Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Klient Biedronki zważył łososia. Różne wagi na opakowaniu i w realu? [zdjęcia - 17.02.2019]
  Aktualności

  Klient zważył łososia. Różne wagi na pudełku i w realu?

  Klient kupił łososia w Biedronce w centrum Bydgoszczy. Twierdzi, że ryba ma inną wagę netto podaną na opakowaniu i inną po wyjęciu z pudełka.

 2. Ogrodzenie działki kupionej przez Piotra Misztala za 3 mln zł zakwestionowali urzędnicy. Ich zdaniem to złamanie zapisów uchwały o parku krajobrazowym
  Strefa biznesu

  Miasto kwestionuje ogrodzenie działki Piotra Misztala

  Łódzki biznesmen Piotr Misztal kupił od miasta działkę u zbiegu Piłsudskiego i Piotrkowskiej za 3 mln zł. Ogrodził ją, żeby nie płacić odszkodowania, jeśli ktoś tam złamie nogę. Ogrodzenie okazało się niezgodne z uchwałą o parku krajobrazowym ulicy Piotrkowskiej. Miasto wezwało biznesmena do wymiany ogrodzenia jego działki.

 3. Tyle kosztuje przeżycie roku w Polsce. Suma rocznych wydatków na jedną osobę może was zaskoczyć
  Dom

  Ile wydajesz co roku? Tych kosztów nie unikniesz!

  Próbowaliście kiedyś policzyć, jakie są wasze roczne wydatki? O ile koszty, które ponosimy co miesiąc, nie robią na nas większego wrażenia, o tyle zsumowanie wszystkich i pomnożenie przez 12 może dać w wyniku liczbę, jakiej się nie spodziewaliście. Sprawdźcie, ile rocznie wydają Polacy na osobę w rodzinie 2-osobowej. Ta suma może zaskoczyć! Dane zostały oparte na opracowaniu GUS "Budżety gospodarstw domowych w 2017 r."

 4. Sławomir Nowak agencją Ukrawtodor, która rozpisała wygrany przez łódzką firmę przetarg, kieruje od października 2016 r.
  Strefa biznesu

  Łódzka firma utrzyma drogi wokół Kijowa za 33 mln zł

  Łódzka firma GNOM wygrała przetarg na utrzymanie dróg wokół Kijowa, stolicy Ukrainy. Kontrakt wart jest 237,3 mln hrywien, czyli ponad 33 mln zł. Łodzianie złożyli tańszą ofertę od firm ukraińskich.

 5. Plany Tesco na rok 2019 to likwidacja 32 sklepów w Polsce (zdjęcie ilustracyjne)
  Firma

  Tesco zamyka sklepy w Polsce. Będą grupowe zwolnienia

  Tesco zamyka sklepy w Polsce. Decyzja zapadła, a efekty zamknięcia sklepów sa fatalne. Do listy 30 marketów sieci Tesco, które znikną w 2019 z Polski dołączyły kolejne 2 sklepy w województwie świętokrzyskim. Wspomniane 2 sklepy zostaną zamknięte na stałe już z końcem lutego 2019. Co jest powodem takich decyzji? Sieć decyduje się na likwidacje nierentownych placówek. Wiąże się to jednak z grupowymi zwolnieniami. "Nie widzimy możliwości poprawy" - informują przedstawiciele Tesco. Sieć sklepów brytyjskiej sieci w Polsce stopniowo się kurczy.