ZOBACZ
  KONIECZNIE

  Prognoza pogody długoterminowa

  Rozwiń
  Antyterroryści rozbili w Sieradzu grupę handlarzy...

  Antyterroryści rozbili w Sieradzu grupę handlarzy dopalaczami [FILM]

  red.

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Antyterroryści rozbili w Sieradzu grupę handlarzy dopalaczami [FILM]
  1/3

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Policja z Sieradza uderzyła w handlarzy dopalaczami. W czwartek (23 grudnia) zatrzymano w centrum miasta sześciu mężczyzn. W akcji brali udział antyterroryści.
  Policja w Sieradzu od września 2016 roku prowadziła śledztwo w prawie posiadania środków odurzających. W trakcie postępowania ustalono, że szkodliwą dla zdrowia substancję można było kupić w jednym z punktów na terenie Sieradza.

  W czwartek rano sieradzcy kryminalni wspomagani przez antyterrorystów, weszli do jednego ze sklepów. Funkcjonariusze zatrzymali w nim 33-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie zajmował się sprzedażą dopalaczy.

  Zgierz: Narkotyki w pudełkach z bananami [ZDJĘCIA]

  Policjanci wkroczyli również do innego mieszkania znajdującego się w innej części miasta.
  Zatrzymano 3 młodych mężczyzn w wieku od 24 do 28 lat, którzy pracowali „na zmiany” w punkcie sprzedaży. Kompletnie zaskoczeni interwencją nie stawili oporu. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli kilka tysięcy saszetek z tzw. dopalaczami, których wartość oszacowano wstępnie na co najmniej 75 tysięcy złotych. Ponadto policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt tysięcy złotych, prawdopodobnie pochodzących ze sprzedaży środków zastępczych.

  W trakcie tych działań zatrzymano również dwóch kurierów w wieku 35 i 37 lat, którzy dostarczali towar do sklepu. Wszyscy zatrzymani są mieszkańcami Górnego Śląska.

  Noc spędzili w policyjnym areszcie. W piątek zostaną doprowadzeni do sieradzkiej prokuratury gdzie mogą usłyszeć zarzuty.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo