Brawa dla karateków KK Champion-Team i KK Harasuto

Karate. W turnieju Central Europe Open w Bydgoszczy startowali też karatecy KKChampion Team i KKHarasuto.

Był to pierwszy w tym roku turniej rankingowy Polska Unia Karate. W pierwszym dniu turnieju karatecy KKChampion Team zajęli piąte miejsce w klasyfikacji medalowej, a wśród tylko polskich klubów – trzecie miejsce. – To bardzo dobry wynik ponieważ startujemy tylko w konkurencji kumite (walka) – informuje Witold Wojciechowski.
Złote medale zdobyli: Jakub Krysiak w kumite ind. juniorów - 68 kg i Kacper Wojciechowski w kumite ind. juniorów młodszych- 52 kg, Trzy srebrne medale wywalczył natomiast Bartosz Wojciechowski w kumite ind. seniorów - 60 kg. w kumite ind. U21 i w kumite ind. U21 open. Brązowy medal zdobyła także Julia Świątek z KKHarasuto w kumite ind. juniorek młodszych open.
Na uwagę zasługują także dwa siódme miejsce zawodnik KKChampion-Team. Julia Lota była siódma w kumite ind. juniorek młodszych + 54 kg, a Kamil Szostak w kumite ind. juniorów młodszych- 70 kg;
Za dwa tygodnie zawodnicy K.K Champion-Team Łódź wezmą udział w kolejnym międzynarodowym turnieju w Bratysławie. Klub Karate Champion-Team zaprasza dzieci i młodzież z Ukrainy posiadających status uchodźcy na bezpłatne treningi karate do wszystkich grup wiekowych. Istnieje możliwość przekazania 1️ proc. podatku na klub Champion-Team. Zebrane środki są w całości przekazywane na rozwój klubu i naszych zawodników. ą

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani