Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Frysztak, ulice: Osiedle Jana Pawła II, Józefa Wybickiego, Józefa Piętniewicza, Parkowa, Franciszka G. Gołębiowskiego, Braci Dymnickich, Mikołaja Frysztackiego, Plac św. Floriana, Jana Samolewicza, Wąska, Kwiatowa, Targowa, Słoneczna, Schodki
Pokaż więcej
Ryszard Józef Czernicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
138
(57,50%)
Zdzisław Podliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(42,50%)
Okręg 2
Sołectwo Frysztak, ulice: Godkówka, Nowa, Ogrodowa, ks. Wojciecha Blajera, Osiedle Młodość, Rzeszowska, Spacerowa, Mostowa, Sportowa, Polna, Warzywna, Wierzbowa
Pokaż więcej
Ryszard Chmura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
173
(58,25%)
Andrzej Kubiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(41,75%)
Okręg 3
Sołectwo Glinik Dolny
Pokaż więcej
Włodzimierz Piotr Głód
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
213
(49,65%)
Stanisław Kwiatek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
216
(50,35%)
Okręg 4
Sołectwo Glinik Średni
Pokaż więcej
Jolanta Szymkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
162
(61,36%)
Janusz Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(38,64%)
Okręg 5
Sołectwo Glinik Górny
Pokaż więcej
Edward Andrzej Giera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
195
(57,52%)
Andrzej Tomasz Jedziniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(42,48%)
Okręg 6
Sołectwo Gogołów-numery domów od 1 do 228A
Pokaż więcej
Władysław Tadeusz Wilisowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
126
(55,51%)
Andrzej Stanisław Machowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(44,49%)
Okręg 7
Sołectwo Gogołów-numery domów od 229 do końca oraz Sołectwo Huta Gogołowska
Pokaż więcej
Janusz Machowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
190
(59,19%)
Mieczysław Kuternoga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(40,81%)
Okręg 8
Sołectwa Stępina i Chytrówka
Pokaż więcej
Józef Rec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
91
(31,27%)
Paweł Matusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
200
(68,73%)
Okręg 9
Sołectwo Cieszyna-numery domów od 12 do 78 oraz od 290 do 388
Pokaż więcej
Bogusław Tadeusz Lewczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
70
(39,55%)
Jerzy Gałuszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(60,45%)
Okręg 10
Sołectwo Cieszyna-numery domów od 1 do 11, od 79 do 289 oraz od 389 do końca
Pokaż więcej
Jacek Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
198
(78,88%)
Ewelina Banaś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(21,12%)
Okręg 11
Sołectwo Pułanki
Pokaż więcej
Kazimierz Adam Kłosowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
192
(50,39%)
Maria Stanisława Kanclerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIA KANCLERZ
189
(49,61%)
Okręg 12
Sołectwo Kobyle
Pokaż więcej
Kazimierz Drygaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
184
(69,70%)
Leszek Kmiecik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(30,30%)
Okręg 13
Sołectwa Twierdza i Widacz
Pokaż więcej
Maria Helena Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
133
(33,17%)
Anna Halina Radwańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(22,69%)
Mariola Marta Mendocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWIERDZA 2018
137
(34,16%)
Wiesław Michał Wiśniowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
40
(9,98%)
Okręg 14
Sołectwo Lubla-numery domów od 1 do 148 oraz od 393 do końca
Pokaż więcej
Lesław Kraus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
236
(78,15%)
Władysław Binkowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(21,85%)
Okręg 15
Sołectwo Lubla-numery domów od 149 do 392
Pokaż więcej
Tadeusz Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
173
(51,64%)
Piotr Szopa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
162
(48,36%)