Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

MM

25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego świętuje w tym roku jubileusz 25-lecia istnienia. W ciągu ćwierć wieku ukończyło go blisko 24 tysiące absolwentów, z których wielu pełni dziś czołowe stanowiska w firmach i instytucjach, a także rozwija własne przedsięwzięcia.

24 tysiące absolwentów nie może się mylić

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród absolwentów szkół średnich. Swoją silną pozycję zawdzięcza m.in. doświadczonej grupie pedagogów i ekspertów oraz ofercie studiów na bieżąco dostosowywanej do potrzeb rynku pracy.

Absolwenci Wydziału Zarządzania UŁ nie tylko nie mają większych problemów ze znalezieniem pracy, ale co więcej, po skończonych studiach mogą liczyć na wysokie zarobki. Wielu z nich może przy tym pochwalić się naprawdę udaną karierą zawodową.

Absolwentów Wydziału Zarządzania UŁ znajdziemy m.in. w zarządach takich firm jak Skanska, Japan Tobacco International czy Aflofarm.

Wydział Zarządzania UŁ zapewnia przewagę na rynku pracy

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego to miejsce, gdzie pod okiem ekspertów i praktyków zdobywa się kompetencje i kwalifikacje, które aktualnie są pożądane przez rekruterów.

Bogata oferta studiów podyplomowych umożliwia zarówno zmianę kwalifikacji, jak i poszerzenie posiadanych umiejętności w obszarach, w których jest zapotrzebowanie na specjalistów. Kierunki studiów podyplomowych są dostosowane do potrzeb rynku,
na liście znajdują się m.in:

  • eCommerce,
  • Audyt Wewnętrzny w Administracji i Gospodarce,
  • Zarządzanie Apteką
  • Zarządzanie Procesami Logistycznymi

lista kierunków:tutaj

Co ważne, oferta studiów jest cały czas modyfikowana. Najnowsze kierunki to:
Postgraduate Studies in Finance and Accounting (studia z zakresu rachunkowości i finansów z akredytacją ACCA) oraz Praktyczne Zastosowania Design Thinking w Organizacjach.

Atrakcyjna oferta dla biznesu

Wydział Zarządzania UŁ ma także bogatą ofertę dla biznesu, dostosowaną do osób o różnym stopniu doświadczenie. Szkolenia prowadzone przez ekspertów, umożliwiają rozwój i doskonalenie, a w konsekwencji pozwalają lepiej odnaleźć się w biznesie i osiągnąć sukces.
Program szkoleń skonstruowany jest tak, by ich uczestnicy mogli zdobyć jak najlepsze kompetencje i poznać najnowsze narzędzia pracy. Zapewnić to ma m.in. starannie dobrana kadra prowadzących, która poddawana jest ciągłej ewaluacji.

Przykłady szkoleń na Wydziale Zarządzania UŁ:

  • Studium menedżerskie "Zarządzanie projektami" (04.10.2019 - 30.11.2019)
  • Prezentacje i wystąpienia publiczne – warsztaty metodą Design Thinking (11.10.2019 - 12.10.2019)
  • Design Thinking – projektowanie unikalnych rozwiązań (19.10.2019 - 20.10.2019)
  • Studium menedżerskie - budowanie silnej marki w biznesie - ujęcie marketingowe (16.11.2019 – 22.02.2020)

lista szkoleń: tutaj

Uznana marka Wydziału Zarządzania UŁ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego cieszy się bardzo dobrą opinią nie tylko wśród studentów i absolwentów. Z Wydziałem współpracują różne organizacje, firmy i podmioty publiczne, a w gronie wykładowców jest wielu ekspertów, którzy przygotowują na zlecenie ekspertyzy, opinie i prognozy.

Od 2003 roku przy Wydziale Zarządzania UŁ działa Rada Biznesu, a od 2014 roku rada Menedżerów Publicznych.

Jubileusz 25-lecia Wydziału Zarządzania UŁ

Uroczystości z okazji jubileuszu 25-lecia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbędą się we wtorek, 24 września. Oficjalna ceremonia rozpocznie się o godz. 11.00 uroczystym posiedzeniem Rady Wydziału, połączonym z nadaniem auli A3 imienia prof. Zofii Mikołajczyk. Z okazji jubileuszu ogłoszono konkurs wspomnień dla absolwentów, na który nadesłano wiele historii płynących prosto z serca i trafiających prosto w serce.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki