Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatOSIEDLE STARE MIASTO, ulice: al. Okrężna od nr 1 do 35 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 62 (parzyste), Andrzeja Brończyka, Andrzeja od nr 2 do końca (parzyste), Andrzeja Rakoczego, Bartka Nowaka, Biskupa Antoniego Laubitza, Błonie, Bursztynowa, Cmentarna, Dedala, Długa od nr 1 do końca (nieparzyste) oraz od nr 2 do 14 (parzyste), Dojazdowa, Droga do Lotniska, Dubienka, Dworcowa od nr 1 do 5 (nieparzyste), od nr 2 do końca (parzyste) oraz od nr 43 do końca (nieparzyste), Działowa, Farna, gen. Władysława Sikorskiego od nr 31 do końca (nieparzyste), Glinki, Górnicza od nr 2 do końca (parzyste), Henryka Czamana, Henryka Fryderyka Hoyera, hm. Marcina Strachanowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Ikara, Izydora Sobeckiego, Jacewska, Jana Jaskólskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jerzego Wróblewskiego, Józefa Chociszewskiego, Józefa Dankowskiego, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, Kasztelańska, Kazimierza Burzyńskiego, Kościelna, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruszańska, Kruśliwiecka, ks. Bogdana Gordona, ks. Bolesława Jaśkowskiego, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr 2 do końca (parzyste) oraz od nr 23 do końca (nieparzyste), ks. Romana Zientarskiego, Kurowa, Lotnicza, Łączna, Łucjana Grabskiego, Magazynowa od nr 1 do 75 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 100 (parzyste), 3 Maja, Mała Andrzeja, Mała Rybnicka, Marii Skłodowskiej-Curie, Metalowców, Młyńska, Najświętszej Marii Panny, Obwodowa, Okrężek, Orłowska, Osiedle Bydgoskie, Osiedle Okrężek, Pakoska, Piotra Bartoszcze, plac Jana Kasprowicza, plac Klasztorny, Plebanka, Podgórna, Poprzeczna, Powstańca Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Poznańska od nr 1 do 55 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 46 (parzyste), Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr 1 do 13, Przesmyk, Przy Stadionie, Przypadek, Radosna, Rodu Czaplów, Rogowa, Równinna, Rtm. Witolda Pileckiego, Rybnicka, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Składowa, Solankowa od nr 1 do 13 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 10 (parzyste), Stanisława Łuczaka, Stanisława Staszica od nr 1 do końca (nieparzyste), nr 18 oraz od nr 38 do 44 (parzyste), Staropoznańska od nr 1 do 10, Stanisława Szenica, Stare Miasto, Stolarska, Studzienna od nr 1 do 11, nr 13 i 15 oraz od nr 17 do końca, 6 Stycznia, Szczęśliwa, Szeroka, Szklarska, Szkolna, Szosa Bydgoska, Szybowcowa, Szymborska od nr 1 do 9 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 32 (parzyste), Śniadeckich, Średnia, Św. Ducha od nr 1 do końca (nieparzyste), od nr 2 do 34 (parzyste) oraz od nr 124 do końca (parzyste), św. Mikołaja, Świętokrzyska od nr 1 do 19 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 38 (parzyste), Tadeusza Kaźmierskiego, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Śliwaka, Toruńska, Towarowa, Wałowa, Wodna, Zamknięta, Zielona, Zofiówka nr 1, Zygmunta Kurka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
OSIEDLA: PIASTOWSKIE, SOLNO, MĄTWY I SZYMBORZE, ulice: Adama Znanieckiego, Aleksandra Fredry, Aleksandry Cofty-Broniewskiej, Andrzeja Dybalskiego, Andrzeja od nr 1 do końca (nieparzyste), Bagienna, Bolesława Brodnickiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlana od nr 1 do 43, Bukowa, Cegielna, Chabrowa, Chemiczna, Cicha od nr 1 do końca (nieparzyste), Czesława Janczarskiego, Daniela Rakowicza, Dąbrówki, Deszczowa, Długa od nr 16 do końca (parzyste), Dyngusowa, Edwarda Ponińskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Fabryczna, Fiołkowa, Franciszka Posadzego, Gdyńska, Górnicza od nr 1 do końca (nieparzyste), Gronowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Karola Maćkowskiego, Jana Marcina Szancera, Jana III Sobieskiego, Janiny Porazińskiej, Jaśminowa, Jesionowa, Józefa Aleksandrowicza, Józefa Kościelskiego, Juliusza Trzcińskiego, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Kujawskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kątna, Kolejowa, Konwaliowa, Kornela Makuszyńskiego, ks. Dobromira Ziarniaka, Kujawska, Kwiatowa, Leona Czarlińskiego, Lipowa, Makowa, Malinowa, Mariana Biskupa, Marii Kownackiej, Marulewska, Mątewska, Miechowicka od nr 42 do końca, Mieszka I, Mikorzyńska, Milenijna, Modrakowa, Morelowa, Mostowa, Niezapominajki, Nizinna, Notecka, Nowa, Objazdowa, Ogrodowa, Orzechowa, Papuszy, Piękna, Pogodna, Pokojowa, Polna, Popowicka, Poznańska od nr 57 do 61 (nieparzyste), od nr 185 do końca (nieparzyste) oraz od nr 202 do końca (parzyste), Przemysłowa, Rąbińska od nr 206 do końca, Rolna, Różana, Ruciana, Rumiankowa, Rzeczna, Skryta, Słoneczna, Sodowa, Solna, Spokojna, Spółdzielców, Stanisława Przybyszewskiego, Stanisława Sroczyńskiego, Staropoznańska od nr 11 do końca, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Knasta, Sylwestra Ranusa, Szymborska od nr 11 do końca (nieparzyste) oraz od nr 34 do końca (parzyste), Św. Ducha od nr 36 do 122 (parzyste), Tomasza Graczykowskiego, Topolowa, Torowa, Transportowca, Tulipanowa, Wapienna, Wiejska, Wielkopolska, Wierzbowa, Wiktora Spornego, Wiśniowa, Władysława Hermana, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Wrzosowa, Zenona Kopcia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Adama Poszwińskiego, al. Henryka Sienkiewicza, al. Niepodległości od nr 1 do 26, al. Okrężna od nr 37 do końca (nieparzyste) oraz od nr 64 do końca (parzyste), al. Powstańców, Aleje Mikołaja Kopernika, Armii Krajowej, Batkowska, Bluszczowa, Bł. Jerzego Popiełuszki, Boczna, Bogdana Snarskiego, Chmielna, Czarna Droga, Dworcowa od nr 7 do 41 (nieparzyste), Franciszka Becińskiego, gen. Franciszka Kleeberga, gen. Władysława Sikorskiego od nr 1 do 29 (nieparzyste) oraz od nr 2 do końca (parzyste), Grochowa, Grodzka, Harcerstwa Polskiego, Ignacego Daszyńskiego, Jakuba Jasińskiego, Jęczmienna, Józefa Krzymińskiego, Józefa Ulatowskiego, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr 1 do 21 (nieparzyste), Lniana, Łubinowa, Macieja Wierzbińskiego, Magazynowa od nr 77 do końca (nieparzyste) oraz od nr 102 do końca (parzyste), Marcelego Kujawy Połczyńskiego, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Niemojewskich, Orląt Lwowskich, plac Bad Oeynhausen, Prezydenta Franklina Roosevelta, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr 14 do końca, Prymasa Józefa Glempa, Przy Stawku, Pszeniczna, Rąbińska od nr 1 do 205, Rzepakowa, Słonecznikowa, Solankowa od nr 12 do końca (parzyste) oraz od nr 15 do końca (nieparzyste), Stanisława Staszica od nr 2 do 16 (parzyste), od nr 20 do 36 (parzyste) oraz od nr 46 do końca (parzyste), Stanisława Waszaka, Studzienna od nr 12 do 16 (parzyste), Szparagowa, Świętokrzyska od nr 21 do końca (nieparzyste) oraz od nr 40 do końca (parzyste), Ustronie, Warsztatowa, Witolda Kocikowskiego, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego od nr 1 do 35 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 46 (parzyste), Zapadłe, Zielna, Zofiówka od nr 2 do końca, Zygmunta Wilkońskiego, Żytnia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, al. Niepodległości od nr 27 do końca, al. 800 - lecia Inowrocławia, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Budowlana od nr 44 do końca, Cicha od nr 2 do końca (parzyste), Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Genowefy Jaworskiej, Gustawa Zielińskiego, Gwarków, Henryka Arctowskiego, Iwana Alejnika, Jana Kochanowskiego, Jana Molla, Jana z Ludziska, Janusza Kusocińskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Weyssenhoffa, Juliusza Słowackiego, Justyny Wichlińskiej, Klemensa Janickiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ks. Władysława Demskiego, Leona Czaplickiego, Ludwika Błażka, Maksymiliana Gruszczyńskiego, Miechowicka od nr 1 do 41, Mikołaja Reja, Pawła Cymsa, płk. Witolda Roszkowskiego, Polskich Saperów, Poznańska od nr 48 do 200 (parzyste) oraz od nr 63 do 183 (nieparzyste), ppłk. Józefa Owczarskiego, Prezydenta Apolinarego Jankowskiego, 59 Pułku Piechoty, Romana Dmowskiego, Stanisława Kiełbasiewicza, Stanisława Wachowiaka, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Szarych Szeregów, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Wojska Polskiego od nr 37 do 47 (nieparzyste) oraz od nr 48 do końca, Wspólna, Zenona Kosidowskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów