Eleganckie zachowanie kibiców ŁKS. Trener ŁKS przeprasza fanów

Trener ŁKS Marcin Matysiak
Trener ŁKS Marcin Matysiak Fot. PAP/Artur Reszko
Na platformie X dziennikarz @sportpl Kuba Seweryn zamieścił film ze spotkania kibiców ŁKS z piłkarzami po meczu z Jagiellonią. W wielu klubach na zawodnikach, którzy przegrali 0:6, kibice nie zostawiliby suchej nitki. Tymczasem ŁKS ma klasę...

Kuba Seweryn pisze na platformie X: Bardzo eleganckie zachowanie kibiców @LKS_Lodz. Ich drużyna po prostu wpadła pod walec. #JAGŁKS

Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię - śpiewali kibice ŁKS w kierunku swych pokonanych piłkarzy bezpośrednio z trybun stadionu w Białymstoku.

Kuba Seweryn zamieszcza też wypowiedź trenera ŁKS Marcina Matysiaka:
Gratuluję Jagiellonii zwycięstwa. Ciężko się odnieść do tego meczu, każdy widział, jak to wyglądało. Przepraszam kibiców za ten wynik i mecz. Zdawaliśmy sobie sprawę, że to będzie ciężki mecz, bo graliśmy na terenie rywala grającego atrakcyjną piłkę i umiejącego to zbalansować. Mieliśmy plan na ten mecz, ale czerwona kartka sprawiła, że ciężko było nam realizować. Z Jagą ciężko się gra 11 na 11, a tym bardziej w dziesiątkę.
Pierwsza połowa - chcieliśmy trochę inaczej podejść do rywala, były błędy komunikacyjne, za łatwo straciliśmy bramki, mieliśmy też jedną sytuacje, gdy piłka została wybita z linii. Wtedy mogliśmy pomyśleć o rywalizacji. W drugiej połowie każdy widział, jak to wyglądało. Ciężko nam było nawet reagować. To dla zawodników ciężki moment, chciałbym raz jeszcze przeprosić kibiców. Wesołych Świąt.