Bartosz Domaszewicz zostanie odwołany z komisji finansów?

  Bartosz Domaszewicz zostanie odwołany z komisji finansów?

  mbr

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Pięciu radnych z komisji finansów, budżetu i polityki podatkowej w Łodzi chce odwołania z funkcji przewodniczącego komisji Bartosza Domaszewicza (PO). Twierdzą, że miejskie finanse są w opłakanym stanie, a Domaszewicz nie przeciwstawia się posunięciom prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej (PO).
  Bartosz Domaszewicz jest radnym PO

  Bartosz Domaszewicz jest radnym PO ©fot. Krzysztof Szymczak

  Z wnioskiem o odwołanie przewodniczącego wystąpili we wtorek członkowie tej komisji: Tomasz Trela i Władysław Skwarka (obaj SLD) oraz Jerzy Balcerek, Piotr Adamczyk i Krzysztof Stasiak (wszyscy PiS). Zgonie twierdzą, że Domaszewicz nie jest obiektywny jako przewodniczący komisji finansów i dodają, że członek PO nie powinien sprawować tak ważnej funkcji w miejskiej komisji kontrolującej władze miasta.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (12)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ktoś kto wie

  wiem jak jest (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  sorry Bartuś, ale dziwki, koks i zabawa za nasze pieniądze?już wystarczy... ponad 10 000zł w miesiącu i ciągle pożycza...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Buteleczka na wodę

  Święcona (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 3

  Niecierpliwie czekam, mam nadzieję, że w najbliższych wyborach również dostanie czerwoną kartkę i Łódż uwolni się od tego osobnika.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A było też info o Kacprzaku :) że go chca wylać z reprezentacj Miasta w radzie rad miast hehehe

  do dziennika! znowu cenzura. dziennik schodzi na psy (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 2

  kacprzaka chca wylać z reprezentacji Miasta w radzie przedstawicieli miast polskich. Słusznie, bo zachowuje sie w Radzie nieuczciwie i prostacko (widziałem podczas posiedzeń dt Camerimage!). Poza...rozwiń całość

  kacprzaka chca wylać z reprezentacji Miasta w radzie przedstawicieli miast polskich. Słusznie, bo zachowuje sie w Radzie nieuczciwie i prostacko (widziałem podczas posiedzeń dt Camerimage!). Poza tym wiedział o naduzyciach i marnotrawstwie w SSS i nic nie zrobił, zamiast powiadomić prokuraturę lobbował na rzecz SSS co przyniosło kolejne straty z naszych podatków. już łacznie 25 mln złotych.
  Takich mamy reprezentantów. A dlaczego nic nie zrobił ? Bo pewnie sie bał doradcy Zdanowskiej- walczaka, który odpowidał nie tylko za SSS, ale i za korupcję w EC1.
  Domaszewicz w sprawie SSS tez nic nie zrobił i powinien odpowiadac razem z Kacprzakiem za niedopełnmienie obowiązku nadzoru nad finansami publicznymi i informowania prokurature o możliwości popełninia przestepstwa w SSS.
  zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Czytaj ze zrozumieniem

  fru (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  Wylać to go chce wyblakła z sanepidu. Tylko nie wiedziała, że nie może zająć jego miejsca w zarządzie Związku Miast, bo to jego wybrali.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Gość

  Jak to się dzieje, że najważniejszą komisją zarządza amator, aparatczyk partyjny? (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 4

  Przeglądając ogólnie dostępne oświadczenie majątkowe radnego Domaszewicza ciśnie się jedno pytanie. Jak to jest, że człowiek ponad 30 letni nic nie ma? Zarabia niemało bo ponad 120000 zł na rok. Na...rozwiń całość

  Przeglądając ogólnie dostępne oświadczenie majątkowe radnego Domaszewicza ciśnie się jedno pytanie. Jak to jest, że człowiek ponad 30 letni nic nie ma? Zarabia niemało bo ponad 120000 zł na rok. Na swojej stronie podaje, że cyt.:" W Łodzi odebrałem wykształcenie politologiczne. Na Uniwersytecie Łódzkim przygotowano mnie do odpowiedzialnego i fachowego podejmowania działań w sprawach publicznych." Studia politologiczne to jakby kształcenie aparatczyków. Kiedyś robili to na WUML (dla nieobeznanych: wieczorowy uniwersytet marksistowsko leninowski), dzisiaj również za państwowe pieniądze, studiuje się politologię. I takie studia według radnych i partii politycznych pozwalają na zarządzanie finansami trzeciego co do wielkości miasta w Polsce. Nie chwali się, że skończył jakiś kurs z zarządzania finansami. Ludzie przecież to nie jest normalne. Ta rada to maszynka do głosowania skoro przewodniczący komisji nie ma wiedzy merytorycznej! Ciekawe jak to w urzędzie wygląda?
  Chcą go odwołać niech idzie tam gdzie Perfect śpiewa w jednej swojej piosence.
  Czas na zmiany. Czas na wybieranie ludzi, którzy poza tym że są działaczami partyjnymi mają jeszcze fachową wiedzę a nawet przede wszystkim ją mają!zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  NIESTETY

