Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
południowa granica dzielnicy : ul. Czerniakowska – ul. Nowosielecka – ul. Podchorążych – ul. Gagarina – ul. Spacerowa – ul. Klonowa – ul. Boya-Żeleńskiego – ul. S. Batorego – zachodnia granica dzielnicy od Al. Niepodległości do ul. Koszykowej – ul. Koszykowa – ul. Marszałkowska – ul. Wilcza – ul. Krucza – ul. Hoża – Al. Ujazdowskie – ul. L. Kaczyńskiego – wschodnia granica dzielnicy (nurt rzeki Wisły)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Patryk Palczewski
1 399
(13,14%)
-
3
Małgorzata Hanna Bandzo-Antkowiak
142
(1,33%)
-
4
Marta Ozdarska
147
(1,38%)
-
5
Łukasz Henryk Mazur
146
(1,37%)
-
2
Helena Łopińska
452
(4,25%)
-
6
Paweł Wiktor Pokorski
95
(0,89%)
-
7
Krzysztof Jerzy Boguta
288
(2,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Piotr Gozdowski
353
(3,32%)
-
4
Błażej Jakub Niedziński
28
(0,26%)
-
2
Elżbieta Maria Hołoweńko
154
(1,45%)
-
5
Katarzyna Anna Dyjewska
97
(0,91%)
-
3
Agata Monika Patalas
77
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Agnieszka Czerwińska
113
(1,06%)
-
1
Andrzej Paweł Suliga
233
(2,19%)
-
3
Irmina Małgorzata Pałczyńska
63
(0,59%)
-
5
Tomasz Adam Matajek
32
(0,30%)
-
7
Jan Zygmunt Hryniewicz
97
(0,91%)
-
2
Szymon Bolesław Gebert
52
(0,49%)
-
6
Anna Maria Pomiankowska
67
(0,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Tadeusz Kraśko
128
(1,20%)
-
1
Elżbieta Maria Jastrzębska
480
(4,51%)
-
5
Wanda Józefa Grabowska
23
(0,22%)
-
3
Barbara Maciejewska
54
(0,51%)
-
4
Wiesław Piotr Gawroński
23
(0,22%)
-
6
Jan Andrzej Dudek
24
(0,23%)
-
7
Alicja Maria Łotys
61
(0,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marcin Bronisław Rolnik
1 516
(14,24%)
-
7
Katarzyna Joanna Wiśniewska
758
(7,12%)
-
3
Karol Stanisław Tusiński
139
(1,31%)
-
2
Katarzyna Anna Magdzińska
1 099
(10,32%)
-
4
Piotr Franciszek Niemczyk
417
(3,92%)
-
6
Magdalena Anna Krzymowska
346
(3,25%)
-
5
Tomasz Jędrzejczyk
149
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Monika Jolanta Maj
84
(0,79%)
-
1
Rafał Marek Zaboroś
198
(1,86%)
-
4
Michał Paweł Kołtun
30
(0,28%)
-
2
Anna Bułatewicz
53
(0,50%)
-
5
Łukasz Mariusz Tokarski
66
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Anna Teresa Pruszyńska
678
(6,37%)
-
5
Katarzyna Weronika Strzelecka-Paciorek
60
(0,56%)
-
2
Borys Michał Paja
49
(0,46%)
-
4
Mirosław Stefan Popkowski
20
(0,19%)
-
3
Anna Folta
141
(1,32%)
-
6
Aleksander Karol Pionnier
16
(0,15%)
Okręg 2
wschodnia granica dzielnicy od mostu Świętokrzyskiego do mostu Łazienkowskiego – (nurt rzeki Wisły) – ul. L. Kaczyńskiego – al. Ujazdowskie – południowa pierzeja Placu Trzech Krzyży –ul. Hoża – ul. Krucza – al. Jerozolimskie – ul. Bracka – ul. Szpitalna – wschodnia pierzeja pl. Powstańców Warszawy – ul. Świętokrzyska – ul. Kopernika – ul. Tamka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wojciech Maciej Chojnowski
1 213
(10,62%)
-
4
Janusz Wojciech Szostakowski
433
(3,79%)
-
2
Mariusz Robert Rusiecki
474
(4,15%)
-
6
Alicja Ziółkowska
128
(1,12%)
-
3
Michał Adam Szymański
362
(3,17%)
-
5
Monika Donata Kolasińska
169
(1,48%)
-
7
Katarzyna Stróżyk
