Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Według Zakładu Ubezpieczeń Społecznych statystyczne świadczenie w Polsce wynosi bowiem 2179 zł brutto (1806 zł netto).
  Z kraju i ze świata

  Emerytury. Przyszli emeryci dostaną mniej niż połowę obecnych zarobków

  Zgodnie z prognozami ekonomicznymi wartość emerytury osób kończących karierę zawodową za 20- 30 lat będzie wynosić około 30– 40 proc. ostatniego wynagrodzenia brutto. Polacy coraz częściej zdają sobie z tego sprawę. Jednocześnie tylko co dziesiąty respondent planuje po osiągnięciu wieku emerytalnego nie korzystać z żadnych dodatkowych źródeł finansowych.

 2. Elektromobilność jest niewątpliwie kierunkiem rozwoju całego przemysłu motoryzacyjnego.
  Z kraju i ze świata

  Diesle mniej szkodliwe od elektryków? Niekoniecznie

  Samochody elektryczne nie są aż tak ekologiczne jak moglibyśmy sądzić, jednak w ciągu swojego życia emitują znacznie mniej CO2 niż przeciętny samochód spalinowy w Europie- mówi AIP ekspert. Jednak przeciętny samochód elektryczny w trakcie swojego cyklu życia wytwarza o połowę mniej CO2 niż jego spalinowy konkurent.

 3. Święta w firmie 2018. Wigilia, prezenty dla pracowników i kontrahentów: kto na tym korzysta i dlaczego najwięcej fiskus?
  Wiadomości

  Święta w firmie 2018. Wigilia, prezenty dla pracowników i...

  Przedsiębiorcom grudzień powinien kojarzyć się z kosztami, bo koniec roku to ostatni moment na obniżenie podatku. Właściciele firm zapraszają więc pracowników na świąteczną kolację, obdarowują ich prezentami, a także dokonują „pospiesznych” zakupów, które uchronią przed przyszłoroczną zmianą przepisów podatkowych. Na co w grudniu powinny zwrócić uwagę ponad trzy miliony polskich firm?

 4. Ptak Outlet zaprasza na wyprzedaże w dniach 14-16 grudnia 2018
  Strona kobiet

  Przedświąteczna wyprzedaż w Ptak Outlet

  Od piątku 14 grudnia do niedzieli 6 grudnia 2018 w Ptak Outlet organizowany jest weekend przedświątecznych promocji. Ceny w wybranych sklepach spadną nawet o 80 procent.

 5. Jednym z biurowców, gdzie ulokował się sektor SSC/BPO jest Nowa Fabryczna w Nowym Centrum Łodzi.
  Praca

  Czy Łódź przyciąga pracowników do biurowców?

  Czy Łódź przyciąga pracowników sektora usług biznesowych? Zdaniem firmy HRK niewiele osób przeprowadziłoby się do pracy w tej branży z innego miasta. Urzędnicy łódzkiego magistratu są innego zdania i mają na to wyniki innych badań.