Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Wmurowano kamień węgielny pod budowę fabryki zmywarek firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Fabrykę wybuduje Panattoni Europe. Prace zakończy na początku
  Strefa biznesu

  Wmurowano kamień węgielny pod fabrykę zmywarek BSH

  Panattoni Europe wybuduje zakład produkcyjny o powierzchni 58,5 tys. mkw. dla firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Będą tam produkowane zmywarki.

 2. Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą, ale brakuje ci na to pieniędzy? Na pewno? Finansowanie pozyskać można łatwo. Jak?
  Z kraju i ze świata

  Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą, ale brakuje ci na to...

  Coraz więcej osób postanawia zostać „swoim szefem” i rozpocząć własny biznes. Jak pokazują statystyki, co miesiąc w naszym kraju przybywa średnio ok. 24 tys. nowych firm. Które produkty finansowe są najbardziej „bezpieczne” dla młodego przedsiębiorcy i jakie wsparcie może uzyskać „od ręki”?

 3. Łódzki szpital na sprzedaż, ale nikt nie chce go kupić. Marszałek ogłosił durgi przetarg i obniżył cenę nieruchomości
  Z regionu

  Nikt nie chce kupić łódzkiego szpitala

  Marszałek województwa łódzkiego ma problem ze sprzedażą nieruchomości, na której mieszczą się budynki dawnego szpitala ortopedycznego. Chodzi o działkę przy ul. Drewnowskiej w Łodzi, na której znajdował się szpital im. Radlińskiego.

 4. 15.02.2008..warszawa tabletki tabletka rozpuszczanie lekarstwo witaminy leki lek fot. maciej jeziorek / polskapresse
  Z kraju i ze świata

  Suplementy diety: już co drugi Polak spożywa je codziennie. Czy to...

  Trzech na czterech Polaków kupuje suplementy diety. A co drugi spożywa takie specyfiki codziennie. Czy to zdrowe? Czy na tle innych nacji jesteśmy hipochondrykami?

 5. Kilka miesięcy temu Wizz Air wstrząsnął branżą lotniczą, wprowadzając nowe zasady przewozu bagażu. Teraz robi to po raz kolejny.
  Z kraju i ze świata

  Od listopada zapłacisz za bagaż podręczny w tanich liniach

  1 listopada zmienia się polityka bagażowa w liniach Ryanair i Wizz Air. To kolejne zmiany ogłoszone przez przewoźników w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Czy objęcie podstawowych usług dodatkowymi kosztami to jedyna opcja, która pozwoli tanim liniom utrzymać atrakcyjne ceny biletów?