Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ulice: Bolesława Chrobrego, Dolna, Jana Sobieskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Królowej Bony, Lipowa, Nasienna, Parkowa, Piastowska, Rynkowa, Stanisława A. Poniatowskiego, Stefana Batorego, Skrajna, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wierzbowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
4
Marek Maciej Szkudaj
85
(3,37%)
-
2
Zofia Waszkiewicz
104
(4,12%)
-
5
Agnieszka Justyna Kuraj
19
(0,75%)
-
3
Mariusz Purzycki
59
(2,34%)
-
1
Marian Ryszard Żyźniewski
83
(3,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Ryszard Teodor Szymański
297
(11,76%)
-
2
Ewa Dziekońska-Piłat
37
(1,47%)
-
6
Ludwik Alojzy Jocz
29
(1,15%)
-
3
Krzysztof Bućko
99
(3,92%)
-
7
Wiesław Polakow
34
(1,35%)
-
4
Grażyna Oklińska
50
(1,98%)
-
5
Marta Helena Huseynov
96
(3,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYN 2000
-
3
Zenon Buraczek
249
(9,86%)
-
1
Romuald Budrewicz
170
(6,73%)
-
2
Tadeusz Kot
101
(4,00%)
-
5
Anna Kamińska
33
(1,31%)
-
4
Maria Dmytryszyn
17
(0,67%)
-
7
Beata Renata Modzelewska
15
(0,59%)
-
6
Krystyna Teresa Klancewicz
18
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Marian Kazimierz Wasilewski
19
(0,75%)
-
6
Jan Rucin
14
(0,55%)
-
5
Piotr Zwierzykowski
20
(0,79%)
-
2
Czesław Ćwik
199
(7,88%)
-
1
Wioletta Czech
437
(17,31%)
-
3
Aneta Duda-Bejnarowicz
46
(1,82%)
-
7
Marta Karbownik
21
(0,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Dominik Kędra
21
(0,83%)
-
5
Jarosław Wiesław Żukowski
30
(1,19%)
-
2
Adam Ostrowski
44
(1,74%)
-
1
Alina Lila Łuczyńska
48
(1,90%)
-
3
Anna Zborowska
31
(1,23%)
Okręg 2
ulice: Aleja Rotmistrza Witolda Pileckiego, Bolesława Prusa, Brzozowa, Dębowa, Gdańska, Gen. Władysława Sikorskiego numery parzyste od 36 do końca i numery nieparzyste od 35 do końca, Górna, Henryka Sienkiewicza, Harcerska, Hugo Kołłątaja, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Kwiatowa, Łąkowa, Macieja Rataja, Obrońców Westerplatte, Poznańska numery parzyste od 20 do końca i numery nieparzyste od 17 do końca, Różana, Sosnowa, Stefana Żeromskiego, Świerkowa, Urocza, Władysława Broniewskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
1
Ryszard Henryk Niedziółka
608
(19,02%)
-
2
Krystian Aleksander Abramowicz
85
(2,66%)
-
5
Tadeusz Szczerbowicz
19
(0,59%)
-
3
Marzena Gajek
57
(1,78%)
-
4
Piotr Sokołowski
32
(1,00%)
-
7
Irena Hnat
23
(0,72%)
-
8
Krzysztof Bielski
11
(0,34%)
-
6
Stefania Pyrczak
20
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Jerzy Bogusław Koniuszewski
158
(4,94%)
-
4
Łucja Bożena Niewiadomska
37
(1,16%)
-
3
Roman Chodara
159
(4,97%)
-
7
Ksenia Izabela Góźdź
21
(0,66%)
-
6
Elżbieta Kozłowska
45
(1,41%)
-
8
Marek Igor Mielniczek
126
(3,94%)
-
1
Stanisław Wachnik
128
(4,00%)
-
5
Barbara Domurad
11
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYN 2000
-
5
Krystyna Darda
24
(0,75%)
-
7
Teresa Anna Grabowska
24
(0,75%)
-
8
Roman Świtaj
76
(2,38%)
-
4
Stanisław Sznip
55
(1,72%)
-
6
Aneta Teresa Rutkowska
13
(0,41%)
-
3
Łukasz Paweł Jowsa
154
(4,82%)
-
1
Jerzy Baranowski
173
(5,41%)
-
2
Lesław Seweryn Piasecki
39
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Sławomir Woźniakowski
20
(0,63%)
-
6
Dominika Kozłowska
34
(1,06%)
-
3
Dorota Joanna Okuszko
136
(4,25%)
-
8
Karol Tomasz Stawski
66
(2,06%)
-
1
Władysław Zarecki
177
(5,54%)
-
7
Marcin Puciato
73
(2,28%)
-
2
Franciszek Juszko
124
(3,88%)
-
5
Ewelina Szyszko
35
(1,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Danuta Wróbel
39
(1,22%)
-
3
Andrzej Janusz Skóra
79
(2,47%)
-
5
Dariusz Mirosław Szydłowski
43
(1,35%)
-
4
Beata Łucja Mleczko
22
(0,69%)
-
2
Anna Piórkowska
22
(0,69%)
-
1
Zbigniew Nowak
229
(7,16%)
Okręg 3
ulice: Bałtycka, Budowlana, Cicha, Emilii Plater, Gen. Władysława Sikorskiego numery parzyste 28 - 34 i numery nieparzyste 19 - 33, Ignacego Daszyńskiego numery parzyste od 8 do końca i numery nieparzyste od 19 do końca, Ignacego Kraszewskiego, Jana Kasprowicza, Kołobrzeska, Kolejowa, Ludwiga Diehla, Mała, Mazowiecka, Marii Curie-Skłodowskiej, Miejska, Mikołaja Kopernika, Mazurska, Nowe Osiedle, Pocztowa, Przemysłowa, Polna, Pomorska, Poznańska od numeru 1 do numeru 18, Pionierska, Romualda Mielczarskiego, Rzemieślnicza, Składowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Szpitalna, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Słoneczna, Szkolna, Stanisława Wyspiańskiego, Targowa, Usługowa, Wąska, Willowa, Wojska Polskiego, Władysława Orkana, Zbożowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
4
Jerzy Lengauer
47
(1,87%)
-
2
Daniel Adam Sapiński
152
(6,06%)
-
3
Artur Marian Filipek
37
(1,47%)
-
1
Daria Zecer
147
(5,86%)
-
5
Patrycja Małgorzata Ożarowska
144
(5,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Andrzej Eugeniusz Niedźwiecki
141
(5,62%)
-
1
Krzysztof Wiesław Hećman
351
(13,98%)
-
5
Piotr Aleksander Małachowski
46
(1,83%)
-
7
Małgorzata Mazurowska
24
(0,96%)
-
4
Patrycja Hołuj
17
(0,68%)
-
3
Edward Mitros
213
(8,49%)
-
6
Ewa Majewska
45
(1,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYN 2000
-
1
Dariusz Marek Duczek
193
(7,69%)
-
2
Agnieszka Bierżyńska
129
(5,14%)
-
4
Ewa Beata Dąbrowska
23
(0,92%)
-
5
Andrzej Janusz Turek
28
(1,12%)
-
6
Małgorzata Zofia Fiedorowicz
20
(0,80%)
-
7
Stanisław Dudaniec
22
(0,88%)
-
3
Janina Wiszniewska
23
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Maciej Kosakowski
54
(2,15%)
-
6
Monika Kowalczyk
32
(1,27%)
-
5
Renata Ewa Wojciechowska
20
(0,80%)
-
3
Tadeusz Wiśniewski
33
(1,31%)
-
1
Tomasz Komorowski
249
(9,92%)
-
4
Alicja Czepulonis
50
(1,99%)
-
2
Ryszard Olechnowicz
50
(1,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Marta Ocepa
13
(0,52%)
-
2
Anna Świderska
66
(2,63%)
-
5
Mariusz Sylwester Łastowski
12
(0,48%)
-
1
Irena Krystyna Hadziewicz
98
(3,90%)
-
4
Jacek Cybowicz
31
(1,24%)
Okręg 4
ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Andrzeja Struga, Andrzeja Samulowskiego, Bolesława Limanowskiego, Bogumiła Linki, Bydgoska, Cmentarna, Cukrownicza, Cypriana K. Norwida, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Gen. Władysława Sikorskiego numery parzyste 2 – 24B oraz numery nieparzyste 1 - 7A, Graniczna, Ignacego Daszyńskiego numery 1 – 6 oraz numery nieparzyste 11 – 17A, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Jerzego Lanca, Juliusza Słowackiego, Konstantego I. Gałczyńskiego, Kaszubska, Krótka, Leśna, Ludwika Osińskiego, Marii Konopnickiej, Marii Zientary-Malewskiej, Michała Kajki, Mikołaja Reja, Niepodległości, Ogrodowa, Olsztyńska, Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego, Plac Słowiański, Piwna, Powstańców Warszawy, Romualda Traugutta, Rybna, Rycerska, Seweryna Pieniężnego, Sadowa, Staromiejska, Tadeusza Kościuszki, Władysława Reymonta, Warmińska, Wiejska, Wilanowska, Wilcza, Wileńska, Zamkowa, Zatorze, Zielona, Zjazdowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
1
Marian Henryk Toruński
301
(12,82%)
-
2
Marzena Maria Sperska
59
(2,51%)
-
5
Anna Grabias
73
(3,11%)
-
4
Katarzyna Rudnik
50
(2,13%)
-
3
Radosław Paweł Milewski
18
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Alicja Biała
73
(3,11%)
-
5
Barbara Jaremko
35
(1,49%)
-
7
Robert Piotr Jastrzębski
16
(0,68%)
-
3
Marzena Cwalina
27
(1,15%)
-
2
Andrzej Hałuszka
63
(2,68%)
-
6
Radosław Bykowski
25
(1,06%)
-
1
Damian Piotr Nietrzeba
234
(9,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYN 2000
-
1
Helena Szymkiewicz
135
(5,75%)
-
7
Roman Andrzej Kojtek
76
(3,24%)
-
2
Mateusz Szekliński
24
(1,02%)
-
3
Irena Bator
53
(2,26%)
-
4
Stanisława Boczulak
6
(0,26%)
-
5
Joanna Wachowska
31
(1,32%)
-
6
Jarosław Sosnowski
28
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jan Wojciech Mickiewicz
119
(5,07%)
-
1
Rafał Rypina
449
(19,12%)
-
7
Mariusz Włodzimierz Gościński
12
(0,51%)
-
3
Celina Czarnecka
30
(1,28%)
-
4
Szymon Matuszewski
17
(0,72%)
-
6
Irena Skóra
36
(1,53%)
-
5
Natalia Katarzyna Majewska
22
(0,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Mariola Teresa Wankiewicz
19
(0,81%)
-
1
Piotr Benedykt Kulesza
93
(3,96%)
-
5
Adam Cybowicz
42
(1,79%)
-
6
Magdalena Guźniczak
33
(1,41%)
-
2
Marek Małagocki
95
(4,05%)
-
3
Barbara Anna Warno
54
(2,30%)