Champion Team Łódź wychowuje mistrzów. Kolejne sukcesy i medale

Karate. Bardzo udane dla karateków KKChampion Team były zawody o nazwie IX Energa Grand Prix Tczew Karate WKF.

– Kolejny weekend, kolejne sukcesy zawodników Klubu Karate „Champion-Team” Łódź w międzynarodowym turnieju – informuje Witold Wojciechowski. – Startowało 36 klubów z ośmiu państw. Odbyło się 726 osobokonkurencji.
Łodzianie z KKChampion Team zdobyli trzy medale.
Karolina Orzechowska wywalczyła srebro w kumite indywidualnym juniorek młodszych + 54 kg.
David Wojtczak-Matusiak wywalczył srebrny medale w kumite indywidualnym młodzików - 40 kg, natomiast Dominik Kuświk zdobył brązowy medale w kumite indywidualnym młodzików - 50 kg.
Inni karatecy KKChampion Team byli w czołówce swych turniejowych konkurencji. Piąte miejsca zajęli Tomasz Janicki w kumite indywidualnym młodzików - 40 kg i Maksymilian Stańko w kumite indywidualnym młodzików - 40 kg.
W ten weekend podopieczni Witolda Wojciechowskiego będą uczestniczyć w kolejnym międzynarodowym turnieju Grand Prix Slovakia który odbędzie się w Bratysławie. Liczymy na kolejne sukcesy i medale zdolnych zawodników.
Klub Karate Champion-Team zaprasza dzieci i młodzież na treningi karate. Zadbaj o prawidłowy rozwój twojego dziecka. Przyjdź do nas i zobacz, ile może zyskać twoja pociecha – tak zapraszają trenerzy klubu. Szczegółowe informacje na stronie klubu www.champion-team.pl.