Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Gorlice: ul. Blich, Cicha, Garbarska, Karwacjanów, Kręta, Krótka, Krzywa, Legionów – blok nr 3, 3 Maja, Adama Mickiewicza, św. Mikołaja, Nadbrzeżna, Piekarska, Podkościelna, Strażacka, Stroma, ks. Bronisława Świeykowskiego, Wąska, Wróblewskiego, Cmentarna, Mikołaja Kopernika, Krakowska, Lipowa, Partyzantów, Podzamcze, Słoneczna, Błażeja i Stanisława Wrońskich, Zamkowa, Józefa Kapuścińskiego, Hugona Kołłątaja, Marcina Kromera, Ignacego Łukasiewicza, Narutowicza, Niepodległości, Józefa Piłsudskiego, Stawiska, Stróżowska, Władysława Jagiełły, Gajowa, Jasna, Konstantego Laskowskiego, Letnia, Łysogórska, Mała, Władysława Michny, Milenijna, Nawsie, gen. Leopolda Okulickiego, Kazimierza Pułaskiego, Sadowa, Wesoła, Wiosenna, Plac Dworzysko, Plac Kościelny, Rynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNE GORLICE"
-
4
Joanna Jolanta Piechowicz
81
(2,58%)
-
1
Jolanta Dobek
398
(12,68%)
-
2
Maria Wanda Piecuch
166
(5,29%)
-
3
Augustyn Józef Mróz
129
(4,11%)
-
7
Wojciech Ostrowski
13
(0,41%)
-
6
Zdzisław Józef Guzik
66
(2,10%)
-
5
Klaudia Jadwiga Smaczniak
145
(4,62%)
-
8
Krzysztof Sylwester Tabor
42
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
-
1
Ryszard Krystian Tokarski
82
(2,61%)
-
2
Helena Barbara Jarkiewicz
34
(1,08%)
-
3
Elżbieta Kujawska
12
(0,38%)
-
4
Jan Ryczek
5
(0,16%)
-
5
Kazimierz Roman
29
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”
-
5
Jan Stanisław Klimek
49
(1,56%)
-
7
Maciej Stanisław Zimowski
40
(1,27%)
-
6
Eliza Zuzanna Karp
71
(2,26%)
-
1
Rafał Tomasz Kukla
571
(18,20%)
-
2
Jolanta Danuta Kiwior
56
(1,78%)
-
4
Iwona Maria Stec
59
(1,88%)
-
3
Henryk Plato
159
(5,07%)
-
8
Robert Piotr Ryndak
97
(3,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TRYBUSA
-
2
Bogusław Jan Kuciakowski
21
(0,67%)
-
3
Maria Danuta Wresiło
5
(0,16%)
-
1
Maciej Mieczysław Trybus
57
(1,82%)
-
6
Robert Wacław Wresiło
4
(0,13%)
-
5
Katarzyna Monika Stasiuk-Bogdan
5
(0,16%)
-
4
Ewa Krupa
1
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Urszula Maria Ślimak
78
(2,49%)
-
4
Agata Wanda Partyka
74
(2,36%)
-
6
Zofia Jolanta Batory
10
(0,32%)
-
1
Robert Józef Gryzik
374
(11,92%)
-
3
Tomasz Mariusz Tylawski
51
(1,63%)
-
5
Krzysztof Franciszek Firszt
32
(1,02%)
-
8
Ryszard Andrzej Dąbrowski
34
(1,08%)
-
7
Lidia Alicja Piotrowicz
88
(2,80%)
Okręg 2
Miasto Gorlice: ul. Biecka – od nr 70 do końca parzyste i od nr 13 do końca nieparzyste, Fryderyka Chopina, Józefa Michalusa, Młyńska, Przemysłowa, Solidarności, Bardiowska, Garncarska, gen. Józefa Hallera, Janusza Korczaka, 11 Listopada, hm. Marii Rydarowskiej, gen. Władysława Andersa, Brzozowa, Dębowa, Romana Dmowskiego, Graniczna, Leśna, Ignacego Jana Paderewskiego, Wincentego Pola, Robotnicza, Władysława Sikorskiego, Piotra Ściegiennego, Wspólna, kard. Stefana Wyszyńskiego, Zagórzańska, Azaliowa, Jagodowa, Jesionowa, Kolejowa, Kombatantów, Malinowa, Różana, Skrzyńskich, ks. Stanisława Tokarza, Zakole, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNE GORLICE"
