Czwarta z rzędu porażka Widzewa

Bogusław Kukuć
Czwarta z rzędu porażka Widzewa Krzysztof Szymczak
W czwartek w kolejnym sparingu Widzew przegrał 3:4 z Omonią Nikozja. Łodzianie grali już bez Darvydasa Sernasa, który podpisał trzyletni kontrakt z Zagłębiem Lubin. Początek był udany, bo w 9 min. po dośrodkowaniu Niki Dzalamidzego z prawej Mindaugas Panka strzałem zza pola karnego zdobył prowadzenie.

Jednak cztery gole dla rywali w 23 minuty dają obraz przewagi rywali przed przerwą. W drugiej połowie było nieco lepiej, lecz kolejna porażka łodzian niepokoi.

WIDZEW - OMONIA NIKOZJA 3:4 (1:4)
Gole: Panka 9, Dudu 47 karny, Sebastian Radzio 82 - George Efrem 11, 17, Josip Tadić 31, Dimitros Christofi 33.

Widzew: Kaniecki - Budka, Madera, Bieniuk, Dudu - Ostrowski, Panka, Broź, Riski (74 Radzio) - Dzalamidze, Grzelczak (69 Oziębała).