Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Suszeń, Potasznia, Majdan Borowski Pierwszy
Pokaż więcej
Romuald Bolesław Kopiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB
27
(23,68%)
Tomasz Kopiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(21,05%)
Barbara Królikowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(55,26%)
Okręg 2
Majdan Kobylański, Majdan Średni, Majdan Łuczycki, Majdan Borowski Drugi
Pokaż więcej
Maciej Tadeusz Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB
10
(14,49%)
Grzegorz Jakubczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(55,07%)
Mariusz Michalak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
21
(30,43%)
Okręg 3
Maszów, Maszów Dolny, Maszów Górny
Pokaż więcej
Ewa Nieśpiałowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB
66
(56,41%)
Łukasz Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(11,97%)
Barbara Korkosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(14,53%)
Grzegorz Bień
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
20
(17,09%)
Okręg 4
Rudnik od Nr 2 do Nr 64
Pokaż więcej
Magda Wal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(24,68%)
Zbigniew Poklepa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(36,36%)
Zbigniew Aleksander Kamieniecki
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
30
(38,96%)
Okręg 5
Rudnik od Nr 65 do Nr 89A, Romanówek
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Romanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB
24
(25,26%)
Marzanna Ewa Sobolewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(7,37%)
Andrzej Józef Pyzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(55,79%)
Regina Zenona Starościak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY
11
(11,58%)
Okręg 6
Rudnik od Nr 90 do Nr 165
Pokaż więcej
Mateusz Bojarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(22,83%)
Kamil Paweł Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(36,96%)
Barbara Boba
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
37
(40,22%)
Okręg 7
Suche Lipie, Joanin
Pokaż więcej
Roman Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB
43
(42,57%)
Arkadiusz Henryk Cimek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(16,83%)
Jarosław Czwórnóg
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(18,81%)
Bartosz Krystian Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY
22
(21,78%)
Okręg 8
Kaszuby, Równianki, Międzylas
Pokaż więcej
Jerzy Andrzej Rodzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(28,43%)
Joanna Jadwiga Merska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(46,08%)
Jarosław Dulniak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
26
(25,49%)
Okręg 9
Grzegorz Mróz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(35,37%)
Mikołaj Romaniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(17,07%)
Agnieszka Dudzińska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
17
(20,73%)
Piotr Gustaw Kiwerski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY
22
(26,83%)
Okręg 10
Mościska od Nr 2 do Nr 62
Pokaż więcej
Anna Śmigoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB
19
(26,39%)
Andrzej Stanisław Prokop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(37,50%)
Halina Monik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(36,11%)
Okręg 11
Mościska od Nr 64 do Nr 81, Mościska-Kolonia
Pokaż więcej
Ewa Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB
19
(23,75%)
Michał Kostek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(33,75%)
Tomasz Mydlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(26,25%)
Wioletta Jolanta Kłoczek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
13
(16,25%)
Okręg 12
Płonka od Nr 1 do Nr 55, Płonka-Kolonia
Pokaż więcej
Marzena Maj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB
17
(14,91%)
Jan Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(25,44%)
Grzegorz Tomasz Król
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(35,96%)
Anna Stronk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
27
(23,68%)
Okręg 13
Płonka od Nr 56 do Nr 156, Płonka Poleśna
Pokaż więcej
Wiesław Roczeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GOŁĄB
10
(11,63%)
Monika Agnieszka Domańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(29,07%)
Bogusław Roman Roczeń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(46,51%)
Magdalena Agnieszka Chrust
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
11
(12,79%)
Okręg 14
Bzowiec od Nr 1 do Nr 100
Pokaż więcej
Edyta Pawelczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(65,00%)
Tomasz Marek Mielnik
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
28
(35,00%)
Okręg 15
Bzowiec od Nr 101 do Nr 203
Pokaż więcej
Mirosław Buryta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(29,17%)
Irena Karczewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(39,58%)
Jarosław Adam Gorczyca
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”
30
(31,25%)