Czwarta wygrana koszykarek CosniusMed Widzewa. Ostatnia kwarta zdecydowała

Jazmine Davis i Julia Drop
Jazmine Davis i Julia Drop Grzegorz Gałasiński
Koszykówka. Koszykarki CosniusMed Widzewa odniosły ważne zwycięstwo nad Eneą AZSw Poznaniu.

Przed ostatnią kwartą łodzianki przegrywały pięcioma punktami, a ostatnie 10 minut należało do nich. Wygrały 21:7. Na 6 minut przed końcem wyszły na prowadzenie po rzucie Jazmine Davis i już nie oddały go do końca meczu. Amerykanki były najskuteczniejszymi zawodniczkami Widzewa, choć Taylor Emery nie zaczęła w pierwszej piątce. Dzielnie sekundowały im Klaudia Gertchen, Julia Drop i Ewelina Gala.