Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Bydgoszczanka będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Earth na Filipinach

(szym)
Nazywa się Dominika Szymańska. Ma 22 lata, pochodzi z Bydgoszczy i będzie reprezentować Polskę w Miss Earth, jednym z największych konkursów piękności na świecie. Czy zdobędzie ten tytuł? W jednym z klubów w Warszawie zorganizowano polską edycję konkursu Miss Earth. Panie zaprezentowały swoje wdzięki w oficjalnych, sukniach wieczorowych, jak i w bardziej nieformalnych strojach kąpielowych. Najlepszą kandydatką do tego prestiżowego konkursu została Dominika Szymańska, 22-letnia bydgoszczanka, obecnie studiująca prawo w Warszawie. To nie jest jej pierwsza przygoda z konkursem piękności. W ubiegłym roku z powodzeniem wystartowała w konkursie Miss Polonia. Została pierwszą wicemiss. Prezentacja Dominiki Szymańskiej na ubiegorocznym konkursie Miss Polonia: Miss Earth to jedno z największych tego typu przedsięwzięć na świecie - trzeci co do wielkości konkurs piękności. Uczestniczki rywalizują w nim o cztery tytuły: Miss Earth (odpowiednik miss), Miss Air (odpowiednik pierwszej wicemiss), Miss Water (druga wicemiss) oraz Miss Fire (trzecia wicemiss). Do tej pory, od 2002 do 2016 roku w tym konkursie wystartowało czternaście Polek. Do największych sukcesów należy zaliczyć tytuł Miss Fire zdobyty przez Martę Matyjasik w 2003 roku oraz Miss Water, który Katarzyna Borowicz zdobyła dwa lata później. Według ogólnodostępnych statystyk, w tym konkursie najczęściej (trzy razy) zwyciężyły przedstawicielki Filipin. Na drugi miejscu (dwa zwycięstwa) mają Brazylia, Ekwador i Wenezuela. Wśród europejskich krajów, których przedstawicielki wygrały są Czechy, Dania oraz Bośnia i Hercegowina. Info z Polski:
Nazywa się Dominika Szymańska. Ma 22 lata, pochodzi z Bydgoszczy i będzie reprezentować Polskę w Miss Earth, jednym z największych konkursów piękności na świecie. Czy zdobędzie ten tytuł? W jednym z klubów w Warszawie zorganizowano polską edycję konkursu Miss Earth. Panie zaprezentowały swoje wdzięki w oficjalnych, sukniach wieczorowych, jak i w bardziej nieformalnych strojach kąpielowych. Najlepszą kandydatką do tego prestiżowego konkursu została Dominika Szymańska, 22-letnia bydgoszczanka, obecnie studiująca prawo w Warszawie. To nie jest jej pierwsza przygoda z konkursem piękności. W ubiegłym roku z powodzeniem wystartowała w konkursie Miss Polonia. Została pierwszą wicemiss. Prezentacja Dominiki Szymańskiej na ubiegorocznym konkursie Miss Polonia: Miss Earth to jedno z największych tego typu przedsięwzięć na świecie - trzeci co do wielkości konkurs piękności. Uczestniczki rywalizują w nim o cztery tytuły: Miss Earth (odpowiednik miss), Miss Air (odpowiednik pierwszej wicemiss), Miss Water (druga wicemiss) oraz Miss Fire (trzecia wicemiss). Do tej pory, od 2002 do 2016 roku w tym konkursie wystartowało czternaście Polek. Do największych sukcesów należy zaliczyć tytuł Miss Fire zdobyty przez Martę Matyjasik w 2003 roku oraz Miss Water, który Katarzyna Borowicz zdobyła dwa lata później. Według ogólnodostępnych statystyk, w tym konkursie najczęściej (trzy razy) zwyciężyły przedstawicielki Filipin. Na drugi miejscu (dwa zwycięstwa) mają Brazylia, Ekwador i Wenezuela. Wśród europejskich krajów, których przedstawicielki wygrały są Czechy, Dania oraz Bośnia i Hercegowina. Info z Polski: Facebook/Miss Earth
Nazywa się Dominika Szymańska. Ma 22 lata, pochodzi z Bydgoszczy i będzie reprezentować Polskę w Miss Earth, jednym z największych konkursów piękności na świecie. Czy zdobędzie ten tytuł?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Bydgoszczanka będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Earth na Filipinach - Gazeta Pomorska

Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki