Cztery medale zapaśników Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków. Drugie miejsce AKS w Polsce. Zdjęcia

Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli cztery medale podczas mistrzostw Polski juniorów w stylu klasycznym, które odbyły się w Janowie Lubelskim.

Najlepszy w kategorii 77 kg okazał się Filip Loch, a srebrne krążki zdobyli: Kacper Chodakowski (kat. 67 kg), Mateusz Dawid (kat. 72 kg) i Patryk Robaszek (kat. 87 kg). W klasyfikacji drużynowej AKS zajął drugie miejsce.

Dwa medale z Karlina przywiozły zawodniczki piotrkowskiego klubu. Kinga Jaroniek zdobyła srebro Pucharu Polski kadetek w kategorii 43 kg, a Karina Dolna brąz Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich w wadze 68 kg.