218
(1,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Sylwester Bogusław Korzeń
310
(2,71%)
-
2
Alicja Maria Cieślak
155
(1,36%)
-
7
Marek Matczak
73
(0,64%)
-
6
Aleksandra Wiesława Jaworska-Surma
57
(0,50%)
-
5
Justyna Zieleniewska
49
(0,43%)
-
4
Piotr Kuzak
41
(0,36%)
-
3
Krystyna Agnieszka Kozioł
46
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Krzysztof Tadeusz Dybowski
189
(1,66%)
-
1
Paweł Kazimierz Suliga
333
(2,92%)
-
4
Anna Katarzyna Godlewska
117
(1,02%)
-
3
Anna Teresa Juźwin
190
(1,66%)
-
6
Anna Maria Batorowska
71
(0,62%)
-
7
Maciej Edward Orczykowski
80
(0,70%)
-
5
Piotr Wojtaś
88
(0,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Leszek Benedykt Minałto
18
(0,16%)
-
2
Adam Borowski
128
(1,12%)
-
3
Dominika Agata Kołodziejska
59
(0,52%)
-
4
Magdalena Maria Jastrzębska
45
(0,39%)
-
1
Emilia Aleksandra Wudkiewicz-Madejczyk
269
(2,36%)
-
5
Janusz Solecki
16
(0,14%)
-
6
Piotr Rafał Gosk
17
(0,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Piotr Jan Salach
442
(3,87%)
-
1
Daniel Mieczysław Łaga
2 135
(18,70%)
-
5
Piotr Kaliszek
203
(1,78%)
-
6
Anna Marta Jannasz-Banasiewicz
495
(4,33%)
-
7
Anna Pasyniuk-Rogólska
488
(4,27%)
-
2
Danuta Rudke
864
(7,57%)
-
4
Aleksander Leonard Hebda
358
(3,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Jolanta Teresa Nużyńska
51
(0,45%)
-
4
Irena Ornoch
27
(0,24%)
-
2
Ziemowit Bogdan Plewicki
42
(0,37%)
-
1
Artur Zenon Zaborek
179
(1,57%)
-
5
Hubert Albert Knop
23
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
4
Aleksandra Grażyna Sapiaska
33
(0,29%)
-
1
Mikołaj Igor Paja
426
(3,73%)
-
2
Olimpia Anastazja Borowska
183
(1,60%)
-
5
Michał Kazimierz Pyłat
17
(0,15%)
-
3
Kacper Tomasz Gronkiewicz
39
(0,34%)
-
6
Marta Klara Basak
66
(0,58%)
Okręg 3
zachodnia granica dzielnicy od ul. Koszykowej do ul. Grzybowskiej – ul. Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – ul. Grzybowska – ul. Królewska – ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Nowy Świat – ul. Świętokrzyska – zachodnia pierzeja pl. Powstańców Warszawy – ul. Szpitalna – ul. Bracka – al. Jerozolimskie – ul. Krucza – ul. Wilcza – ul. Marszałkowska – ul. Koszykowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Adam Andrzej Skwarski
75
(0,75%)
-
5
Paweł Franciszek Kozak-Raszkowski
55
(0,55%)
-
7
Ewa Maria Kościuch-Manandhar
186
(1,87%)
-
6
Ewa Maria Wolska
259
(2,60%)
-
2
Alicja Florentyna Nowak
415
(4,17%)
-
1
Tomasz Piotr Woźniak
1 617
(16,26%)
-
3
Robert Andrzej Andrzejewski
276
(2,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Anna Maria Amsterdamska
396
(3,98%)
-
2
Małgorzata Halina Bugryn-Żurawska
102
(1,03%)
-
3
Łukasz Patryk Bielecki
152
(1,53%)
-
4
Hanna Maria Tomczak-Babirecka
22
(0,22%)
-
5
Mateusz Filip Tarwacki
27
(0,27%)
-
7
Teresa Bobrowska
47
(0,47%)
-
6
Marcin Szóstakowski
28
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Barbara Dąbrowska
69
(0,69%)
-
1
Ewa Barbara Czerwińska
546
(5,49%)
-
4
Ernest Mikołaj Kolk
22
(0,22%)
-
2
Krzysztof Laskus
125
(1,26%)
-
5
Andrzej Jacek Rokiciński
64
(0,64%)
-
6
Wacława Elżbieta Kurzątkowska
48
(0,48%)
-
7
Radosław Klem
37
