Akcja "Twój miś może zostać ratownikiem" w Łowiczu [ZDJĘCIA]

  Akcja "Twój miś może zostać ratownikiem" w Łowiczu [ZDJĘCIA]

  Rafał Klepczarek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Akcja "Twój miś może zostać ratownikiem" w Łowiczu [ZDJĘCIA]
  1/8
  przejdź do galerii

  ©KPP Łowicz

  Policjantki z Łowicza odwiedziły kilka miejskich placówek oświatowych w związku z akcją "Twój miś może zostać ratownikiem", której celem jest zbieranie maskotek dla maluchów uczestniczących w wypadkach drogowych.
  - Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu przyłączyła się do akcji, przekazując zebrane przez funkcjonariuszy i pracowników cywilnych maskotki - informuje Urszula Szymczak, rzecznik łowickiej policji. - Ponadto w kilku placówkach oświatowych odbyły się prelekcje, których tematem było bezpieczne zachowanie się na drodze. Policjantkom towarzyszył Radosław Frydrysiak, główny organizator akcji w województwie łódzkim.

  Opowiadał on dzieciom o głównych założeniach akcji i dziękował maluchom za oddanie zabawek, które wywołują uśmiech na twarzach pokrzywdzonych przez los rówieśników.

  Funkcjonariuszki pojawiły się w przedszkolach nr 2 i 5 oraz w SP nr 2 i SP nr 7. Policjantki przypominały także o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze oraz utrwalały w świadomości dzieci telefoniczne numery alarmowe, pod którymi zawsze znajdą pomoc.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo