Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Poniedziałek to dzień handlowych żniw w sklepach internetowych
  Wiadomości

  Poniedziałek to dzień handlowych żniw w sklepach internetowych

  W poniedziałki sklepy internetowe zarabiają dwa razy więcej niż w soboty - wynika z danych platformy sklepów internetowych Shoper, jak i operatora płatności online Blue Media. Pierwszego dnia tygodnia dużo więcej wizyt kończy się też zakupem niż w weekendy.

 2. Rekord upadłości konsumentów w 2018 roku. 8,3 mln zł to największy dług bankrutującego konsumenta
  Wiadomości

  Rekord upadłości konsumentów w 2018 roku. 8,3 mln zł to największy...

  W minionym roku upadłość konsumencką ogłosiło o jedną piątą więcej osób niż w 2017 r. i trzykrotnie więcej niż w 2015 r. 6 549 osób, które zbankrutowały w 2018 r. miało według bazy BIK oraz Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor nieopłacone zobowiązania na ponad 732 mln zł. Najczęściej po upadłość konsumencką sięgają mieszkańcy województw: mazowieckiego, śląskiego oraz małopolskiego, większość stanowią kobiety, co czwarty bankrut ma między 36-45 lat, ale powoli rośnie udział dłużników po 56 roku życia.

 3. Błażej Kronic, nowy p.o. dyrektora łódzkiego ośrodka TVP.
  Strefa biznesu

  Nowy dyrektor łódzkiego ośrodka TVP

  Błażej Kronic od dziś (wtorek 15 stycznia) przejmuje obowiązki dyrektora łódzkiego ośrodka Telewizji Polskiej. Na razie na trzy miesiące, w formule pełniącego obowiązki - ustalił nieoficjalnie Dziennik Łódzki.

 4. Park of Poland to będzie największy park rozrywki w Europie
  Strefa biznesu

  Oto Park of Poland! [ZDJĘCIA]

  Suntago Wodny Świat to pierwszy etap budowy olbrzymiego kompleksu rozrywkowego Park of Poland, który powstanie niedaleko Łodzi.

 5. Zmiany w kodeksie pracy 2019. Wysokość zarobków przestanie być tajemnicą?
  Wiadomości

  Zmiany w kodeksie pracy 2019. Wysokość zarobków przestanie być...

  Wciąż niewiele firm w Polsce decyduje się na ujawnienie proponowanych zarobków w ogłoszeniu o pracę. Wysokość wynagrodzeń to temat tabu nie tylko podczas procesów rekrutacyjnych. Nie rozmawiają o nich pracownicy, a pracodawcy zobowiązują ich do utrzymania wynagrodzeń w tajemnicy. Jednak w niedługim czasie może się to zmienić.