Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Czarna Wieś, Helenów.
Pokaż więcej
Michał Brodowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(11,38%)
Emil Lenarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KRAJEWSKIEGO
2
(0,69%)
Agnieszka Iwaszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
110
(37,93%)
Joanna Maria Wilcan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
23
(7,93%)
Rafał Grzybowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
122
(42,07%)
Okręg 2
Sołectwo Czarna Kolonia.
Pokaż więcej
Bożena Więckowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(17,04%)
Bożena Góralska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
66
(29,60%)
Lidia Iwańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
10
(4,48%)
Wiesław Cybulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GONCIARZA
109
(48,88%)
Okręg 3
Sołectwa: Tadeuszów, Wincentów.
Pokaż więcej
Monika Anna Świątek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(12,62%)
Stanisław Roman Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KRAJEWSKIEGO
29
(13,55%)
Roman Chrzanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
119
(55,61%)
Szymon Gola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
26
(12,15%)
Julita Brodowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
13
(6,07%)
Okręg 4
Sołectwo Augustów.
Pokaż więcej
Kamil Morawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(1,77%)
Marek Andrzej Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
122
(43,11%)
Dariusz Jacek Gonciarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GONCIARZA
156
(55,12%)
Okręg 5
Sołectwa: Januszno, Krasna Dąbrowa.
Pokaż więcej
Krystyna Płachecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(14,78%)
Piotr Eugeniusz Cybulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KRAJEWSKIEGO
12
(5,91%)
Łukasz Mścichecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
94
(46,31%)
Renata Marzena Gola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
21
(10,34%)
Adam Stanisław Lis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(22,66%)
Okręg 6
Sołectwo Laski.
Pokaż więcej
Agnieszka Łożycka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(21,94%)
Grzegorz Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KRAJEWSKIEGO
87
(36,71%)
Lidia Danuta Przerwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
30
(12,66%)
Katarzyna Gregorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
45
(18,99%)
Jadwiga Jolanta Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(9,70%)
Okręg 7
Sołectwa: Żdżary, Adolfin, Sokoły.
Pokaż więcej
Michał Rogala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(24,57%)
Rafał Marian Molenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
65
(22,49%)
Piotr Paweł Gębczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
153
(52,94%)
Okręg 8
Sołectwa: Brzeziny, Jedlnia Kolonia, Poświętne.
Pokaż więcej
Marzena Danuta Sot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(25,07%)
Sławomir Słomka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
136
(39,19%)
Henryk Drela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
124
(35,73%)
Okręg 9
Sołectwo Jedlnia.
Pokaż więcej
Sebastian Sałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
134
(40,61%)
Tomasz Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
80
(24,24%)
Agnieszka Luty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
23
(6,97%)
Barbara Błazik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(18,48%)
Wojciech Jacek Rydz
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
32
(9,70%)
Okręg 10
Sołectwa: Zadobrze, Kieszek, Kolonka.
Pokaż więcej
Paulina Tomczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(14,01%)
Anna Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
40
(13,03%)
Tomasz Wojciech Wróbel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
224
(72,96%)
Okręg 11
Sołectwa: Jaśce, Brzezinki, Stoki, Jaroszki.
Pokaż więcej
Michał Maciej Jaroszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(17,87%)
Anna Paulina Drózd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KRAJEWSKIEGO
11
(3,17%)
Aneta Wojdat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
112
(32,28%)
Krzysztof Tabor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
17
(4,90%)
Konrad Adam Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
145
(41,79%)
Okręg 12
Sołectwo Suskowola.
Pokaż więcej
Łukasz Pytlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(14,14%)
Jarosław Dawid Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KRAJEWSKIEGO
8
(2,09%)
Michał Mirosław Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
108
(28,27%)
Jarosław Sowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
43
(11,26%)
Krzysztof Feliks Płachta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(19,63%)
Robert Jurek
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
94
(24,61%)
Okręg 13
Sołectwa: Zalesie, Mireń.
Pokaż więcej
Monika Jeleń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(18,36%)
Sylwia Rzeszut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KRAJEWSKIEGO
28
(10,94%)
Barbara Pyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
73
(28,52%)
Barbara Zawodnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
23
(8,98%)
Elżbieta Woźniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(33,20%)
Okręg 14
Sołectwa: Działki Suskowolskie, Płachty.
Pokaż więcej
Grażyna Alicja Pachocka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(24,36%)
Grzegorz Krzysztof Jarząbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KRAJEWSKIEGO
23
(5,90%)
Lidia Alicja Czyżewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
92
(23,59%)
Genowefa Czerwiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
85
(21,79%)
Magdalena Miękus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
20
(5,13%)
Marcin Tomasz Góralski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(19,23%)
Okręg 15
Sołectwa: Sałki, Sucha, Bieliny.
Pokaż więcej
Piotr Krakowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(24,03%)
Barbara Bzdzikot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KRAJEWSKIEGO
14
(4,55%)
Marzena Kuropieska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
15
(4,87%)
Tadeusz Łodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZIÓŁKA
67
(21,75%)
Aneta Przerwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY OLEJARZ
16
(5,19%)
Jacek Tadeusz Góralski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(22,73%)
Aneta Podsiadła
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
52
(16,88%)