Bałuty: Mężczyzna zmarł z wychłodzenia organizmu. Kim jest zmarły?

  • Express Ilustrowany

(ls)

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zgonu mężczyzny o nieustalonej na chwilę obecną tożsamości, którego zwłoki odnaleziono wczoraj na Bałutach. To pierwsza ofiara mrozów w tym sezonie zimowym.

Zwłoki odnaleziono w poniedziałek przed godziną 7.00 na ulicy Wojska Polskiego w Łodzi. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, iż prawdopodobną przyczyna śmierci mężczyzny było wychłodzenie organizmu.

-Jak co roku, w chwili gdy temperatury na zewnątrz spadają poniżej zera, policjanci zwracają się do wszystkich z apelem o to, aby nie byli obojętni na czyjąś krzywdę. Na wychłodzenie organizmu są szczególnie narażeni bezdomni, osoby starsze i osoby nietrzeźwe przebywające na dworze - mówi Aneta Sobieraj z KWP w Łodzi.

Zobacz też: Drift na parkingu Tesco

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.01.2019, 18:34

Nie tłumacz się

09.01.2019, 12:36

Bo siedzą w domu. I nie piją wódki na mrozie.
A słabszymi i starszymi opiekują się najbliżsi.

09.01.2019, 07:51

jak cię robił

09.01.2019, 02:06

Nie. Żal to mi takich jak ty.

08.01.2019, 22:41

To go przygarnij do siebie.

08.01.2019, 18:19

to k**** wy jesteście. Jak można osiągnąć takie dno i upodlenie wypisując tego typu szlam? Kloaka totalna. Ludzi to chyba tylko z anatomii przypominacie, bo mentalnie... to wystarczy poczytać...

08.01.2019, 17:00

przynajmniej 7 uważa że lepiej gnić latami w wyrze wijąc się z bólu kiedy rak żre bebechy ,kiedy ucinają po kawałku nogi aż do samej d... to jest fajniej -nie

08.01.2019, 14:57

Denatem!

08.01.2019, 14:09

tak się bawią łódzkie menele!!!

08.01.2019, 14:00

Ile miał promili?

08.01.2019, 13:59

Buuuuuuuuu

08.01.2019, 13:27

Bo zmarł?

08.01.2019, 12:25

albo inny lump, których w ch@j tam malowany plącze się od lat... .

08.01.2019, 12:11

Słabsze i zdegenerowane sztuki muszą odpaść.

08.01.2019, 11:44

Nie jest to bolesna śmierć , są znacznie bardziej przykre to nie ma co biadolić .

08.01.2019, 11:08

To jest wątek dotyczący artykułu Bałuty: Mężczyzna zmarł z wychłodzenia organizmu. Kim jest zmarły?

08.01.2019, 11:02

Nie pomógł temu mężczyźnie i nie zaprosił go na noc do mieszkania lub nie zapewnił jakiegokolwiek sposobu ogrzania? Dobra zmiana?