Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Zmiany w PIT 2019. Praca małżonka lub dziecka teraz jest już kosztem w firmie. Poznaj szczegóły
  Wiadomości

  Zmiany w PIT 2019. Praca małżonka lub dziecka teraz jest już...

  Nowe zasady obowiązują jedynie małżonków i małoletnie dzieci przedsiębiorcy lub wspólnika spółki osobowej. Natomiast nie znajdują one zastosowania w przypadku zatrudnionych osób pozostających z nimi w nieformalnych związkach, pełnoletnich dzieci lub dalszych krewnych przedsiębiorcy.

 2. Rejestr dłużników 2019. Łatwo tam trafić, trudniej o wykreślenie. Co robić?
  Wiadomości

  Rejestr dłużników 2019. Łatwo tam trafić, trudniej o wykreślenie....

  Bywa, że przeszacujemy swoje możliwości i popadniemy w długi, które trudno w terminie spłacić. Jeśli jednak zachowamy spokój i będziemy działać racjonalnie, poradzimy sobie i wybrniemy z kłopotów.

 3. Ciągle wszyscy mamy jeszcze nadzieję, ze ten system przed 20 maja stanie- mówi Maciej Ptaszyński, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Handlu.
  Z kraju i ze świata

  Po 20 maja również w hurtowniach może zabraknąć papierosów

  Hurtownie będą robiły zapasy wyrobów tytoniowych? -To nie będzie duży czas, ponieważ żadna hurtownia nie chce być magazynem w którym leżą papierosy, Bóg wie jak długo- tłumaczy ekspert. Hurtownie nie będą więzić gotówki.

 4. Informacje o pensji w ogłoszeniu o pracę. Sejm pracuje nad nowymi przepisami
  Wiadomości

  Informacje o pensji w ogłoszeniu o pracę. Projekt w Sejmie

  Wiele osób poszukujących pracy chciałoby jeszcze przed wysłaniem CV wiedzieć, na jaką pensję mogą liczyć u potencjalnego pracodawcy. Dlatego Nowoczesna przygotowała projekt nowelizacji ustawy Kodeks pracy, zgodnie z którym pracodawcy będą mieli obowiązek podania w ogłoszeniu informacji o proponowanym, minimalnym wynagrodzeniu.

 5. Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion! Rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Jak wygrywać?
  Wiadomości

  Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion! Rekordowa wygrana w...

  O sporym szczęściu może mówić jeden z użytkowników zakładów bukmacherskich STS. W jeden dzień stał się bogatszy o 1,25 mln złotych, inwestując jedynie 76 złotych! Zakłady bukmacherskie zyskują na coraz większej popularności wśród Polaków. Polacy kochają zakłady bukmacherskie.