Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część miasta Recz obejmująca ulice: Murarska, Ratuszowa, Rynek, Środkowa nr 2;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Leonarda Cichorzewska
69
(54,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Piotr Pawłowski
58
(45,67%)
Okręg 2
część miasta Recz obejmująca ulice: Środkowa z wyłączeniem nr 2;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Sylwia Leśniak
69
(41,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ROBACZKA
-
18
Tadeusz Robaczek
98
(58,68%)
Okręg 3
część miasta Recz obejmująca ulice: Tylna;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Justyna Anna Hołubowska
75
(50,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Ryszard Dobrzaniecki
53
(35,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”
-
12
Adam Edward Pelc
20
(13,51%)
Okręg 4
część Miasta Recz obejmująca ulice: Choszczeńska, Chyża, Leśna, Lipowa, Owocowa, Różana, Staromiejska, Stawowa, Szumin, Trzebiń;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Artur Petrykowski
97
(61,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Ilona Małgorzata Szupiluk
60
(38,22%)
Okręg 5
część miasta Recz obejmująca ulice: Stefana Czarnieckiego, Kolejowa od nr 1 do nr 24 z wyłączeniem nr 21 i 23, Lubanowska, Rybacka, Aleja Wolności, Wolności, Wysoka;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Waldemar Rakowski
42
(24,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Olimpia Maria Piątkowska
32
(18,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”
-
12
Mirosław Grzyb
33
(18,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RECZA
-
14
Dawid Koźmiński
56
(32,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ZARZECKIEGO
-
17
Adam Zarzecki
12
(6,86%)
Okręg 6
część miasta Recz obejmująca ulice: Kolejowa od nr 25 oraz nr 21 i 23, Srebrna;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Jolanta Mariola Dubiel
59
(45,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Paulina Myszkier
42
(32,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”
-
12
Inga Joanna Kowalewska
28
(21,71%)
Okręg 7
część miasta Recz obejmująca ulice: Słoneczna;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Helena Rakoczy
28
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Antoni Jan Pastuszek
41
(24,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”
-
12
Bogdan Leszek Woźniak
7
(4,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RECZA
-
14
Tomasz Smus
92
(54,76%)
Okręg 8
część miasta Recz obejmująca ulice: Cicha, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Podgórna, Polna, Promenada, Mikołaja Reja, Rubinowa, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Stargardzka, Zielna, Złota;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Sabina Mazur
49
(35,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Grzegorz Zawarski
22
(15,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”
-
12
Marek Mucha
33
(23,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPKA RECZ
-
16
Zygmunt Krzysztof Lipka
36
(25,71%)
Okręg 9
Sołectwo Lubieniów obejmujące miejscowości: Lubieniów, Lestnica, Rybnica, Witosław;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Rafał Walczak
106
(75,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Agnieszka Kuprjanik - Ratowicz
35
(24,82%)
Okręg 10
Sołectwo Grabowiec obejmujące miejscowości: Grabowiec, Kraśnik; Sołectwa: Rajsko, Pamięcin; Sołectwo Żeliszewo obejmujące miejscowości: Żeliszewo, Chełpina;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Agnieszka Musialik
75
(47,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Zofia Janina Misiek
28
(17,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RECZA
-
14
Marzena Mariola Barna
54
(34,39%)
Okręg 11
Sołectwa: Pomień, Jarostowo;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Edward Krzysztof Konieczny
82
(65,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Iwona Błaszczyk - Wolniak
37
(29,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”
-
12
Adam Krzysztof Westerlich
7
(5,56%)
Okręg 12
Sołectwo: Nętkowo;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Piotr Żygała
64
(65,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Dorota Dalmaczyńska
34
(34,69%)
Okręg 13
Sołectwa: Rybaki, Słutowo, Suliborek, Wielgoszcz;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Aleksandra Skonieczna
46
(35,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Aneta Kamionka
58
(45,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”
-
12
Mariola Iwona Bajon
24
(18,75%)
Okręg 14
Sołectwa: Sicko, Sulibórz, Miejscowości: Trzebień, Zdbino;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Marlena Grzybowska
21
(14,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Tadeusz Cybulski
6
(4,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”
-
12
Ariel Lis
25
(17,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RECZA
-
14
Piotr Waldemar Cybulski
93
(64,14%)
Okręg 15
Sołectwo: Sokoliniec;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI
-
15
Leon Kazimierz Grzelak
99
(91,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”
-
13
Andrzej Woźniak
9
(8,33%)