(0,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Tomasz Hochlewicz
24
(0,24%)
-
2
Brygida Gertruda Kosel
67
(0,67%)
-
4
Marzanna Justyna Paćkowska
35
(0,35%)
-
3
Andrzej Winiarczyk
30
(0,30%)
-
5
Mariola Dorota Śniecińska
30
(0,30%)
-
6
Maciej Tomasz Jastrzębski
30
(0,30%)
-
1
Krzysztof Stanisław Mierzwiński
251
(2,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Wojciech Władysław Tyfel-Łączkowski
47
(0,47%)
-
1
Rafał Jan Urzędowski
1 576
(15,85%)
-
2
Anna Zofia Kałuska-Bolek
549
(5,52%)
-
7
Aleksandra Barbara Fafius
231
(2,32%)
-
4
Małgorzata Żebrowska
788
(7,92%)
-
3
Marzanna Zofia De Latour
534
(5,37%)
-
6
Wojciech Graboś
105
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Marek Krzysztof Postek
21
(0,21%)
-
1
Anna Małgorzata Maj
227
(2,28%)
-
7
Zbigniew Janusz Krupa
34
(0,34%)
-
3
Piotr Lipka
39
(0,39%)
-
2
Jerzy Bartłomiej Lipka
25
(0,25%)
-
4
Violetta Magdalena Wojda
19
(0,19%)
-
6
Małgorzata Milczarek
34
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Sabina Marta Jasińska
485
(4,88%)
-
2
Przemysław Marcin Pawlak
65
(0,65%)
-
4
Marek Zapalski
19
(0,19%)
-
6
Robert Karolewski
27
(0,27%)
-
3
Maria Swietłana Popkowska
28
(0,28%)
-
5
Sonia Sochacka
58
(0,58%)
Okręg 4
zachodnia granica dzielnicy – al. Jana Pawła II od ul. Grzybowskiej do ul. Anielewicza – ul. Anielewicza – ul. gen. Władysława Andersa – al. Solidarności – ul. Miodowa – ul. Senatorska – południowa pierzeja pl. Zamkowego – ul. Krakowskie Przedmieście – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – wschodnia granica dzielnicy (nurt rzeki Wisły) do mostu Świętokrzyskiego – ul. Tamka – ul. Kopernika – ul. Świętokrzyska – ul. Nowy Świat – ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Królewska – ul. Grzybowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marcin Maciej Krawczak
556
(5,26%)
-
6
Maria Elżbieta Szymańska
166
(1,57%)
-
1
Paweł Robert Puławski
1 040
(9,83%)
-
3
Agnieszka Anna Soin
747
(7,06%)
-
4
Katarzyna Małgorzata Reszczyńska
241
(2,28%)
-
7
Remigiusz Włast-Matuszak
76
(0,72%)
-
5
Patryk Wojciech Wiśniewski
116
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Hubert Krzysztof Spychalski
305
(2,88%)
-
2
Bożena Cieślak
132
(1,25%)
-
5
Sonia Małgorzata Jaszczyńska
54
(0,51%)
-
4
Mirosław Henryk Boszko
12
(0,11%)
-
3
Dariusz Gniadek
22
(0,21%)
-
6
Beata Szablewska
42
(0,40%)
-
7
Paweł Kruszewski
44
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Małgorzata Kobus
216
(2,04%)
-
2
Sławomir Wojciech Rzysko
88
(0,83%)
-
3
Emilia Małgorzata Głogosz
95
(0,90%)
-
5
Agnieszka Izabela Dolata
115
(1,09%)
-
4
Piotr Wacław Krawczyński
45
(0,43%)
-
7
Urszula Niemirska
167
(1,58%)
-
6
Michał Stempkowski
44
(0,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Ewa Maria Pstrągowska
93
(0,88%)
-
2
Kazimierz Marcin Treger
48
(0,45%)
-
1
Janusz Jerzy Górecki
213
(2,01%)
-
4
Jerzy Bednarski
22
(0,21%)
-
5
Janusz Rajmund Muzal
20
(0,19%)
-
6
Grażyna Zofia Moniuszko
45
(0,43%)
-
7
Anna Izabella Turek
52
(0,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Agnieszka Maria Gierzyńska-Kierwińska
2 272
(21,48%)
-
5
Joanna Piasecka
350
(3,31%)
-
6
