WARTO PRZECZYTAĆ
  W Dzienniku Łódzkim

  NAUCZYCIEL NA MEDAL

  Rozwiń
  Czy Łódź Fabryczna ma szansę na zdobycie tytułu Dworca Roku?...

  Czy Łódź Fabryczna ma szansę na zdobycie tytułu Dworca Roku? Na zdjęciach wygląda pięknie, ale czy to wystarczy? [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału
  Marcin Bereszczynski

  Dziennik Łódzki

  Czy dworzec Łódź Fabryczna otrzyma tytuł Dworca Roku?
  1/13
  przejdź do galerii

  Czy dworzec Łódź Fabryczna otrzyma tytuł Dworca Roku? ©Grzegorz Gałasiński

  Fundacja Grupy PKP i Fundacja ProKolej organizują wspólnie konkurs „Dworzec Roku”.
  Zgłoś swoją propozycję, weź udział w głosowaniu i wybierz najlepszy dworzec kolejowy w Polsce! - w taki sposób organizatorzy konkursu "Dworzec Roku" zachęcają podróżnych do udziału w konkursie. Głos na wybrany dworzec można oddać na stronie internetowej: http://dworzecroku.pl/zgloszenie. Oprócz podania nazwy dworca trzeba wyjaśnić, dlaczego ten właśnie dworzec powinien wziąć udział w konkursie. Można też załączyć do pięciu zdjęć. Autorzy najciekawszych fotografii zostaną nagrodzeni.

  Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 3 października. Do końca października będą przedstawione listy nominacji do nagrody jury i nagrody publiczności. Listopad i grudzień to czas na głosowanie internetowe w plebiscycie publiczności i obrady jury konkursowego. Ogłoszenie wyników zaplanowano na grudzień.

  PKP S.A. zarządza ponad 2 tys. dworców kolejowych. Wiele z nich to prawdziwe perełki architektoniczne i wizytówki miast. Kolejowa spółka poprzez szeroki program modernizacyjny przywraca im dawną świetność, przystosowując je jednocześnie do współczesnych wymagań podróżnych. W ramach prowadzonych obecnie inwestycji powstają także zupełnie nowe obiekty.

  Można przypuszczać, że podróżni zgłoszą do konkursu dworzec Łódź Fabryczna, jako najnowocześniejszy dworzec w Polsce. Czy ma szansę na zwycięstwo?

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo