Trwa głosowanie
Pozostało: 18 dni
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024
Wybieramy Rolnika Roku
Głosowanie będzie trwać do czwartku, 6 czerwca 2024 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
UWAGA:
Ważne informacje dla rolników
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Paweł Antkowicz
Węgrzynowice
160głosów -
Wiesław Korecki
Rzeczyca
156głosów -
Łukasz Skonieczny
Wiśniewo
77głosów -
Paweł Pysera
Góra Bałdrzychowska
38głosów -
Tomasz Urbańczyk
Hipolitów
29głosów -
Agnieszka Kula
Modrzewek
27głosów -
Bartosz Kornacki
Annopole Nowe
20głosów -
Zdzisław Nowakowski
Garbalin
15głosów -
Roman Pawlak
Łubna-Jarosłaj
13głosów -
Marek Wyderka
Linków
11głosów -
Wojciech Szulc
Zamłynie
9głosów -
Michał Gajda
Przygłów
5głosów -
Miłosz Chrzan
Raducki Folwark
5głosów -
Zbigniew Skrzypczak
Borów
3głosy -
Witold Pabisiak
Dębina
2głosy -
Łukasz Ledzion
Natolin Kiernoski
2głosy -
Włodzimierz Kornacki
Annopole Nowe
2głosy -
Daniel Bara
Gręboszów
1głos -
Paweł Smarzych
Kolonia Bałucz
1głos -
Piotr Kucak
Zielęcin
1głos -
Wojciech Cieślikowski
Drużbin
1głos -
Andrzej Stefan Kudlik
Gaj
1głos -
Marek Błasik
Borowa
1głos -
Anna i Mirosław Kurowcy
Ścichawa
— -
Leszek Stefaniak
Wadlew
— -
Wiesław Dudek
Pawłów
— -
Andrzej Kudlik
Brzeziny
— -
Beata i Dominik Pleśnierowicz
Karolew
— -
Filip Byczkowski
Ktery
— -
Jacek Rzymkowski
Żurawieniec
— -
Tomasz Szczęsny
Budy Nowe
— -
Andrzej Janiak
Sędziejowice
— -
Grzegorz Rafałek
Włodzimierz
— -
Jolanta Urbaniak
Brzeski
— -
Stanisław Burzyński
Chociw
— -
Kamil Pawłowski
Daszyna
— -
Sławomir Klimecki
Konarzew
— -
Zygmunt Grzelak
Łęka
— -
Krzysztof Cyganiak
Emilianów
— -
Małgorzata Majewska-Krukowska
Skaratki pod Las
— -
Wojciech Zbroch
Szczukwin
— -
Zbigniew Biernacki
Koluszki
— -
Sławomir Kołodziejski
Bogusławy
— -
Arkadiusz Zięba
Pieńki Dworszowskie
— -
Paweł Łakomy
Ignaców
— -
Władysław Radziwolski
Stara Brzeźnica
— -
Zuzanna i Michał Oryś
Tuchań
— -
Czesław Wochyń
Piotrków Trybunalski
— -
Janusz Terka
Trzepnica
— -
Kacper Misztela
Sulejów
— -
Piotr Gaj
Krzyżanów
— -
Sylwester Robak
Świątniki
— -
Urszula Stańczak
Dęba
— -
Tomasz Kuźniak
Domaniewek
— -
Zuzanna Łężak
Dzierzązna
— -
Aleksander Stępień
Kobiele Wielkie
— -
Łukasz Moliński
Kietlin
— -
Paweł Chobot
Wola Blakowa
— -
Paweł Nowak
Strzelce Małe
— -
Ksenia i Dawid Biedrzyccy
Grzymkowice
— -
Mirosław Lusa
Niwna
— -
Marek Zawiasa
Głaniszew
— -
Piotr Kubiak
Sulmów
— -
Ryszard Piekarski
Strachanów
— -
Elżbieta Starosta
Humin-Dobra Ziemskie
— -
Jacek Filipczak
Michowice
— -
Jacek Tuka
Lnisno
— -
Paweł Leszczyński
Michowice
— -
Tomasz Góral
Trzcianna
— -
Wiesław Biskupski
Byczki
— -
Kamil Staroń
Żelechlin
— -
Paweł Rochala
Bukowiec
— -
Przemysław Kamiński
Bukowiec
— -
Tomasz Pluta
Michałów
— -
Waldemar Biedal
Skomlin
— -
Wojciech Kuś
Skomlin
— -
Aurelia i Jerzy Cyga
Żdżary
— -
Dawid Boryczko
Chobanin
— -
Krzysztof Gała
Lututów
— -
Kinga Troczyńska-Grabjasz
Ptaszkowice
— -
Andrzej Hajdys
Swędów
— -
Dariusz Machałowski
Ozorków
— -
Krzysztof Marciniak
Głowno
— -
Marian Sęczkowski
Adolfów
— -
Marzena Kurtasińska
Mariampol
— -
Renata Sędzicka-Warszawska
Besiekierz Rudny
— -
Konrad Olejniczak
Dębowa Góra
— -
Robert Brudnicki
Kutno
— -
Tomasz Wachulec
Dziwle
— -
Grzegorz Antoniewski
Świątniki
— -
Małgorzata i Piotr Karolak
Borówek
— -
Krzysztof Gasiecki
Kolonia Lipnik
—