Bal Charytatywny w ICZMP w Łodzi. Zbierają na ratowanie...

  Bal Charytatywny w ICZMP w Łodzi. Zbierają na ratowanie życia dzieci z wadami wrodzonymi

  Zdjęcie autora materiału
  Agnieszka Jędrzejczak

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Grzegorz Dembinski

  Koszulka Marcina Gortata, piłka od Zbigniewa Bońka i biżuteria pary prezydenckiej - to kilka z przedmiotów, które zostaną wylicytowane podczas II Balu Charytatywnego, który organizuje Fundacja na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Zebrane pieniądze pomogą ratować życie i zdrowie dzieci z wrodzonymi wadami.
  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Grzegorz Dembinski

  Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki jest wiodącą placówką w kraju, która zajmuje się leczeniem dzieci z wrodzonymi wadami. Po raz drugi organizuje bal charytatywny, z którego zyski zostaną przeznaczone na dzieci z wrodzonymi wadami serca. Ubiegłoroczna edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, a podczas imprezy zebrano około 100 tysięcy złotych. W tym roku może być jeszcze lepiej, a wróżą to choćby przedmioty wystawione na aukcję.

  ZOBACZ TEŻ: Bal Charytatywny w ICZMP w Łodzi. Zbierali na leczenie dzieci z wadami wrodzonymi [ZDJĘCIA, FILM]

  Goście będą mogli wylicytować między innymi naszyjnik i spinki, które przekazała para prezydencka, obrazy od Piotra Glińskiego oraz Mateusza Morawieckiego, koszulkę Marcina Gortata, ikonę od biskupa Władysława Ziółka, piłkę Zbigniewa Bońka, płytę Blue Cafe czy książkę od Moniki Kuszyńskiej. Oprócz aukcji będą też loterie z nagrodami.

  II Bal Charytatywny odbędzie w sobotę (14 maja) w andel's hotel w Łodzi o godz. 19.30. Organizatorem jest Fundacja na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.

  Wideo z I Balu Charytatywnego ICZMP w Łodzi


  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Warto zobaczyć

  Diety