-
6
Robert Paweł Cionek
22
(0,87%)
-
7
Łukasz Grelak
1
(0,04%)
-
4
Danuta Mieczysława Baran
26
(1,03%)
-
1
Mariola Kinga Migdar
253
(9,98%)
-
3
Urszula Dorota Wacek
21
(0,83%)
-
2
Tomasz Karol Chmura
128
(5,05%)
-
5
Renata Barbara Dudek
13
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
-
6
Stanisław Duran
27
(1,07%)
-
3
Krzysztof Mariusz Fejklowicz
39
(1,54%)
-
1
Lucyna Elżbieta Jamro
293
(11,56%)
-
2
Ryszard Piotr Szarowicz
124
(4,89%)
-
5
Tomasz Janusz Romaszko
33
(1,30%)
-
7
Maria Czeszyk
35
(1,38%)
-
4
Anna Michałowska
26
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”
-
7
Anatol Krygowski
143
(5,64%)
-
3
Halina Teresa Marszałek
162
(6,39%)
-
2
Joanna Krystyna Bubak
329
(12,98%)
-
5
Joanna Kozłowska
44
(1,74%)
-
4
Aleksandra Grażyna Baran
60
(2,37%)
-
1
Łukasz Piotr Bałajewicz
130
(5,13%)
-
6
Grzegorz Henryk Ryndak
29
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TRYBUSA
-
1
Grzegorz Stanisław Dybisz
34
(1,34%)
-
2
Agnieszka Długosz
14
(0,55%)
-
3
Jerzy Wojnarski
8
(0,32%)
-
4
Paulina Klaudia Pyzik
8
(0,32%)
-
5
Łukasz Grzegorz Niedziela
11
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Urszula Ewa Biegus-Tuleja
28
(1,10%)
-
6
Genowefa Kiełtyka
45
(1,78%)
-
4
Maria Teresa Stępień
38
(1,50%)
-
1
Beata Maria Szarowicz
217
(8,56%)
-
5
Wacław Kretowicz
76
(3,00%)
-
7
Jerzy Józef Jodłowski
53
(2,09%)
-
2
Konrad Józef Mosoń
65
(2,56%)
Okręg 3
Miasto Gorlice: ul. Adama Asnyka, Biecka – od początku do nr 68 parzyste i od początku do nr 11 nieparzyste, Marii Konopnickiej, Cypriana Kamila Norwida, Stefana Okrzei, Wacława Potockiego, Juliana Tuwima, Wojciecha Biechońskiego, Dolna, Dukielska, kap. Jana Klimkowicza, Kwiatowa, Lenartowiczów, Łąkowa, Polna, Sokolska, Sosnowa, Zbożowa, Zygmunta Krasińskiego, Legionów – z wyłączeniem bloku nr 3, Stanisława Moniuszki, Ogrodowa, Parkowa – od Mostu Zesłańców Sybiru do końca, Rzeźnicza, Juliusza Słowackiego, Park Miejski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNE GORLICE"
-
4
Agata Anna Piecuch
22
(0,75%)
-
3
Andrzej Rąpała
156
(5,32%)
-
1
Jan Ludwik Wojnarski
328
(11,19%)
-
7
Paweł Sochacki
15
(0,51%)
-
6
Marek Józef Kopala
15
(0,51%)
-
5
Małgorzata Iwona Dziedzic
16
(0,55%)
-
2
Małgorzata Krystyna Miękisz-Müller
294
(10,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
-
1
Tomasz Szczepanik
279
(9,52%)
-
4
Ewa Magdalena Hajduk
17
(0,58%)
-
5
Czesław Józef Gębarowski
75
(2,56%)
-
3
Halina Grażyna Wantuch
10
(0,34%)
-
2
Marian Abram
99
(3,38%)
KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”
-
5
Iwona Magdalena Andrejko
69
(2,35%)
-
4
Dariusz Andrzej Łaś
27
(0,92%)
-
7
Jakub Dawid Mucha
85
(2,90%)
-
1
Maria Zofia Ludwin
343
(11,70%)
-
2
Krzysztof Bartosz Rempała
96
(3,28%)
-
6
Marcin Jacek Sikora
46
(1,57%)
-
3
Bogumiła Burkot
204
(6,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Barbara Przybylska
129
(4,40%)
-
6
Marta Grażyna Kamińska
73
(2,49%)
-
2
Marcin Karol Skorupa
90
(3,07%)
-
1
Beata Mikruta
283
(9,66%)
-
5
Ewa Maria Myśliwy
33
(1,13%)
-
7
Andrzej Antas
56
(1,91%)
-
4
Kazimierz Jan Pietrusza
71
(2,42%)
Okręg 4
Miasto Gorlice: ul. Ariańska, Armii Krajowej, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Władysława Długosza, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Królowej Jadwigi, dr. Stanisława Jezierskiego, Kazimierza Wielkiego, Jana Kochanowskiego, Tadeusza Kościuszki, Juliana Krzewickiego, św. Maksyma, Kornela Makuszyńskiego, Mieszka I, Miodowa, Nowodworze, Elizy Orzeszkowej, Parkowa – od początku do Mostu Zesłańców Sybiru, Piękna, Pocieszka, Pod Lodownią, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Stanisława Reymonta, dr. Jana Rybickiego, Henryka Sienkiewicza, Słowacka, Spacerowa, Sportowa, Stefana Batorego, Szpitalna, Tęczowa, Węgierska, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Stefana Żeromskiego, Plac Targowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNE GORLICE"
-
5
Danuta Anna Stec
73
(2,66%)
-
1
Adam Piechowicz
497
(18,13%)
-
2
Stanisław Piotr Kubala
110
(4,01%)
-
3
Beata Kalisz
115
(4,19%)
-
4
Jakub Aleksander Szczerbań
246
(8,97%)
-
7
Bożena Makowiecka
20
(0,73%)
-
6
Krzysztof Marek Antonik-Janowski
5
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
-
2
Teresa Igras
36
(1,31%)
-
5
Andrzej Franciszek Ludwin
7
(0,26%)
-
1
Mateusz Piotr Koszyk
102
(3,72%)
-
4
Danuta Anna Pyznar
24
(0,88%)
-
3
Zofia Sarkowicz
48
(1,75%)
-
7
Jan Stanisław Szurek
18
(0,66%)
-
6
Małgorzata Teresa Michoń
8
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”
-
1
Alicja Nowak
309
(11,27%)
-
3
Katarzyna Sabina Grochowska
40
(1,46%)
-
2
Krzysztof Artur Jędrzejowski
203
(7,40%)
-
4
Gabriel Antoszak
52
(1,90%)
-
5
Bartłomiej Janusz Zimowski
156
(5,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TRYBUSA
-
2
Andrzej Wojciech Cop
18
(0,66%)
-
1
Agnieszka Ewelina Kugler
9
(0,33%)
-
3
Agnieszka Marta Trybus
9
(0,33%)
-
4
Krzysztof Jan Zawadowicz
3
(0,11%)
-
5
Janusz Henryk Nater
1
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tomasz Muszyński
54
(1,97%)
-
3
Lucyna Teresa Płatek
117
(4,27%)
-
6
Zdzisław Julian Szpakowski
67
(2,44%)
-
7
Bartłomiej Patryk Zawiślak
25
(0,91%)
-
1
Ryszard Włodzimierz Ludwin
287
(10,47%)
-
4
Maria Alfreda Rybczyk
60
(2,19%)
-
5
Grażyna Teresa Stehlik-Kluczewska
23
(0,84%)