Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Skoczów: Osiedle Centrum, Osiedle Górny Bór, Osiedle Południe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA
-
6
Anna Marlena Piekunko
12
(0,40%)
-
2
Piotr Waldemar Grzesik
49
(1,63%)
-
1
Andrzej Józef Bacza
111
(3,69%)
-
5
Izabela Joanna Lennert
21
(0,70%)
-
4
Tadeusz Malerz
40
(1,33%)
-
3
Alicja Izabela Rucka - Pilecka
31
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW
-
1
Maria Danuta Brodniewicz
297
(9,86%)
-
3
Grzegorz Henryk Krzemiński
61
(2,03%)
-
4
Anna Magdalena Wontroba
39
(1,29%)
-
6
Ryszard Krzysztof Bulandra
72
(2,39%)
-
8
Agnieszka Kwiatek - Łukosz
20
(0,66%)
-
7
Andrzej Zdzisław Szewczyk
47
(1,56%)
-
5
Edward Lisowski
24
(0,80%)
-
2
Irena Maria Idasiak
164
(5,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Maria Halina Sobik
136
(4,52%)
-
4
Ryszard Jan Dziasek
68
(2,26%)
-
5
Ewa Krystyna Słowik
14
(0,46%)
-
6
Aldona Lachowska
48
(1,59%)
-
3
Joanna Maria Duda - Michalak
197
(6,54%)
-
1
Mirosław Krzysztof Sitko
511
(16,97%)
-
8
Aniela Maria Jankowicz
14
(0,46%)
-
7
Krzysztof Edward Fajfer
10
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
4
Justyna Renata Kowalczyk
10
(0,33%)
-
5
Magdalena Małgorzata Zgliczyńska
5
(0,17%)
-
1
Tomasz Grzegorz Pszczółka
657
(21,81%)
-
3
Anna Gabriela Łacek
50
(1,66%)
-
2
Eugeniusz Roman Skarwecki
85
(2,82%)
-
6
Marek Roman Żagan
219
(7,27%)
Okręg 2
Miasto Skoczów: Osiedle Za Wisłą, Miasto Skoczów ulice: Aleja Jana Pawła II, Bukowa, Ceglana, Gajowa, Grabowa, Groszówka, Jana Żebroka, Klonowa, Lipowa, Na Kopcu, Nowe Osiedle, Objazdowa, Plaskowiec, Podlesie, Potok, Puścina, Radosna, Schodowa, Stalmacha, Wierzbowa, Wiślicka, Wspólna, Wzgórze, Zofii Kossak Szatkowskiej.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA
-
4
Kornelia Wójcik
16
(0,64%)
-
2
Krzysztof Myrmus
40
(1,61%)
-
1
Stefan Jan Chrapek
165
(6,63%)
-
3
Ryszard Kazimierz Mitręga
32
(1,29%)
-
5
Katarzyna Beata Smyczek
11
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW
-
3
Tomasz Rafał Michalak
163
(6,55%)
-
4
Tomasz Leszek Lipiński
32
(1,29%)
-
5
Wanda Zamojska
41
(1,65%)
-
2
Teresa Maria Papkala
351
(14,11%)
-
1
Rajmund Marian Dedio
504
(20,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jolanta Agnieszka Buda
84
(3,38%)
-
3
Sebastian Henryk Wątroba
87
(3,50%)
-
5
Barbara Alicja Mendroch
53
(2,13%)
-
1
Zdzisław Zygmunt Baranowski
236
(9,49%)
-
7
Jan Sarkander Szczypka
81
(3,26%)
-
2
Mateusz Rohnka
234
(9,41%)
-
6
Urszula Marhula
92
(3,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
4
Grzegorz Paweł Ciemała
10
(0,40%)
-
1
Danuta Krystyna Wójcik
161
(6,47%)
-
3
Donata Maria Mrózek
21
(0,84%)
-
5
Sławomir Marcin Sojka
10
(0,40%)
-
2
Lidia Ewa Niepokojczycka
64
(2,57%)
Okręg 3
Sołectwa: Kiczyce, Ochaby, Pierściec, Wiślica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA
-
1
Szymon Maciej Krupka
64
(2,71%)
-
3
Alina Teresa Łomozik
65
(2,75%)
-
5
Edyta Bronisława Farana
15
(0,64%)
-
2
Wojciech Mariusz Danel
59
(2,50%)
-
4
Kamil Franciszek Foltyn
14
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Franciszek Błażej Pomper
172
(7,28%)
-
3
Michalina Gabriela Gociek - Salamon
140
(5,93%)
-
1
Monika Szyndler
531
(22,48%)
-
6
Beata Urszula Gawlik
124
(5,25%)
-
4
Lucyna Maria Bocek
151
(6,39%)
-
5
Robert Stanisław Puzoń
36
(1,52%)
-
7
Krzysztof Piotr Kołakowski
78
(3,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
2
Jacek Arkadiusz Krużołek
194
(8,21%)
-
4
Urszula Anna Handzel
66
(2,79%)
-
1
Maciej Bieniek
427
(18,08%)
-
7
Katarzyna Bieniek
66
(2,79%)
-
3
Adam Jan Matlęga
30
(1,27%)
-
5
Michał Łukasz Augul
21
(0,89%)
-
6
Iwona Anna Duda
109
(4,61%)
Okręg 4
Sołectwa: Bładnice, Harbutowice, Kowale, Międzyświeć, Pogórze, Wilamowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA
-
4
Robert Jan Matuszka
26
(1,06%)
-
5
Joanna Sabina Karkowska
22
(0,90%)
-
2
Wioletta Marzena Staniek
17
(0,69%)
-
1
Mariusz Józef Rodenko
223
(9,11%)
-
3
Liliana Magdalena Stec
31
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW
-
3
Halina Romańska
230
(9,40%)
-
4
Krzysztof Jakub Czupryński
36
(1,47%)
-
2
Jolanta Rajwa
149
(6,09%)
-
1
Ryszard Paweł Drózd
179
(7,32%)
-
6
Ryszard Lorek
42
(1,72%)
-
5
Elżbieta Maria Łupieżowiec
88
(3,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Kinga Klaudia Duraj
50
(2,04%)
-
5
Wojciech Sebastian Holeksa
18
(0,74%)
-
4
Mirosław Marek Szwarc
179
(7,32%)
-
1
Rafał Marek Ludka
281
(11,48%)
-
2
Jadwiga Kozok
114
(4,66%)
-
3
Izabela Brygida Staniek
100
(4,09%)
-
6
Sebastian Wacław Micza
23
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
3
Emil Borecki
150
(6,13%)
-
2
Fryderyk Białoń
160
(6,54%)
-
1
Jerzy Malik
268
(10,95%)
-
5
Halina Wanda Białoń - Noga
27
(1,10%)
-
4
Dorota Grażyna Jałocha
34
(1,39%)