Bełchatów. Porcjowali amfetaminę na parapecie obok budynku...

  Bełchatów. Porcjowali amfetaminę na parapecie obok budynku straży miejskiej

  Zdjęcie autora materiału

  Ewa Drzazga

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Bełchatów. Porcjowali amfetaminę na parapecie obok budynku straży miejskiej

  ©Mat. UM w Bełchatowie

  Bełchatowscy strażnicy miejscy zatrzymali trzech młodych mężczyzn, których w nocy z soboty na niedzielę przyłapali na raczeniu się amfetaminą. Porcjowali ją na parapecie budynku przy ul. Kościuszki. Byli tak zaaferowani tym zajęciem, że nie zauważyli, iż stoją przy budynku straży miejskiej.
  Bełchatów. Porcjowali amfetaminę na parapecie obok budynku straży miejskiej

  ©Mat. UM w Bełchatowie

  Strażnicy trzech mężczyzn, którzy w skupili się wokół parapetu budynku przy ul. Kościuszki, zauważyli o godz. 1.15 w niedzielę, 9 grudnia. Mężczyźni, którzy wzbudzili zainteresowanie strażników, nie epatowali swoją obecnością - stali w ocienionym zakątku, u zbiegu budynku urzędu gminy i obiektu przy ul. Kościuszki 15. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że w tym drugim budynku mieści się m.in. siedziba straży.

  Gdy strażnicy z patrolu zbliżyli się do trójki mężczyzn, ci wpadli w popłoch. Jak się okazało - nie bez powodu, bo funkcjonariusze zakłócili im raczenie się amfetaminą. Jeden z panów zaczął uciekać, ale strażnicy szybko go ujęli. Cała trójka zatrzymanych, jak się potem okazało, była pod znacznym wpływem alkoholu. Możliwe, że właśnie ze względu na stan upojenia, nie zdawali sobie nawet sprawy z tego, że stoją pod budynkiem straży miejskiej.

  - Cała trójka została przekazana policjantom - mówi Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie.

  Zatrzymani to mieszkańcy powiatu bełchatowskiego w wieku 27, 28 i 29 lat. Jednemu z nich, 28-latkowi z gminy Szczerców, postawiono już zarzut posiadania środków odurzających. Grozić mu za to może do 3 lat pozbawienia wolności.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Żenada

  Zdrowo myśląca (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Innymi słowy rzekomo wolni Polacy zażywali swojego prywatnego mienia kupionego za swoje prywatne pieniądze a jacyś obozowi capo ich aresztowali i teraz będą ci ludzie prześladowani przez aparat...rozwiń całość

  Innymi słowy rzekomo wolni Polacy zażywali swojego prywatnego mienia kupionego za swoje prywatne pieniądze a jacyś obozowi capo ich aresztowali i teraz będą ci ludzie prześladowani przez aparat terroru państwa totalitarnego. Ciekawa wiadomość, jest się czym "chwalić".zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Stop dragom

  P. L (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Mogli wciągnąć to wszystko co mieli, a puzniej do zamiatania ulic szybko by im szło i miasto było by czysciejsze, przyjemne z pożytecznym,.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo