Wyniki głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 324 w Łodzi - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 92-511 Łódź ul. Czajkowskiego 14.
Granice obwodu głosowania:
Dostojewskiego: cała
Kandydaci, którzy otrzymali w Okręgowej Komisji Wyborczej nr 324 najwięcej głosów:
Lp. | Imię i nazwisko | Komitet wyborczy | Liczba głosów |
1. | Jacek Saryusz-Wolski | KW PO | 95 |
2. | Janusz Wojciechowski | KW PiS | 62 |
3. | Joanna Skrzydlewska | KW PO | 28 |
Frekwencja
Liczba uprawnionych do głosowania | 900 |
Liczba wydanych kart | 295 |
Frekwencja w proc. | 32,7 |
Tak wyborcy głosowali na znanych kandydatów z województwa łódzkiego
Imię i nazwisko | Komtet wyborczy | Liczba głosów |
Weronika Marczuk | KKW SLD Unia Pracy | 10 |
Michał Bąkiewicz | KKW SLD Unia Pracy | 0 |
Janusz Wojciechowski | KW PiS | 62 |
Urszula Krupa | KW PiS | 10 |
Witold Waszczykowski | KW PiS | 10 |
Krzysztof Makowski | KKW Europa Plus Twój Ruch | 2 |
John Godson | KW Polska Razem | 6 |
Adam Woch | KW KNP | 11 |
Jacek Saryusz-Wolski | KW PO | 95 |
Joanna Skrzydlewska | KW PO | 28 |
Mieczysław Łuczak | KW PSL | 0 |
Szczegółowe wyniki głosowania w Obwodowej Komisji Głosowania nr 324 w Łodzi na wszystkich kandydatów na kolejnych stronach artykułu.
Wyniki będą aktualizowane w miarę potwierdzania danych przez PKW[podzial_strony]
1. Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | WOŹNIAK Tadeusz Jacek | historyk | Mieczysławów | Solidarna Polska | xxxxxx |
2. | SOWIŃSKA Ewa Barbara | lekarz | Łódź | Solidarna Polska | xxxxxx |
3. | MACIEJEWSKI Krzysztof | przedsiębiorca | Radomsko | Solidarna Polska | xxxxxx |
4. | GENS Teresa Brygida | psycholog sądowy | Warszawa | bezpartyjna | xxxxxx |
5. | ROŻENEK Andrzej Franciszek | elektronik | Opoczno | Solidarna Polska | xxxxxx |
6. | KOCZUR Marian Józef | architekt | Pabianice | Solidarna Polska | xxxxxx |
7. | ŚWIĄTKOWSKA Paulina Anna | technik plastyk | Łowicz | bezpartyjna | xxxxxx |
8. | SZYDŁOWSKI Adam Marian | przedsiębiorca | Łódź | Solidarna Polska | xxxxxx |
9. | OWCZAREK Izabela Oliwia | kosmetolog | Andrespol | Solidarna Polska | xxxxxx |
10. | SŁOWIŃSKI Michał Piotr | grafik | Gorzkowice | Solidarna Polska | xxxxxx |
2. Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | MIGUS Maciej Stanisław | prawnik | Wola Moszczenicka | bezpartyjny | xxxxxx |
2. | WALISZEWSKI Jan Nikodem | informatyk | Łódź | bezpartyjny | xxxxxx |
3. | ŻARNECKI Adrian Iwo | administratywista | Radomsko | bezpartyjny | xxxxxx |
4. | HEJNIAK Sebastian Patryk | ekonomista | Łódź | bezpartyjny | xxxxxx |
5. | BERNAT Patrycja | audytor jakości | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
6. | SZTEMBOROWSKI Grzegorz Zbigniew | informatyk | Łódź | Unia Polityki Realnej | xxxxxx |
7. | MONETA Katarzyna Justyna | administratywistka | Radomsko | bezpartyjna | xxxxxx |
8. | CHYBAŁA Karolina Marianna | studentka | Radomsko | bezpartyjna | xxxxxx |
9. | JABŁOŃSKI Wojciech | student | Łowicz | bezpartyjny | xxxxxx |
10. | NOWACKA Monika | doradca finansowy | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
3. Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | MARCZUK Weronika Olena | radca prawny | Warszawa | bezpartyjna | xxxxxx |
2. | MATUSZAK Grzegorz Jan | nauczyciel akademicki | Łódź | SLD | xxxxxx |
3. | KRASIŃSKI Zbigniew Stanisław | inżynier elektryk | Sieradz | SLD | xxxxxx |
4. | BORZĘCKA Jolanta Maria | nauczycielka | Zduńska Wola | SLD | xxxxxx |
5. | KARCZ Tadeusz | funkcjonariusz pożarnictwa | Piotrków Tryb. | SLD | xxxxxx |
6. | DĘBSKA Anna Janina | nauczyciel akademicki | Piotrków Tryb. | bezpartyjna | xxxxxx |
7. | ROZPARA Tadeusz | radca prawny | Bełchatów | SLD | xxxxxx |
8. | DZIEMDZIELA Paweł | magister ekonomii | Zgierz | SLD | xxxxxx |