  Agnieszka N. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 1

  takiego wniosku o odwołanie nieobiektywnego Adama Wieczorka nikt nie postawi, bo cała Komisja Rewizyjna to członkowie PO


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Jasne...

  tfu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

  W Rewizyjnej trzeba zasuwać, a SLD i PIS ani kwiecistym się nie chce. I tyle w temacie.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Domaszewicz, odpowiedz co z marnotrawstwem w SSS- 25 mln ?

  Won (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 6

  Domaszewicz odpowiada za to co sie stało w SSS, był w mojej obecności powiadomiony przez Marka Zydowicza , że w SSS dochodzi do nadużyć i że to może spowodowac utrate dotacji 200 mln z Unii.
  I tak...rozwiń całość

  Domaszewicz odpowiada za to co sie stało w SSS, był w mojej obecności powiadomiony przez Marka Zydowicza , że w SSS dochodzi do nadużyć i że to może spowodowac utrate dotacji 200 mln z Unii.
  I tak się stało!
  Domaszewicz, zamiast zawiadomić prokurature, że dochodzi do nadużyć w SSS nic nie zrobił.
  To go dyskredytuje go jako Radnego!!!
  A juz napewno z komisji finansów.
  Domaszewicz wystepował przeciw Camerimage i budowie CŁC wg Gehryego.
  Tego nigdy tem małemu politykierkowi nie wybaczy tysiące Łodzian.
  Wyrzućcie go czem prędzej.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  xx

  x (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 20

  znowu sld z pisem sie promuje przed wyborami:) a oni nie zadłużali miasta?jeejeejej a jeszcze z tego nic nie było, a teraZ P przynajmniej sa inwestycje.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  x

  x (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

  A mnie się odwołanie pana Domaszewicza podoba.
  I też uważam, że przynajmniej są inwestycje. Wszystkie bardzo potrzebne. Ludzi coraz mniej, ale inwestujmy.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  to nie sa inwestycje

  sss (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 3

  to jest demolka całego miasta, gdzie traca nie tylko firmy, które sa zagrozone upadkiem, ale i zwykli łodzianie.
  My bysmy woleli inwestycje, które by dały swietny PR naszej Łodzi, które by...rozwiń całość

  to jest demolka całego miasta, gdzie traca nie tylko firmy, które sa zagrozone upadkiem, ale i zwykli łodzianie.
  My bysmy woleli inwestycje, które by dały swietny PR naszej Łodzi, które by przyciągnęły innych, którzy by tutaj albo stworzyli nowe miejsca pracy, albo zostawili swoje pieniadze. Taka szansa było NCŁ, Hehry, SSS, Lynch - no, ale wy to wszystko rozwaliliście, mamiąc nas tunelami których nie chcemy !
  Spłyciliście funkcje i architekture Dworca, bo jak sie patrzy na wasz projekt, napływa tęsknota do serca, tesknota za tym Dworcem, który wyburzyliście, a który był zabytkiem.
  Jesteście nieudolni i ograniczeni umysłowo, bo myslicie, ze jakies tunele stana się symbolem waszej przedsiebiorczośći, a one tym czasem są znamiennym symbolem niemożności umysłowych tej władzy.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  To by było bardzo dobra posuniecie

  d (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 27 / 4

  Temu nieciekawemu osobnikowi woda sodowa uderzyła do głowy. Poza tym nie ma żadnych kwalifikacji, aby przewodniczącym komisji finansów być i traktuje te funkcje wyłacznie jako przebitke do własnych...rozwiń całość

  Temu nieciekawemu osobnikowi woda sodowa uderzyła do głowy. Poza tym nie ma żadnych kwalifikacji, aby przewodniczącym komisji finansów być i traktuje te funkcje wyłacznie jako przebitke do własnych rozgrywek..zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo