Dobrze, że Państwo tego nie widzieli. Wysokie porażki hokeistów TME ŁKH. 36 minut kar

Nie ma się czym chwalić, ale odnotować trzeba. Po serii przegranych, ale wyrównanych meczów, hokeiści TME ŁKH wysoko przegrali dwa kolejne wyjazdowe spotkania w I lidze: 1:5 z GKS Jastrzębie i 2:10 z Polonią Bytom - pisze red. Wojciech Filipiak.

Trudno marzyć o dobrych wynikach, jeśli się zbiera w meczu 36 minut kar, co oznacza, że ponad połowę spotkania z Jastrzębiem zespół grał w liczebnym osłabieniu. Podobnie było w meczu w Bytomiu - "tylko" 30 minut, ale za to po ostatniej syrenie doszło do gigantycznej bijatyki na lodowisku, którą sędziowie wycenili na pięć kar meczu dla zawodników każdej z drużyn, nie licząc mniejszych kar indywidualnych. W porównaniu z poprzednim sezonem łódzki zespół jest znacznie słabszy kadrowo i nie wiadomo, jak teraz trener pozbiera przynajmniej dwie piątki na kolejne mecze, bo należy się spodziewać dłuższych dyskwalifikacji.
Z hokeja w Bytomiu "kanadyjskie" były więc tylko bójki. Dobrze, że Państwo tego nie widzieli - sparafrazować można znany okrzyk sprawozdawców radiowych.
Drużyny z czołówki zgodnie wygrały po dwa mecze i kolejność pierwszej trójki - SMS Katowice, Sokoły Toruń, Polonia Bytom - nie zmieniła się. ŁKH w ośmiu meczach zdobył jeden punkt - kończy swą informację red. Wojciech Filipiak.