Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Działalność człowieka powoduje, że zaburzona jest równowaga całego środowiska naturalnego, poczynając od raf koralowych, przez lasy deszczowe, po arktyczne
  Wiadomości

  Prognozy 2020. Ludzie są gatunkiem na wymarciu - cywilizacja...

  Jak twierdzą naukowcy z Narodowego Centrum Odbudowy Klimatu w Melbourne - rok 2050 to prawdopodobny koniec historii homo sapiens.

 2. Szczególnie mało ofert sprzedaży mieszkań w betonowych blokach znajdziemy w miastach, gdzie za lokale trzeba płacić relatywnie najwięcej.
  Z kraju i ze świata

  Brakuje mieszkań w wielkiej płycie. Ceny mocno w górę

  Mieszkania w starych betonowych blokach sprzedają się jak ciepłe bułeczki. W największych miastach ofert takich po prostu brakuje. Wszystko przez przystępną cenę, dobrą lokalizację i rozwiniętą infrastrukturę.

 3. Konwencja PiS w Lublinie, wrzesień 2019
  Polska i świat

  Miliony złotych na kampanie PiS i PO w 2019 roku

  Po 30 mln zł wydały na kampanię przed wyborami do Sejmu i Senatu dwa największe komitety - Prawo i Sprawiedliwość oraz Koalicja Obywatelska. PiS ponad 400 tys. zł wydał na tzw. cysterny wstydu, które objechały Polskę, a KO blisko 100 tys. zł na dwie sesje fotograficzne. 13 stycznia minął termin na złożenie w Państwowej Komisji Wyborczej sprawozdań finansowych z wydatków komitetów na kampanię parlamentarną z 2019 roku.

 4. Enrique Díaz-Alvarez, Ebury
  Z kraju i ze świata

  Rynki w oczekiwaniu na nowe informacje

  W tym tygodniu poznamy istotne dane o aktywności biznesowej w kluczowych gospodarkach. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na spotkanie EBC i konferencję w Davos.

 5. Na początku nadal przysługiwać im będzie „ulga na start”, następnie 24 miesiące preferencyjnych składek, a dopiero po tym Mały ZUS Plus.
  Wiadomości

  Już od lutego mały ZUS Plus

  Już od 1 lutego 2020 roku zacznie obowiązywać Mały ZUS Plus, dzięki któremu poszerzy się grono przedsiębiorców, którzy będą mogli płacić niższe składki, co dotychczas było możliwe dzięki Małemu ZUS-owi.