Awantura podczas libacji alkoholowej. Młotkiem i nożem...

  Awantura podczas libacji alkoholowej. Młotkiem i nożem zaatakował swojego kompana

  mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Awantura podczas libacji alkoholowej. Młotkiem i nożem zaatakował swojego kompana

  ©Tomasz Koryszko/archiwum Polskapresse

  Kara dożywotniego więzienia grozi mężczyźnie, który w nocy ze środy na czwartek skatował i okradł swojego kompana od kieliszka.
  Awantura podczas libacji alkoholowej. Młotkiem i nożem zaatakował swojego kompana

  ©Tomasz Koryszko/archiwum Polskapresse

  W nocy ze środy na czwartek, w mieszkaniu na ul. Felińskiego, dwóch mężczyzn piło alkohol. Nagle, między biesiadnikami doszło do kłótni. 64-letni gospodarz imprezy rzucił się na swojego kompana.

  Początkowo bił go po twarzy i głowie, później chwycił nóż i zadał nim kilka ciosów mężczyźnie. Gdy ten osunął się na podłogę, 64-latek złapał młotek i zaczął bić nim po głowie i tułowiu leżącego. Skatowany mężczyzna stracił przytomność i nie dawał znaków życia. Napastnik zabrał mu wtedy telefon, pieniądze i dokumenty, po czym wyszedł z mieszkania i poszedł do pobliskiego sklepu.

  O wydarzeniach, które miały miejsce w jego mieszkaniu opowiedział ekspedientce, która zawiadomiła policję.

  Policjanci znaleźli w mieszkaniu napastnika jego zakrwawioną ofiarę. Nieprzytomny mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście lekarzom udało się go uratować.

  Sam sprawca został zatrzymany. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Gdy już wytrzeźwiał, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi za to kara dożywotniego więzienia. W sobotę, sąd na wniosek prokuratury zdecydował o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo