Dzień Zdrowia z Marcinem Dańcem w Sukcesji

Materiał informacyjny
Bezpłatne badania, porady zdrowotne i kabaret Marcina Dańca - to tylko niektóre atrakcje, jakie w sobotę, 23 marca czekają odwiedzających Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja. Organizatorzy zapraszają na Dzień Zdrowia osoby w każdym wieku – od najmłodszych po seniorów.

W godzinach od 10:00 do 19:00 na poziomie -1 wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać m.in. z darmowych badań słuchu i wzroku. Specjaliści przeprowadzą także analizę BMI i sprawdzą zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie. Będzie też możliwość wykonania badań poziomu glukozy oraz cholesterolu (TC i HDL). Co więcej, wyniki zostaną podane w ciągu kilku minut!
W sobotniej strefie zdrowia w Sukcesji znajdzie się również bar tlenowy. Każdy chętny będzie mógł poddać się 10-minutowej tlenoterapii, szczególnie cennej o tej porze roku, gdy daje się we znaki smog. Sukcesja zaprasza też na badania trychologiczne (skóry głowy) i podologiczne (stóp), a także na konsultacje biochirurga. Przy okazji badań będzie okazja do zasięgnięcia porad specjalistów w danej dziedzinie.

W bogatym programie są także m.in.: zabiegi odmładzające na dłonie, elektrostymulacji i limfodrenażu ciała oraz degustacje prozdrowotnych herbat. Z kolei eksperci do spraw snu doradzą, jak dobrać materac i inne akcesoria, aby spać smacznie i zdrowo. Na specjalnym kiermaszu będzie można zaopatrzyć się w wyborne wino, które – oczywiście pite z umiarem – jest wielkim sprzymierzeńcem zdrowia.

A że śmiech to zdrowie, o dobry humor odwiedzających i wysoki poziom endorfin zadba Marcin Daniec. Popularny artysta kabaretowy, obdarzony niezwykłym talentem nawiązywania bliskiego kontaktu z publicznością, wystąpi o godz. 17:30 na scenie Sukcesji (poziom -1). W programie nie zabraknie monologów i piosenek z najnowszego repertuaru, w tym nawiązujących do bieżących wydarzeń. Po występie będzie czas na wspólne zdjęcia i autografy.

Bliższe informacje o Dniu Zdrowia i występie Marcina Dańca w Sukcesji są dostępne na stronie internetowej www.sukcesja.eu.

Dodaj ogłoszenie