOMAŃSKIEGO, KS. DOKTORA SZRAMKA, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 10 - 52 parzyste, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 54 - 84 parzyste, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 69, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 9 - 49 nieparzyste, KS. NORBERTA BOŃCZYKA, KS. PAWŁA POŚPIECHA, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 27 - 41 nieparzyste, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 38 - 42 parzyste, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 43 - 63 nieparzyste, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 44 - 60 parzyste, LECHA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LUBELSKA, ŁUKASZA WALLISA, MACIEJA RATAJA, MARCINA LUTRA, MARII KONOPNICKIEJ, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 28 - 60 parzyste, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 29 - 83 nieparzyste, MAURYCEGO MOCHNACKIEGO, MICHAŁA ARCHANIOŁA, MIKOŁAJA ZIELIŃSKIEGO, NA PIASKACH, OLIMPIJSKA, OPOLSKA, PANIEŃSKIE SKAŁY, PAWŁA BINIASA, PAWŁA MAJNUSZA, PAWŁA STALMACHA 16 - 20 parzyste, PAWŁA STALMACHA 3 - 15A nieparzyste, PAWŁA ŚLĘCZKA, PLAC KRAKOWSKI, PLAC KSIĘDZA FRANCISZKA PIERUSZKI, PLAC MIKOŁAJA KOPERNIKA, PLAC WARSZAWSKI, PLEBISCYTOWA, PRZELOTOWA, PRZEMYSŁOWA, PTASIA, REFORM ROLNYCH, ROMANA DYBOSKIEGO, RTM. WITOLDA PILECKIEGO, SĄDOWA 1 - 15 nieparzyste, SĄDOWA 2 - 24 parzyste, SIEROTKI, SKALLEY, SŁONECZNA, SPICHRZOWA, STANISŁAWA KOBYLIŃSKIEGO, STANISŁAWA WEBERA, STANISŁAWA ŻÓŁKIEWSKIEGO, STEFANA BATOREGO, STEFANA CZARNIECKIEGO 13 - 35 nieparzyste, STEFANA CZARNIECKIEGO 14 - 44 parzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 1 - 49 nieparzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 14 - 34 parzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 2 - 12 parzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 51 - 81 nieparzyste, STEFANII SZCZEPANIAKOWEJ, SZCZĘŚĆ BOŻE, SZKOLNA, ŚLĄSKA, ŚW. CECYLII, ŚW. FLORIANA, ŚW. JERZEGO, ŚW. JÓZEFA, ŚW. MARCINA, ŚW. URBANA, ŚWIERKOWA, TADEUSZA REJTANA, TARGOWA, TEOFILA LENARTOWICZA, TOMASZA PUCHAŁKI, TOMASZA ZANA, WALEREGO ŁUKASIŃSKIEGO, WANDY, WAWELSKA, WIARUSÓW, WIKTORA BRYSZA 3 - 8, WILCZA, WINCENTEGO POLA, WITA STWOSZA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WŁADYSŁAWA ORKANA, WŁADYSŁAWA REYMONTA 1 - 7A nieparzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 19 - 35 nieparzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 2 - 6OF parzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 36 - 68 parzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 8 - 34 parzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 9 - 13B nieparzyste, WOLNOŚCI 313 - 337A nieparzyste, WOLNOŚCI 318 - 360 parzyste, WOLNOŚCI 339 - 367 nieparzyste, WOLNOŚCI 362 - 414 parzyste, WOLNOŚCI 314, ZABŁOCIE, ZAKĄTEK, ZAWISZY CZARNEGO, ZIELENIEWSKIEGO, ZIELONA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZYGFRYDA KUPKI, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Małgorzata Rupniewska
      1 588 (12,21%)
    2. 3 Urszula Teresa Potyka
      784 (6,03%)
    3. 4 Elżbieta Janina Maciążek
      171 (1,31%)
    4. 2 Rafał Marian Marek
      644 (4,95%)
    5. 5 Sławomir Teodor Kuchta
      63 (0,48%)
    6. 7 Andrzej Górny
      34 (0,26%)
    7. 6 Wojciech Ryszard Gajewski
      77 (0,59%)
    8. 8 Ewa Helena Olejarz-Dyduch
      86 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aleksander Adam Kryczka
      43 (0,33%)
    2. 3 Jolanta Barbara Ilewska
      241 (1,85%)
    3. 8 Tomasz Jan Janiszewski
      110 (0,85%)
    4. 1 Borys Aleksander Borówka
      1 423 (10,94%)
    5. 7 Adam Adrian Wasilczyk
      26 (0,20%)
    6. 5 Halina Wiesława Blaszczok
      53 (0,41%)
    7. 2 Jerzy Bogusław Pabis
      319 (2,45%)
    8. 6 Danuta Urszula Kubanek
      80 (0,62%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kinga Katarzyna Kucia
      53 (0,41%)
    2. 7 Łukasz Bogdan Celiński
      16 (0,12%)
    3. 1 Teresa Jadwiga Hałgas
      187 (1,44%)
    4. 6 Alina Szewczyk
      30 (0,23%)
    5. 5 Zygmunt Sulewski
      26 (0,20%)
    6. 3 Adam Łukasz Czarnecki
      38 (0,29%)
    7. 4 Daniel Mateusz Gula
      11 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Mirosław Myl
      2 (0,02%)
    2. 4 Sławomir Tadeusz Malinowski
      19 (0,15%)
    3. 1 Elżbieta Regina Kaczmarek-Huber
      106 (0,81%)
    4. 8 Zbigniew Marian Grychtoł
      6 (0,05%)
    5. 5 Justyna Piwowarczyk
      21 (0,16%)
    6. 2 Stanisław Brania
      37 (0,28%)
    7. 3 Żaneta Wilczek
      24 (0,18%)
    8. 6 Zdzisław Wasilewski
      7 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marian Władysław Czochara
      456 (3,51%)
    2. 7 Agnieszka Beata Pluskota
      139 (1,07%)
    3. 8 Janusz Łukasz Dramski
      109 (0,84%)
    4. 6 Grażyna Franciszka Żmijewska-Domżol
      140 (1,08%)
    5. 5 Irena Dorota Więcek
      91 (0,70%)
    6. 4 Janusz Leszek Siech
      102 (0,78%)
    7. 2 Dariusz Walerjański
      994 (7,64%)
    8. 3 Krzysztof Jerzy Partuś
      247 (1,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Kowalkowski
      411 (3,16%)
    2. 4 Marcin Małolepszy
      45 (0,35%)
    3. 7 Anna Elżbieta Ozdarska
      20 (0,15%)
    4. 2 Dariusz Chrost
      175 (1,35%)
    5. 3 Justyna Koszelny
      76 (0,58%)
    6. 6 Natalia Magda Gackowska
      42 (0,32%)
    7. 5 Józef Kardel
      19 (0,15%)
    8. 8 Michał Krzysztof Kaszuba
      50 (0,38%)

    KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO”

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Daniel Ondycz
      52 (0,40%)
    2. 6 Katarzyna Dominika Nowak
      32 (0,25%)
    3. 1 Adam Marian Kudzia
      544 (4,18%)
    4. 2 Elżbieta Kordowska
      51 (0,39%)
    5. 4 Paweł Sławomir Skwarek
      28 (0,22%)
    6. 7 Jerzy Marek Nowacki
      5 (0,04%)
    7. 5 Dawid Zbigniew Konwant
      39 (0,30%)
    8. 8 Katarzyna Bujak
      54 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krystyna Irena Kiblerska
      33 (0,25%)
    2. 4 Małgorzata Cierkosz
      15 (0,12%)
    3. 6 Piotr Franciszek Gaj
      11 (0,08%)
    4. 1 Krzysztof Grzegorz Malanowski
      181 (1,39%)
    5. 2 Tadeusz Piotr Obrocki
      77 (0,59%)
    6. 7 Magdalena Adrianna Wróblewska
      23 (0,18%)
    7. 5 Ryszard Jerzy Dusza
      30 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Robert Ludwik Wojtaszczyk
      40 (0,31%)
    2. 1 Kamil Piotr Żbikowski
      1 493 (11,48%)
    3. 4 Izabella Maria Zubowicz
      159 (1,22%)
    4. 2 Grzegorz Lubowiecki
      285 (2,19%)
    5. 6 Angelika Marta Pawłowska
      36 (0,28%)
    6. 7 Piotr Aleksander Łukasiewicz
      22 (0,17%)
    7. 3 Adam Bogdan Szwedka
      266 (2,05%)
    8. 8 Katarzyna Iwańska
      90 (0,69%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Wideo

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    Mapa inwestycji w Łodzi

    Mapa inwestycji w Łodzi

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Sonda

    Czy jesteś za złagodzeniem przepisów tak, by można było pić alkohol "pod chmurką"?

    Najczęściej czytane