Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Zmiany w PIT 2019. Praca małżonka lub dziecka teraz jest już kosztem w firmie. Poznaj szczegóły
  Wiadomości

  Zmiany w PIT 2019. Praca małżonka lub dziecka teraz jest już...

  Nowe zasady obowiązują jedynie małżonków i małoletnie dzieci przedsiębiorcy lub wspólnika spółki osobowej. Natomiast nie znajdują one zastosowania w przypadku zatrudnionych osób pozostających z nimi w nieformalnych związkach, pełnoletnich dzieci lub dalszych krewnych przedsiębiorcy.

 2. Rejestr dłużników 2019. Łatwo tam trafić, trudniej o wykreślenie. Co robić?
  Wiadomości

  Rejestr dłużników 2019. Łatwo tam trafić, trudniej o wykreślenie....

  Bywa, że przeszacujemy swoje możliwości i popadniemy w długi, które trudno w terminie spłacić. Jeśli jednak zachowamy spokój i będziemy działać racjonalnie, poradzimy sobie i wybrniemy z kłopotów.

 3. Na kłopoty finansowe w wieku 60+ narzeka aż 62 proc. emerytek. Wiele z nich to wdowy, które musiały przejąć długi współmałżonków.
  Z kraju i ze świata

  Kobiety otrzymują niższą emeryturę nawet o 32 proc.

  Kobiety żyją statystycznie dłużej, a ich przewidywana długość życia do 2050 roku ma wzrosnąć o kolejne 6 lat. Ich świadczenia emerytalne są niższe średnio 32 proc. od świadczeń otrzymywanych przez mężczyzn i choć mają prawo przejść na emeryturę w wieku 60 lat (mężczyźni w wieku 65 lat) to często pozostają aktywne zawodowo lub dorabiają do emerytury.

 4. Ciągle wszyscy mamy jeszcze nadzieję, ze ten system przed 20 maja stanie- mówi Maciej Ptaszyński, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Handlu.
  Z kraju i ze świata

  W hurtowniach może zabraknąc papierosów

  Hurtownie będą robiły zapasy wyrobów tytoniowych? -To nie będzie duży czas, ponieważ żadna hurtownia nie chce być magazynem w którym leżą papierosy, Bóg wie jak długo- tłumaczy ekspert. Hurtownie nie będą więzić gotówki.

 5. Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion: 20.03.2019. Rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Jak wygrywać?
  Wiadomości

  Rekordowa wygrana. Wydał 76 zł, zarobił grubo ponad milion

  O sporym szczęściu może mówić jeden z użytkowników zakładów bukmacherskich STS. W jeden dzień stał się bogatszy o 1,25 mln złotych, inwestując jedynie 76 złotych! Zakłady bukmacherskie zyskują na coraz większej popularności wśród Polaków. Polacy kochają zakłady bukmacherskie.