Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Cegielnik, Czarne Błoto
Pokaż więcej
Józef Jan Rassak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
101
(27,37%)
Mariusz Robert Zamorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
65
(17,62%)
Ewa Renata Jeżewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBIECA ENERGIA
203
(55,01%)
Okręg 2
Górsk-część: Nr 7, ulice: Handlowa, Harcerska, Leśna, Osiedlowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Szkolna, Wiejska-numery od 1 do 5A, Zaciszna
Pokaż więcej
Helena Krystyna Przekwas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
162
(41,86%)
Zenon Bonifacy Podgórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
70
(18,09%)
Marcin Andrzej Krystek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRYSTKA
155
(40,05%)
Okręg 3
Sołectwo Górsk-część: Nr 24, ulice: Akacjowa, Bażantowa, Boczna, Ciasna, Czeremchowa, Dębowa, Długa, Jagodowa, Jodłowa, Krótka, księdza Bronisława Markiewicza, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Nadwiślańska, Ogrodnicza, Prosta, Sosnowa, Spacerowa, Spółdzielcza, Topolowa, Toruńska, Wąska, Wiejska – numery od 6 do końca, Wspólna, Żużlowa
Pokaż więcej
Janusz Przemysław Błędowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
149
(37,53%)
Teresa Sztuczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
248
(62,47%)
Okręg 4
Aleksander Wiesław Hamerla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
180
(72,00%)
Izabela Aldona Dobrzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
70
(28,00%)
Okręg 5
Łążyn i Zarośle Cienkie
Pokaż więcej
Piotr Jerzy Pawlikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
310
(84,93%)
Dawid Piotr Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
55
(15,07%)
Okręg 6
Waldemar Edward Raniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
184
(67,40%)
Mirosław Czesław Grębicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
89
(32,60%)
Okręg 7
Cichoradz i Skłudzewo
Pokaż więcej
Dorota Kisielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
93
(45,81%)
Dominik Jan Goliszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
110
(54,19%)
Okręg 8
Zławieś Mała
Pokaż więcej
Rafał Krzysztof Żelazek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
365
(80,40%)
Piotr Hoppe
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
89
(19,60%)
Okręg 9
Zławieś Wielka
Pokaż więcej
Wioleta Warzocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
295
(75,84%)
Piotr Michał Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
94
(24,16%)
Okręg 10
Gutowo i Pędzewo
Pokaż więcej
Janusz Fifielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
219
(73,74%)
Łukasz Michał Lubański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
78
(26,26%)
Okręg 11
Sławomir Szymon Składanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
319
(77,80%)
Zbysław Krawulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
91
(22,20%)
Okręg 12
Artur Robert Winogrodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
99
(34,86%)
Iwona Anna Owieśna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
163
(57,39%)
Natalia Stępniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
22
(7,75%)
Okręg 13
Czesława Maria Walkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
345
(60,63%)
Patrycja Sawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
224
(39,37%)
Okręg 14
Andrzej Leon Pyzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
109
(24,12%)
Jarosław Andrzej Jabłoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
49
(10,84%)
Joanna Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBIECA ENERGIA
294
(65,04%)
Okręg 15
Małgorzata Justyna Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY CZAS"
232
(65,17%)
Jarosław Robert Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
124
(34,83%)