Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bogusławice ulice: Górna, Kruszyńska, Okrężna od nr 1 do nr 12
Pokaż więcej
Jarosław Stefanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
46
(33,33%)
Piotr Andrzej Rybak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI
68
(49,28%)
Elżbieta Wiktoria Góra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(17,39%)
Okręg 2
Bogusławice ulice: Borowińska, Grabowska, Ogrodowa, Polna, Słoneczna, Kolonia, Rolnicza, Okrężna od nr 13 do nr 20
Pokaż więcej
Adam Ryszard Broniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
19
(12,42%)
Justyna Marta Adamusińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY KRUSZYNA”
8
(5,23%)
Marzena Rębiś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(10,46%)
Henryk Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA KRUSZYNA
103
(67,32%)
Marzanna Barbara Sikora
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7
(4,58%)
Okręg 3
Wików, Kruszyna ulice: Cegielnia, Sadzawki, Leśna, Kościelna, Cmentarna
Pokaż więcej
Elżbieta Cecylia Jasak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
105
(60,69%)
Witold Gabriel Tarnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(39,31%)
Okręg 4
Kruszyna ulice: Huby, Kościuszki, Krótka, Ogrodowa, Denhoffa, Strażacka, Sienkiewicza, Spadek
Pokaż więcej
Adam Włodzimierz Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
36
(18,65%)
Jerzy Andrzej Rachwalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI
53
(27,46%)
Iwona Renata Niemiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY KRUSZYNA”
83
(43,01%)
Grzegorz Mieczysław Frymus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(10,88%)
Okręg 5
Kruszyna ulice: Niepodległości, Pocztowa, Polna, Słoneczna, Wapiennik, Księżycowa, Północna, Przemysłowa, Jana Sobieskiego, Andrzeja Kmicica, Poprzeczna, Sportowa
Pokaż więcej
Jerzy Przemysław Peszke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
35
(18,42%)
Mateusz Piotr Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI
60
(31,58%)
Sebastian Wysmołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY KRUSZYNA”
72
(37,89%)
Patryk Sebastian Wałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(12,11%)
Okręg 6
Łęg-Kijów, Lgota Mała ulice: Główna od nr 1 do nr 111, Leśna
Pokaż więcej
Agnieszka Katarzyna Dróżdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
27
(12,33%)
Monika Agnieszka Gonera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI
4
(1,83%)
Agnieszka Monika Maj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(35,62%)
Wanda Krystyna Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA KRUSZYNA
40
(18,26%)
Piotr Jan Piechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNI DLA KRUSZYNY
70
(31,96%)
Okręg 7
Lgota Mała ulice: Główna od nr 112 do nr 122, Ogrodowa, Słoneczna, Szkolna, Krótka, Wspólna
Pokaż więcej
Halina Zofia Kubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI
0
(0,00%)
Joanna Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY KRUSZYNA
83
(45,11%)
Wiesława Kazimiera Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA KRUSZYNA
101
(54,89%)
Okręg 8
Teklinów, Pieńki Szczepockie
Pokaż więcej
Józef Maciej Wąsikiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
124
(63,59%)
Sławomir Marek Kręt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY KRUSZYNA
71
(36,41%)
Okręg 9
Widzów ulice: Żwirki i Wigury od nr 1 do nr 48, Kościelna, Kasztanowa, Ogrodowa
Pokaż więcej
Adam Edward Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
72
(62,61%)
Stanisław Ryszard Rorat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(37,39%)
Okręg 10
Widzów ulice: Mokra, Spacerowa, Słoneczna, Łąkowa, Północna, Żwirki i Wigury od nr 49 do nr 146
Pokaż więcej
Mariusz Piotr Dobrakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
138
(85,71%)
Włodzimierz Stanisław Kulawiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(14,29%)
Okręg 11
Widzów ulice: Antoniowska, Brzozowa, Dworcowa, Kwiatowa, Osiedlowa, Wspólna, Zachodnia, Krótka, Leśna, Sportowa
Pokaż więcej
Anna Dorota Kosela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
109
(61,93%)
Przemysław Przerada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(38,07%)
Okręg 12
Marek Marian Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
69
(94,52%)
Aneta Stanisława Kubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI
4
(5,48%)
Okręg 13
Krystyna Łapeta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
50
(39,06%)
Stanisław Kulej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI
23
(17,97%)
Milena Maria Kalwik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
55
(42,97%)
Okręg 14
Jacków ulice: Wspólna, Spacerowa, Strażacka, Szkolna, Kasztanowa, Brzozowa, Łąkowa, Ogrodowa, Główna od nr 86 do nr 120
Pokaż więcej
Adam Piotr Zasępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI
6
(5,41%)
Roman Jan Kołaczkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
105
(94,59%)
Okręg 15
Jacków ulice: Dworcowa, Leśna, Polna, Zielona, Główna od nr 1 do nr 85
Pokaż więcej
Wojciech Maciej Woch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ
59
(48,36%)
Andrzej Józef Łapeta
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
63
(51,64%)