Działkowcy manifestowali pod Urzędem Wojewódzkim [ZDJĘCIA]

  Działkowcy manifestowali pod Urzędem Wojewódzkim [ZDJĘCIA]

  mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Działkowcy manifestowali pod Urzędem Wojewódzkim [ZDJĘCIA]
  1/12

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Maciej Stanik

  Ok. tysiąc członków Polskiego Związku Działkowców manifestowało w środę pod łódzkim Urzędem Wojewódzkim pod hasłem "ocalmy ogrody".
  Działkowcy zebrali się pod Urzędem Wojewódzkim, by wyrazić swoje poparcie dla obywatelskiego projektu ustawy o ogródkach działkowych. Ma on stanowić alternatywę dla rządowego projektu ustawy, który - według działkowców - ma doprowadzić do likwidacji ogródków.

  Członkowie i sympatycy PZD zebrali się w parku im. H. Sienkiewicza i ruszyli do Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego na ul. Piotrkowskiej 104. Podczas manifestacji, do zebranych pod urzędem wyszła wojewoda Jolanta Chełmińska.

  Łódzka manifestacja jest częścią większej akcji, zorganizowanej w całej Polsce przez PZD. Podobne zgromadzenia odbyły się 5 czerwca pod Urzędami Wojewódzkimi i Marszałkowskimi w całej Polsce.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Emerytka

  Tereny miast dla wszystkich mieszkańców, a nie dla uprzywilejowanych. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 28

  Ogródki działkowe powinny być poza miastem, a nie w jego centrum, ponieważ to są tereny inwestycyjne na których powinno zarobić miasto. To, że działkowcy twierdzą, że uprawiają na swoich działkach...rozwiń całość

  Ogródki działkowe powinny być poza miastem, a nie w jego centrum, ponieważ to są tereny inwestycyjne na których powinno zarobić miasto. To, że działkowcy twierdzą, że uprawiają na swoich działkach warzywa, jest nieprawdą, najczęściej są tam trawniki, a takie działki winny być traktowane jako tereny rekreacyjne. Dość przywilejów w tym kraju dla cwaniaków, za których płacą uczciwi podatnicy, Jak demokracja to dla wszystkich obywateli.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  cudzego wam się zachciało

  księżyc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 17 / 18

  hey, wy amatorzy cudzej własności!! zgłoście się do żydokomuny, czyli sld, po nowe działki!! podobno te złodzieje już wytyczają nowe działki dla was na księżycu!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Chyba bzdur nagadano ludziom

  shant (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 30

  Czytałem projekt, mam działkę pracowniczą i chcę uchwalenia tej ustawy. Albo czegoś nie rozumiem. Działkowcy boją się wywłaszczeń? Teraz też można wywłaszczać. Projekt nie zabiera działek, tylko...rozwiń całość

  Czytałem projekt, mam działkę pracowniczą i chcę uchwalenia tej ustawy. Albo czegoś nie rozumiem. Działkowcy boją się wywłaszczeń? Teraz też można wywłaszczać. Projekt nie zabiera działek, tylko demonopolizuje władzę PZD, która teraz daje działaczom fajne fuchy. W dodatku ze względu na nakaz demonopolizacji - wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Mam wrażenie, że działkowcy dali się podpuscić działaczom PZD.
  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo