Czy poseł Godson przeprosi za wino i cygara

  Czy poseł Godson przeprosi za wino i cygara

  Sławomir Sowa

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Posła Johna Godsona i prezydent Hannę Zdanowską łączą przynajmniej dwie rzeczy: oboje należą do PO i oboje lubią zmieniać zdanie.
  Sławomir Sowa

  Sławomir Sowa ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Gdybym miał obstawiać u bukmacherów, dałbym 10 do 1, że poseł John Godson przeprosi za wspólny występ na konferencji prasowej z Jarosławem Gowinem. Gdyż to, co powiedział, mieści z grubsza w tym, za co do tej pory miał zwyczaj ostentacyjnie przepraszać.

  - Jesteśmy aroganccy, a zostaliśmy wybrani, by służyć, a nie tylko pić wino i palić cygara. Czas wrócić do korzeni, bo do takiej PO wstępowałem - oznajmił odważnie poseł na konferencji z Jarosławem Gowinem.

  Nie wiadomo, czy to wino i cygara to tylko metafora, czy należy to traktować bardziej dosłownie. No i w czyje konkretnie piersi uderzał się poseł Godson. Po raz kolejny pojawiła się też niejasna sugestia, że poseł nie musi być wcale w Platformie.


  Poseł Godson ma wprawę w robieniu ostrych zakrętów. We wrześniu ubiegłego roku wysłał publiczne przeprosiny do prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta za to, że pięć dni wcześniej głośno domagał się w Sejmie jego dymisji po wypłynięciu sprawy Amber Gold. Odwołania Seremeta domagał się wtedy PiS i Ruch Palikota, więc głos Johna Godsona zabrzmiał dość dziwnie jak na posła koalicyjnego.

  Miesiąc później łódzki poseł najpierw poparł opozycyjny projekt ustawy zaostrzającej prawo do aborcji, żeby zaraz potem się z tego wycofać. Okazało się, że tym razem na zmianę postawy posła wpłynęły liczne listy od wyborców.

  W lutym tego roku John Godson najpierw mówił, że homoseksualizm to "wypaczenie od normy", a zaraz potem wspólnie z posłem Biedroniem zaapelował o spokojną debatę w sprawie związków partnerskich.

  Poczekajmy jeszcze parę dni. Może się okaże, że PO wcale nie jest taka arogancka, a w dodatku nie pije wina ani nawet nie pali cygar.

  Sławomir Sowa

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Zdjęcie autora komentarza
  Prognoza .

  ksantypa_222

  Zgłoś naruszenie treści / 15 / 13

  "Posła Johna Godsona i prezydent Hannę Zdanowską łączą przynajmniej dwie rzeczy: oboje należą do PO i oboje lubią zmieniać zdanie"
  Wzorują się na b. Prezydencie RP Lechu Wałęsie. On miał 83 różne...rozwiń całość

  "Posła Johna Godsona i prezydent Hannę Zdanowską łączą przynajmniej dwie rzeczy: oboje należą do PO i oboje lubią zmieniać zdanie"
  Wzorują się na b. Prezydencie RP Lechu Wałęsie. On miał 83 różne koncepcje na minutę.
  Platforma tonie, czas budować arkę! Niechaj przeżyją najlepsi jako zarybek.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  i co z tego

  ewa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 15

  co mnie obchodzą wypociny na temat tuskolandii. Poruszcie nie wewnetrzne zycie lemingów ale "JAK ŻYĆ" w państwie bezprawia i afer.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo