CitySpace – nowoczesna przestrzeń biznesowa szyta na miarę potrzeb

Materiał informacyjny City Space
CitySpace w Łodzi to pierwszy w mieście koncept jednego z największych operatorów biur serwisowanych, tj. elastycznych powierzchni biurowych w Polsce. Zlokalizowany jest na terenie wielofunkcyjnego kompleksu Fuzja w nowo wybudowanym, trzypoziomowym i niezależnym budynku w otoczeniu historycznej zabudowy dawnej fabryki Karola Scheiblera. Obiekt oferuje łącznie 2.000 mkw. nowoczesnej przestrzeni biznesowej.

PRZESTRZEŃ SZYTA NA MIARĘ

CitySpace w Fuzji to całe spektrum możliwości zorganizowania miejsca pracy – od pojedynczych stanowisk i przestrzeni biurowych dla kilku osób po całe piętro zaaranżowane według potrzeb najemcy na ponad 100 stanowisk pracy. Do dyspozycji użytkowników oddane zostały trzy nowoczesne sale spotkań: Wełniana o powierzchni ponad 18 mkw. oraz Bawełniana i Lniana (obie o powierzchni 14 mkw.), które można połączyć w jedną większą salę na 12 osób o łącznej powierzchni 28 mkw. W CitySpace Fuzja znajdziemy też 55 gabinetów oraz 301 stanowisk do pracy. Nowa biznesowa przestrzeń w Fuzji oferuje biura serwisowane, a także hot – deski. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dostępnym również w CitySpace są biura wirtualne, które umożliwiają zarejestrowanie działalności pod wirtualnym adresem firmy bez konieczności wynajmowania fizycznego lokalu.

Na parterze oraz na pierwszym piętrze CitySpace w Fuzji zlokalizowane są również kreatywne przestrzenie do pracy wspólnej oraz strefy relaksu. Znajduje się tu też w pełni wyposażona kuchnia ze wspólnym stołem, kameralne miejsca do odpoczynku z fotelami, siedziskami i huśtawkami, a także przestrzeń gamingowa, w której skorzystać można z konsoli lub stołu do bilarda i tenisa stołowego.

PEŁNE WSPARCIE ZESPOŁU

Najemcy CitySpace Fuzja mają do dyspozycji pełny pakiet usług, m.in. wsparcie zespołu, nowoczesne wyposażenie, serwis sprzątający, nielimitowaną kawę i herbatę czy dostęp do wydzielonej infrastruktury IT oraz usług całodobowej ochrony i managerów recepcji. Z myślą społeczności CitySpace uruchomiona została także specjalna aplikacja budynkowa, CitySpaceApp, dzięki której bez umowy i zbędnych formalności można zarezerwować salę konferencyjną lub wynająć miejsce pracy.

- Nasz projekt oferuje zupełnie nową jakość usług biurowych. To miejsce otwarte na indywidualne rozwiązania i elastyczne podejście do tworzenia przestrzeni na miarę potrzeb jego użytkowników. Standardowe przestrzenie biurowe już nie wystarczą, teraz oczekujemy od naszego miejsca pracy dedykowanych rozwiązań, wartości dodanej, wyjątkowej atmosfery i równie wyjątkowego otoczenia. Na to zapotrzebowanie w pełni odpowiada CitySpace. Cieszę się, że możemy zaprosić Państwa do korzystania z jego wnętrz i oferty – mówi Monika Reiman, Operations Development Director CitySpace.

TRZY FILARY DESIGNU

Zabytkowa Elektrownia Karola Scheiblera w Fuzji, łódzka awangarda oraz domowa atmosfera – to główne aspekty i źródła inspiracji, na których oparty jest projekt wnętrz CitySpace zrealizowany przez studio MIXD. Cały projekt mocno osadzony jest w pofabrycznej historii miejsca, jakim są zabudowania po dawnych zakładach włókienniczych Karola Scheiblera z przełomu XIX i XX wieku. Tuż obok części fasady CitySpace biegnie zabytkowa ściana będąca pozostałością po obiekcie pełniącym za czasów świetności dawnej fabryki Scheiblera funkcję bielnika, magla wodnego oraz suszarni, co nadaje budynkowi niezwykły klimat. Także sama elewacja obiektu (projekt Medusa Group) nawiązuje do całości kompleksu i jest skorelowana zarówno z zabytkową, jak i nowoczesną zabudową.

W CitySpace Fuzja znajdziemy bardzo dużo odniesień do architektonicznej perełki kompleksu –secesyjnej Elektrowni Karola Scheiblera. We wnętrzach przestrzeni biurowych zastosowane zostały elementy nawiązujące do przepięknych ceramicznych płytek zlokalizowanych w dawnej maszynowni, a także kolorowych witraży, które w CitySpace znalazły swoje odzwierciedlenie w różnych formach, m. in. podświetlonym blacie recepcji, czy wiszących elementach dekoracyjnych. W korytarzach zainstalowane zostały oryginalne industrialne kinkiety. Cała przestrzeń CitySpace Fuzja zaaranżowana została elementami nawiązującymi do włókienniczej tradycji miasta oraz awangardy reprezentowanej w sztuce m. in. przez Katarzynę Kobro czy Władysława Strzemińskiego. Wnętrze budynku zdobią zatem np. neonowe napisy w alfabecie stworzonym przez łódzkiego artystę. Swój wkład w projekt CitySpace mają także współcześni twórcy: na ścianach wnętrz budynku znajdziemy plakaty młodych grafików oraz przepiękne kilimy łódzkich projektantek ze Studia Tartaruga. Przytulności wnętrzom dodają wszechobecne miękkie tkaniny, obicia mebli, dywany, kolory ziemi, a także rośliny z łódzkiego Roślinnika.

Więcej na :
https://promocja.cityspace.pl/lodz?gad=1&gclid=EAIaIQobChMIx6L29Ie2gQMVzT0GAB1o4g9HEAAYASAAEgJBj_D_BwE

https://www.facebook.com/hashtag/cityspace

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki