Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. W przyszłym roku emeryci i renciści najprawdopodobniej mogą się spodziewać większej podwyżki świadczeń.
  Wiadomości

  Waloryzacja emerytur i rent 2020. Ile wyniesie podwyżka?

  Jak co roku, 1 marca 2020 roku, z urzędu przeprowadzona będzie waloryzacja emerytur i rent. To, ile wyniesie, zależy od wysokości płac w danym roku oraz poziomu inflacji. Szacuje się, że wskaźnik waloryzacji wyniesie 103,24 proc.

 2. Przeterminowane jedzenie, tańsze produkty udające droższe, brak informacji o składnikach wywołujących alergie - to najczęstsze grzechy w sklepach działających
  Wiadomości

  Tak oszukują sklepy należące do małych sieci handlowych

  Przeterminowane jedzenie, tańsze produkty udające droższe, brak informacji o składnikach wywołujących alergie - to najczęstsze grzechy w sklepach działających w ramach małych sieci handlowych w naszym regionie.

 3. W przepisach i orzecznictwie generalna tendencja wiązała i wiąże się z nadaniem prymatu prawu jednostki do prywatności, w tym także w aspekcie wykonywania
  Wiadomości

  Ochrona danych osobowych pracownika 2019. Czy ukryty monitoring w...

  Wielka Izba Trybunału w swoim rozstrzygnięciu przyjęła, że w szczególnie uzasadnionych przypadkach dopuszczalne jest zastosowanie monitoringu wizyjnego miejsca pracy bez uprzedniego powiadomienia o tym fakcie zatrudnionych tam osób. Wśród wyjątkowych sytuacji uprawniających pracodawcę do ukrytej obserwacji personelu wskazano w szczególności na podejrzenie poważnych naruszeń obowiązków służbowych przez pracowników i wynikające z tego ryzyko powstania znacznych szkód po stronie przedsiębiorstwa.

 4. PPK a wkład własny. 10 rzeczy, które musisz wiedzieć
  Wiadomości

  PPK a wkład własny. 10 rzeczy, które musisz wiedzieć

  Pracownicze Plany Kapitałowe stwarzają nowe perspektywy oszczędzania na mieszkanie. - PPK są korzystnym sposobem finansowania wkładu własnego na cele mieszkaniowe – mówi Jacek Janiuk, prezes zarządu Pekao TFI S.A. Zanim jednak zdecydujesz się wypłatę środków z PPK, sprawdź, na jakich zasadach możesz wykorzystać oszczędności zgromadzone w ramach rządowego programu.

 5. Black Friday 2019. Zobacz najciekawsze promocje odkurzaczy
  Pieniądze

  Black Friday 2019. Duże przeceny odkurzaczy

  Szukasz odkurzacza? Black Friday to doskonała okazja do zakupu odkurzacza. Zobacz jakie promocje odkurzaczy przygotował sklep internetowy EMAG. Klienci mogą liczyć na szereg rabatów nakładanych na poszczególne produkty. Czym jest Black Friday i kiedy zostanie zorganizowany? Jakie promocje z okazji Black Friday przygotował dla nas sklep EMAG?

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna . Nowoczesna szkoła – nie tylko dzięki technologii Materiał informacyjny