Piotr Walenty Stelmaszak
122
(1,15%)
-
3
Elżbieta Małgorzata Kasprzak
593
(5,61%)
-
4
Anna Maria Niklewska
319
(3,02%)
-
7
Kacper Aleksander Czechowicz
270
(2,55%)
-
2
Aleksander Rafał Ferens
697
(6,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Gabriela Małgorzata Zaboroś
52
(0,49%)
-
1
Piotr Filip Skaba
179
(1,69%)
-
2
Maciej Lipka
69
(0,65%)
-
5
Adriana Gualeza Wojda
40
(0,38%)
-
4
Patryk Goran Dąbrowski
44
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
4
Ewa Małgorzata Pawlak
56
(0,53%)
-
3
Dawid Martin Jasiński
47
(0,44%)
-
1
Bartłomiej Szczepan Gołąbek
351
(3,32%)
-
5
Jakub Michał Dróżdż
45
(0,43%)
-
2
Izabela Wędzikowska
254
(2,40%)
Okręg 5
zachodnia granica dzielnicy – al. Jana Pawła II od ul. Anielewicza – północna granica dzielnicy – wschodnia granica dzielnicy (nurt rzeki Wisły) do mostu Śląsko-Dąbrowskiego – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Senatorska – ul. Miodowa – al. Solidarności – ul. gen. Władysława Andersa – ul. Anielewicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Łukasz Warsicki
1 371
(12,16%)
-
7
Andrzej Adam Garbowicz
142
(1,26%)
-
4
Adam Grzegorz Gomułka
111
(0,98%)
-
2
Krystian Dominik Suchecki
691
(6,13%)
-
6
Iwona Wińska
131
(1,16%)
-
3
Jadwiga Beata Kozińska-Korczak
272
(2,41%)
-
5
Bożena Kirejczyk
96
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
2
Jaśmina Magdalena Różańska
132
(1,17%)
-
3
Aleks Bartłomiej Czernicki
26
(0,23%)
-
6
Henryk Piotr Kłos
20
(0,18%)
-
1
Marta Szymska
373
(3,31%)
-
4
Jerzy Amsterdamski
43
(0,38%)
-
7
Monika Joanna Liśkiewicz
62
(0,55%)
-
5
Małgorzata Beata Sałek-Drzymała
36
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Blanka Anna Brzozowska-Jasińska
82
(0,73%)
-
5
Jarema Michał Maciejewicz
29
(0,26%)
-
6
Anna Natalia Łapińska
71
(0,63%)
-
1
Michał Andrzej Sas
658
(5,84%)
-
2
Przemysław Krzysztof Łuszczki
144
(1,28%)
-
4
Iwona Małgorzata Sobczyńska
107
(0,95%)
-
7
Jakub Zajkowski
53
(0,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Marek Michał Chocianowicki
278
(2,47%)
-
7
Marzena Renata Ciesielska
45
(0,40%)
-
5
Jolanta Romana Górecka
32
(0,28%)
-
3
Włodzimierz Jerzy Plonkowski
19
(0,17%)
-
4
Mariusz Antczak
36
(0,32%)
-
6
Leszek Giera
18
(0,16%)
-
2
Marta Elżbieta Zajdel
160
(1,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Ewa Stanisława Musiał
277
(2,46%)
-
1
Grzegorz Andrzej Rogólski
1 457
(12,93%)
-
3
Klaudia Magdalena Marszałek
535
(4,75%)
-
6
Rafał Stanisław Dajbor
46
(0,41%)
-
7
Dariusz Jabłoński
286
(2,54%)
-
2
Bartłomiej Marcin Tyszka
934
(8,29%)
-
4
Anna Maria Wielowieyska
1 376
(12,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Grzegorz Julian Paczowski
57
(0,51%)
-
1
Marcin Jerzy Artman
171
(1,52%)
-
4
Izabela Anna Zaborek
25
(0,22%)
-
7
Leonia Małgorzata Maj
44
(0,39%)
-
5
Adam Edward Nużyński
12
(0,11%)
-
2
Katarzyna Skrzypczak
80
(0,71%)
-
6
Małgorzata Miller-Postek
15
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
4
Stanisław Daniel Pruszyński
25
(0,22%)
-
3
Władysław Zapalski
17
(0,15%)
-
1
Marcin Michał Chlewicki
401
(3,56%)
-
2
Łucja Aleksandra Matusiak
212
(1,88%)
-
5
Teresa Maria Paja
64
(0,57%)