Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Broniszów od nr 1 do nr 238.
Pokaż więcej
Julian Zegar
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
44
(12,50%)
Piotr Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
193
(54,83%)
Adam Galas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(32,67%)
Okręg 2
Część sołectwa Broniszów od nr 239 do nr 256, część sołectwa Glinik od nr 1 do nr 147.
Pokaż więcej
Sławomir Grzegorz Górski
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
104
(35,37%)
Tomasz Paweł Bujak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
43
(14,63%)
Wiesław Tadeusz Jezior
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(30,95%)
Stanisław Pijar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - TADEUSZA BOKOTY
56
(19,05%)
Okręg 3
Część sołectwa Glinik od nr 148 do nr 284.
Pokaż więcej
Daniel Jakub Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
53
(19,92%)
Janusz Kipa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117
(43,98%)
Tadeusz Stanisław Bokota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - TADEUSZA BOKOTY
96
(36,09%)
Okręg 4
Część sołectwa Glinik od nr 285 do nr 416.
Pokaż więcej
Łukasz Bieszczad
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
22
(9,95%)
Zofia Teresa Bieszczad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
103
(46,61%)
Stanisław Pasowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(43,44%)
Okręg 5
Część sołectwa Wielopole Skrzyńskie od nr 1 do nr 160.
Pokaż więcej
Renata Ewa Góra
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
84
(32,94%)
Jan Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
71
(27,84%)
Janusz Józef Misiora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(39,22%)
Okręg 6
Część sołectwa Wielopole Skrzyńskie od nr 161 do nr 329.
Pokaż więcej
Piotr Siuśko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
140
(52,63%)
Halina Poręba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(47,37%)
Okręg 7
Część sołectwa Wielopole Skrzyńskie od nr 330 do nr 485.
Pokaż więcej
Tadeusz Kopala
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
105
(40,54%)
Tadeusz Marek Petka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
84
(32,43%)
Paweł Władysław Ziarnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(27,03%)
Okręg 8
Część sołectwa Wielopole Skrzyńskie od nr 486 do nr 647.
Pokaż więcej
Justyna Monika Śliwińska
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
58
(24,37%)
Tadeusz Opoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
119
(50,00%)
Robert Leszek Rałowski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
24
(10,08%)
Adam Janusz Siuta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(15,55%)
Okręg 9
Część sołectwa Brzeziny od nr 1 do nr 109 i od nr 531 do nr 578.
Pokaż więcej
Jan Świstak
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
66
(21,09%)
Krzysztof Piotr Majchrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
174
(55,59%)
Marek Jerzy Kąkolewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(23,32%)
Okręg 10
Część sołectwa Brzeziny od nr 110 do nr 202 i od nr 579 do nr 644.
Pokaż więcej
Rafał Panocha
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
150
(50,51%)
Jan Wojnarowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
86
(28,96%)
Bożena Krawiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(20,54%)
Okręg 11
Część sołectwa Brzeziny od nr 203 do nr 372.
Pokaż więcej
Agnieszka Janina Puszkin
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
26
(11,71%)
Bernadeta Pietrucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
28
(12,61%)
Maria Trznadel
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
14
(6,31%)
Zbigniew Gąsior
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
154
(69,37%)
Okręg 12
Część sołectwa Brzeziny od nr 373 do nr 529.
Pokaż więcej
Krzysztof Gąsior
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
46
(20,09%)
Beata Małgorzata Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
153
(66,81%)
Barbara Lidia Janik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(13,10%)
Okręg 13
Część sołectwa Nawsie od nr 1 do nr 84, od nr 351 do nr 474.
Pokaż więcej
Maria Żywot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
116
(47,15%)
Krystyna Krasoń
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
54
(21,95%)
Jerzy Bożek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(30,89%)
Okręg 14
Część sołectwa Nawsie od nr 85 do nr 126, od nr 300 do nr 350, od nr 475 do nr 540A.
Pokaż więcej
Ewa Bryda-Przywara
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
26
(15,29%)
Krzysztof Traciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
68
(40,00%)
Robert Krzysztof Pieczonka
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
35
(20,59%)
Małgorzata Bełch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(24,12%)
Okręg 15
Część sołectwa Nawsie od nr 127 do nr 299.
Pokaż więcej
Elżbieta Agnieszka Zych-Śledziona
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
37
(18,32%)
Marek Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA TĘCZARA
67
(33,17%)
Krzysztof Traciak
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
25
(12,38%)
Wiesław Franciszek Janowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(36,14%)