Bełchatów: mieszkańcy zablokowali drogę krajową nr 8...

  Bełchatów: mieszkańcy zablokowali drogę krajową nr 8 [ZDJĘCIA]

  Grzegorz Maliszewski

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Bełchatów: mieszkańcy zablokowali drogę krajową nr 8 [ZDJĘCIA]
  1/7

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Grzegorz Maliszewski

  W Bełchatowie przez trzy godziny była zablokowana droga krajowa nr 8. Mieszkańcy zablokowali drogę wylotową z miasta chodząc po pasach. W proteście wzięły udział także władze miasta oraz lokalni samorządowcy.
  Wszyscy domagają się budowy obwodnicy miasta, na którą mieszkańcy czekają już od ponad 25 lat. Efektem blokady były kilkukilometrowe korki na krajowej "ósemce", mimo tego, że ruch co kilkanaście minut protestujący schodzili z pasów przepuszczając po kilkadziesiąt samochodów. Bełchatowianie kierowców stojących w korkach częstowali... żurkiem.

  Przyczyną protestów jest opublikowany przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej dokument przedstawiający wykaz obwodnic, których budowa ma zakończyć się do 2015 roku. Wśród tych inwestycji nie ma Bełchatowa.

  WIĘCEJ ZDJĘĆ: Blokują ósemkę w Bełchatowie. Tak to wyglądało w Dobrzelowie [ZDJĘCIA]

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A po co ta obwodnica

  zac (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 5

  skoro niebawem będzie S-8? Szkoda pieniędzy dla tego miasteczka.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Do zac

  qwerty (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  "zac" Szkoda pieniędzy? Spójrz na inne sprawy gdzie idę miliardy na pierdoły i w błoto, a na kilku kilometrową obwodnice niema pieniędzy od ponad 20 lat. Zobacz jakie mamy drogi w Polsce i porównaj...rozwiń całość

  "zac" Szkoda pieniędzy? Spójrz na inne sprawy gdzie idę miliardy na pierdoły i w błoto, a na kilku kilometrową obwodnice niema pieniędzy od ponad 20 lat. Zobacz jakie mamy drogi w Polsce i porównaj z europejskimi. Jak tak będziemy myśleć to za 100 lat nie dogonimy europy. Więc zastanów się co piszesz. Państwo nie żyje tylko z dużych miast.
  Zresztą na jeden stronie dla kierowców był temat omawiany w sprawie S8 I powiem ci że ok. 70% kierowców zadeklarowało że będzie jeździć starym korytem S8. Poszukaj i poczytaj. zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo