MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Afera wśród polskich YouTuberami. Padły poważne oskarżenia ze strony Sylwestra Wardęgi!

Norbert Uram
Norbert Uram
Afera pedofilska polskich YouTuberów. Padły poważne oskarżenia!
Afera pedofilska polskich YouTuberów. Padły poważne oskarżenia! printscreen: WATAHA - Krulestwo - MROCZNA TAJEMNICA STUU I YOUTUBERÓW: PANDORA GATE (Boxdel, Dubiel, Fagata)
We wtorek 3 października Sylwester Wardęga opublikował szokujący film, w którym padają oskarżenia o kontakty z nieletnimi przez znanego i swego czasu bardzo popularnego youtubera. W filmie, który udostępnił Wardęga, przedstawia on szereg dowodów na potwierdzenie swoich oskarżeń. Wedle śledztwa przeprowadzonego przez Wardęge i youtubera pod pseudonimem Konopskyy w sprawę może być zamieszane więcej osób.

Największa afera w historii polskiego YouTube

Od kilku dni Youtube żyje ujawnianiem głośnych spraw dotyczących bulwersujących zachowań wśród znanych youtuberów. Na początku pojawiły się pierwsze oskarżenia wobec yutubera Stuu (Stuart Kluz-Burton), następnie zostały ujawnione wstrząsające nagrania, w których to Laura Klaus opowiada o przemocowych zachowaniach, jakich miał dopuścić się wobec niej Gargamel (Jakub Chuptyś). Kolejne materiały dotyczyły Krzysztofa Gonciarza, który według relacji dziewczyn miał je szantażować emocjonalnie i namawiać do seksu i zażywania narkotyków, o czym jako pierwsza zaczęła mówić Daria Dąbrowska, uczestniczka 7 edycji programu "Top model". W najnowszym materiale, jaki ukazał się na kanale Wardęgi "MROCZNA TAJEMNICA STUU I YOUTUBERÓW: PANDORA GATE (Boxdel, Dubiel, Fagata)"padają poważne oskarżenia, które jak autor zaznacza, są wynikiem śledztwa, nad którym pracował razem z youtuberem o pseudonimie Konopskyy.

Wardęga ujawnia prywatne wiadomości Stuu?

Sylwester Wardęga w najnowszym materiale ujawnił prywatne wiadomości, które Stuu i jego koledzy mieli wysyłać do małoletnich fanek. Z wiadomości, które zostały przedstawione w filmie wynika, że popularny youtuber miał między innymi opisywać 13-latce swoje sny erotyczne, czy proponować spotkanie, do którego ostatecznie miało dojść. Miał również upewniać się, że dziewczynka nie podzieli się z nikim informacją na temat ich kontaktów.

Inna z historii podanych w filmie dotyczy 14-letniej dziewczyny i jej koleżanki, które miały wylądować na imprezie w mieszkaniu Stuu. Tam miano podać im alkohol, a jak opowiada jedna z rzekomych uczestniczek imprezy, nie wiedząc czemu nagle obudziła się rano w łóżku ze Stuu.

Czułam, że mnie odcina nagle, nagle nastał ranek. Ona znalazła się w pokoju Stuarta, w jego łóżku, ale nie wie jak. Leżeliśmy na łyżeczki. On z tyłu - mówi w filmie Wardęgi ówczesna wówczas 14-latka.

Według oskarżeń, jakie padają na filmie, w sprawę ma być zamieszany również Marcin Dubiel. Miał on wysyłać sprośne wiadomości do 14 latki.

PANDORA GATE - BOXDEL

W filmie Wardęga ujawnił również rzekome rozmowy Boxdela (Michała Barona, jednego ze współwłaścicieli Fame MMA) z młodą dziewczyną. Według przekazanych w filmie informacji Boxdel miał podczas rozmowy z nieletnią pytać o to, czy jest w związku ze Stuu, a następnie grozić, że odbędzie z nią stosunek seksualny.

Kilka godzin po opublikowaniu przez Wardęgę głos w sprawie zabrali włodarze Fame MMA publikując oświadczenie:

Wardęga zapowiada, że opublikowany przez niego materiał to dopiero początek, a więcej informacji pojawi się w materiale Konopskyego. Zaznacza również, że sprawa została zgłoszona do odpowiednich służb.

O zajściach latami wiedziało w mniejszym lub większym stopniu wielu twórców skupionych wokół gry Minecraft. Kilka dziewczyn prosiło o anonimowość dlatego mam nadzieję, że panowie mimo tego, iż prawdopodobnie będą kojarzyć dziewczyny z imienia i nazwiska, to ich dane zachowają dla siebie - napisał Wardęga pod opublikowanym filmem.

MROCZNA TAJEMNICA STUU I YOUTUBERÓW: PANDORA GATE (Boxdel, Dubiel, Fagata) - WIDEO

DO SPRAWY ODNIÓSŁ SIĘ RÓWNIEŻ PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki