Druga wygrana PGE Skry Bełchatów w Lidze Mistrzów. Sześć punktów naszej drużyny

Graham Vigrass z Fenerbahce nie zatrzymał Mateusza Bieńka
Graham Vigrass z Fenerbahce nie zatrzymał Mateusza Bieńka Fot. CEV
Drugie zwycięstwo odnieśli siatkarze PGE Skry Bełchatów podczas turnieju rozgrywanego w Kędzierzynie-Koźlu. Bełchatowianie kończą turniej z sześcioma punktami.

Po dwóch gładko wygranych setach, bełchatowianie w trzeciej partii wypuścili wygraną z rąk. Było 23:23, ale rywale zdobyli dwa punkty. W czwartym secie nie było już wątpliwości, kto jest zespołem zdecydowanie lepszym. Fenerbahce zostało pozbawione wszelkich złudzeń.
Wcześniej PGE Skra Bełchatów przegrała 0:3 z Zaksą Kędzierzyn-Koźle i pokonała 3:0 Lindemans Aalast. Kończy zatem turniej z sześcioma punktami. To duży kapitał.
Następny turniej odbędzie się w Bełchatowie od 26 do 28 stycznia 2021 roku.

Zanim do tego dojdzie, wracamy do rozgrywek PlusLigi. Kolejny mecz PGE Skra zagra 16 grudnia, a jej rywalem będzie Indykpol AZS Olsztyn.

PGE Skra Bełchatów - Fenerbahce Stambuł 3:1 (25:18, 25:21, 23:25, 25:21)

PGE Skra Bełchatów: Milad Ebadipour 20, Mateusz Bieniek 14, Bartosz Filipiak 20, Milan Katić 11, Karol Kłos 5, Grzegorz Łomacz 2, Kacper Piechocki (l) oraz Dusan Petković 3, Mihajlo Mitić 1. Trener: Mieszko Gogol.