5/9
Dobre pojedynki stoczyli również pozostali uczniowie tej że...

Dobre pojedynki stoczyli również pozostali uczniowie tej że szkoły i reprezentanci Widzewa. Pierwszy z nich Andrzej Wlasiuk w wadze 64 kg po wyrównanej walce przegrał 1:2 z Dominikiem Roszkowskim z KS Cristal Białystok. Mikołaj Dmytruk w wadze 69 kg w pierwszej walce trafił na zawodnika z Włókiennika Łódź Michała Kosowskiego pokonując go jednogłośnie na punkty. W walce o ćwierćfinał Mikołaj Dmytruk przegrał z niestowarzyszonym Wojciechem Guzniczakiem. Kolejny zawodnik Łódzkiego Widzewa Rostysław Nadolski również w wadze 69 kg pokonał 2:1 Patryka Nowaka z RkS Łódź. W kolejnej walce przegrał po niejednogłośnej decyzji sędziów z Maksymilianem Szymańskim z Warty Śrem.

6/9
Ostatni z zawodników widzewskiej sekcji bokserskiej Mikołaj...

Ostatni z zawodników widzewskiej sekcji bokserskiej Mikołaj Pajanok w wadze 69 kg w pierwszej walce pokonał na punkty Doriana Tomczaka z Championa Włocławek, w drugim pojedynku uległ na punkty finaliście Pucharu Polski zawodnikowi MKB Mazur EŁK Adrianowi Krukowskiemu.

7/9
Po zsumowaniu punktów z całego turnieju zawodnicy Widzewa...

Po zsumowaniu punktów z całego turnieju zawodnicy Widzewa Łódź zdobyli Puchar dla najlepszego klubu w turnieju o Puchar Polski.
Przypomnijmy. że chłopcy uczą się w Międzynarodowej Szkole Mistrzostwa Sportowego Edukacja i Sport przy ul. Brzozowej 5/7 i ul. Jarosławskiej 29 i tam pod okiem swoich szkoleniowców Bogdana Szuby i Andrzeja Bodnarczuka szkoleniowca z Ukrainy zdobywają niezbędne doświadczenie.

8/9
Bokser Widzewa triumfował w Pucharze Polski. Wielka przyszłość przed Arturem Szymanikiem