3-letnia dziewczynka wypadła z balkonu, gdy tata spał

  3-letnia dziewczynka wypadła z balkonu, gdy tata spał

  Zdjęcie autora materiału

  Jarosław Kosmatka

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  3-letnia dziewczynka wypadła z balkonu, gdy tata spał
  3-letnia dziewczynka wypadła z balkonu na pierwszym piętrze w jednym z łódzkich bloków. Do wypadku doszło w sobotę po godz. 16.
  3-letnia dziewczynka wypadła z balkonu, gdy tata spał
  3-latka bawiła się na balkonie piłką. Jej tata, który kilkadziesiąt minut wcześniej wrócił z pracy, usnął w pokoju. Sąsiadka rodziny widziała, jak dziewczynka na balkonie próbowała stawać na piłce. Chwilę później usłyszała, jak coś uderza o ziemię. Odwróciła się i zobaczyła dziewczynkę na ziemi. Zaczęła wołać o pomoc. Ktoś z sąsiadów wezwał pogotowie ratunkowe.

  - Gdy policjanci przyjechali na miejsce, dziewczynce pomocy udzielał już zespół ratownictwa medycznego - mówi podinsp. Joanna Kącka, rzecznik KWP w Łodzi. - Przy dziecku był też 37-letni ojciec. Mężczyzna był trzeźwy, ale był w szoku.

  Na miejsce przyjechała też 33-letnia matka dziewczynki. W chwili zdarzenia kobieta była w pracy. Mała Zosia wraz z mamą pojechała do Centrum Zdrowia Matki Polki. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek, a wyjaśnienie sprawy pozostanie w gestii dzielnicowego. O zdarzeniu zostanie również poinformowany sąd rodzinny.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  moze by zmknac te wszystkie

  okonek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 21 / 15

  male malpki w klatkach a rodzicow profilaktycznie od razu do wiezienia? - stalo sie nieszczescie a tu zamiast pomocy psychologa sadem i kuratorem strasza.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo