Bartek Wojciechowski z Champion Team został ponownie Mistrzem Polski Seniorów w karate

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Karpaczu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate. Organizatorem mistrzostw był Karkonoski Klub Karate oraz Polska Unia Karate - Polski Związek Sportowy.

Do rywalizacji przystąpiło około 140 zawodniczek i zawodników reprezentujących 38 klubów. Champion Team reprezentował Bartosz Wojciechowski.
Bardzo dobrze wypadł Bartek Wojciechowski który został ponownie Mistrzem Polski Seniorów w kategorii - 60 kg. W półfinale spotkał się z zawodnikiem z Lęborka Igorem Zagożdzan wygrywając 9:1, w walce finałowej pokonał Aleksandra Opasa (Budokan Wrocław) 2:1.
- Za dwa tygodnie nasz zawodnik wystąpi na kolejnej edycji ligi światowej Karate 1 Seria A w Portugalskiej miejscowości Matoshintos. Bardzo się cieszymy z kolejnego tytułu Mistrza Polski w naszym klubie - mówi trener Witold Wojciechowski.