9. | WOJTCZAK Dorota Barbara | ekonomista | Kutno | SLD | xxxxxx |
10. | BĄKIEWICZ Michał Bogusław | magister zarządzania | Piotrków Tryb. | bezpartyjny | xxxxxx |
4. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | WOJCIECHOWSKI Janusz Czesław | prawnik | Rawa Maz. | PiS | xxxxxx |
2. | KRUPA Urszula Irena | lekarz | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
3. | WASZCZYKOWSKI Witold Jan | parlamentarzysta | Warszawa | PiS | xxxxxx |
4. | POLAK Piotr Stanisław | rolnik | Grabinka | PiS | xxxxxx |
5. | SZAŁKOWSKA-WEST Ewa Maria | psycholog | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
6. | TELUS Robert | parlamentarzysta | Ostrów | PiS | xxxxxx |
7. | KOPERSKA Iwona Edyta | nauczyciel | Pajęczno | PiS | xxxxxx |
8. | GRABEK Anna Małgorzata | nauczyciel | Tomaszów Maz. | PiS | xxxxxx |
9. | OLEJNIK Wiesława Helena | nauczyciel | Piotrków Tryb. | PiS | xxxxxx |
10. | MATUSZEWSKI Marek | przedsiębiorca | Zgierz | PiS | xxxxxx |
5. Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | WÓJCIAK-PLEYN Ewa Maria | menadżer kultury | Poznań | bezpartyjna | xxxxxx |
2. | MAKOWSKI Krzysztof Michał | przedsiębiorca | Łódź | Twój Ruch | xxxxxx |
3. | ŁUCZAK Agnieszka Maria | dziennikarka | Tomaszów Maz. | bezpartyjna | xxxxxx |
4. | KRAWCZYK Michał | prawnik | Rzym | bezpartyjny | xxxxxx |
5. | GRYNIEWICZ Małgorzata Eleonora | reżyser | Łódź | Partia Demokratycznej-demokraci.pl | xxxxxx |
6. | KOZAK Rafał Piotr | prawnik administratywista | Żarnów | Twój Ruch | xxxxxx |
7. | DIDOWICZ Anna | tłumaczka | Słowik | Twój Ruch | xxxxxx |
8. | LEWANDOWSKI Marcin Paweł | archeolog | Pabianice | Twój Ruch | xxxxxx |
9. | WYPYCH Ewelina | lekarz weterynarii | Skierniewice | Twój Ruch | xxxxxx |
10. | PACHOLSKI Michał Tomasz | poseł | Łęczyca | Twój Ruch | xxxxxx |
6. Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | GODSON John Abraham | nauczyciel akademicki | Łódź | Polska Razem | xxxxxx |
2. | NOWAK Małgorzata Eugenia | menedżer | Tomaszów Maz. | Polska Razem | xxxxxx |
3. | WARZECHA Jarosław Jerzy | dziennikarz | Łódź | Polska Razem | xxxxxx |
4. | WALCZAK Joanna Izabela | lekarz | Łowicz | Polska Razem | xxxxxx |
5. | ARKUSZ Radosław Michał | specjalista kontroli w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa | Dalików | Polska Razem | xxxxxx |
6. | BORKOWSKI Bartosz Mieczysław | dziennikarz | Wieluń | Polska Razem | xxxxxx |
7. | BŁOŃSKA-SUK Marzena Małgorzata | urzędnik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa | Gorczyn | Polska Razem | xxxxxx |
8. | STEFANEK Mirosław Wojciech | przedsiębiorca | Piotrków Tryb. | Polska Razem | xxxxxx |
9. | KUPIS-URBANIAK Mirosława | nauczyciel | Szłapy | Polska Razem | xxxxxx |
10. | GAWRON Jakub Mateusz | menedżer | Zgierz | Polska Razem | xxxxxx |
7. Komitet Wyborczy "Nowa Prawica" - Janusza Korwin-Mikke
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | WOCH Adam | ekonomista | Skierniewice | Kongres Nowej Prawicy | xxxxxx |
2. | BUDZISZ Emilia Małgorzata | nauczyciel języka niemieckiego | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
3. | MALKA Andrzej Roman | nauczyciel | Skierniewice | bezpartyjny | xxxxxx |
4. | SŁOTA Tomasz Andrzej | handlowiec | Łódź | Kongres Nowej Prawicy | xxxxxx |
5. | UTECHT Greta | student | Sieradz | bezpartyjny | xxxxxx |
6. | LIPCZYK Zbigniew Jerzy | lekarz | Sokolniki Las | bezpartyjny | xxxxxx |
7. | DOBIESZ Alicja Maria | psycholog | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
8. | ZIELIŃSKI Konrad Aleksander | geodeta | Zgierz | Kongres Nowej Prawicy | xxxxxx |
9. | PAWŁOWSKA Iga Aleksandra | sprzedawca | Kolonia Brużyca | Kongres Nowej Prawicy | xxxxxx |
10. | SYGA Artur Jerzy | politolog | Kraków | Kongres Nowej Prawicy | xxxxxx |
8. Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil | ekonomista | Warszawa | PO | xxxxxx |
2. | SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna | specjalista organizacji i zarządzania | Łódź | PO | xxxxxx |
3. | MALARECKI Krzysztof Bogusław | przedsiębiorca | Wola-Chojnata | bezpartyjny | xxxxxx |
4. | RYL Dorota Helena | pracownik samorządowy | Sieradz | PO | xxxxxx |
5. | GAJEWSKI Arkadiusz Paweł | prawnik | Tomaszów Maz. | PO | xxxxxx |
6. | RABIEGA Anna Barbara | nauczyciel | Łódź | PO | xxxxxx |
7. | ZATORSKI Jacek Andrzej | nauczyciel | Bełchatów | PO | xxxxxx |
8. | PIETRZAK Teresa Wiesława | przedsiębiorca | Rawa Maz. | PO | xxxxxx |
9. | ZIEMNIEWICZ Bożena Maria | ekonomista | Łódź | PO | xxxxxx |
10. | BONISŁAWSKI Ryszard Wiesław | filolog | Łódź | bezpartyjny | xxxxxx |
9. Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | ŁUCZAK Mieczysław Marcin | pracownik administracji państwowej | Osjaków | PSL | xxxxxx |
2. | OZGA Krystyna Ewa | inżynier rolnik | Skierniewice | PSL | xxxxxx |
3. | TELATYCKI Czesław Krzysztof | prawnik | Łódź | bezpartyjny | xxxxxx |
4. | BEJDA Paweł Jan | pracownik administracji rządowej | Łowicz | PSL | xxxxxx |
5. | MAZUR Marek Marian | ekonomista | Piotrków Tryb. | PSL | xxxxxx |
6. | KLIMCZAK Dariusz | pracownik administracji samorządowej | Kaliszki | PSL | xxxxxx |
7. | NAWROCKA Elżbieta Renata | pracownik administracji rządowej | Wieruszów | PSL | xxxxxx |
8. | KACZOROWSKA Maria | ekonomista | Łódź | PSL | xxxxxx |
9. | GABRYELCZAK Małgorzata | ekonomista | Pokrzywnica | PSL | xxxxxx |
10. | BAGIEŃSKI Artur Jan | pracownik administracji samorządowej | Paradyż | PSL | xxxxxx |
10. Komitet Wyborczy Demokracja Bezpośrednia
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | SŁOWIŃSKI Tomasz Michał | dziennikarz | Skierniewice | Polska Partia Piratów | xxxxxx |
2. | KWAŚNIEWSKI Aleksander | politolog | Głowaczów | bezpartyjny | xxxxxx |
3. | DYDYCZ Michał Karol | informatyk | Serpelice | Polska Partia Piratów | xxxxxx |
4. | KOLBUSZ Paulina Diana | ekonomista | Kozłówek | Polska Partia Piratów | xxxxxx |
5. | ROSZATYCKI Piotr Kamil | analityk systemów | Warszawa | Polska Partia Piratów | xxxxxx |
6. | KAMIŃSKA Magdalena Maria | przedsiębiorca | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
7. | SZEWCZYK Kinga | barman | Święte Laski | bezpartyjna | xxxxxx |
8. | JAROS-KAMIŃSKA Barbara | przedsiębiorca | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
11. Komitet Wyborczy Samoobrona
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | URBANIAK Andrzej | technik budowlany | Osjaków | Samoobrona | xxxxxx |
2. | SOBCZYK Michał | technik rolnik | Chociwek | Samoobrona | xxxxxx |
3. | ANDRYSIAK Grzegorz Witold | mgr inż. chemii | Łódź | Samoobrona | xxxxxx |
4. | MARCINKOWSKA-ADAMIAK Henryka Janina | emerytka | Łódź | Samoobrona | xxxxxx |
5. | SŁOWAKIEWICZ Sebastian Stanisław | rencista | Łódź | Samoobrona | xxxxxx |
6. | WOŹNIAKOWSKA Grażyna | pielęgniarka | Łódź | Samoobrona | xxxxxx |
7. | HERBRICH Ryszard Walenty | inż. włókiennik | Łódź | Samoobrona | xxxxxx |
8. | PIOTROWSKA Małgorzata Ewa | szwaczka | Łódź | Samoobrona | xxxxxx |
9. | PIETRZYKOWSKA Maria Helena | artysta plastyk | Łódź | Samoobrona | xxxxxx |
10. | MAJKOWSKI Bronisław Mirosław | emeryt | Łódź | Samoobrona | xxxxxx |
12. Komitet Wyborczy Partia Zieloni
Nr | Imię i nazwisko | Zawód | Zamieszkanie | Partia wg PKW | Liczba głosów |
1. | MIRYS Mateusz Piotr | dziennikarz | Zgierz | bezpartyjny | xxxxxx |
2. | DESPERAK Izabela Barbara | socjolog | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
3. | HAJNCEL Paweł Wojciech | artysta malarz | Łódź | bezpartyjny | xxxxxx |
4. | MUSIELAK Karolina Jolanta | filolog | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
5. | MARZEC Waldemar | pracownik ochrony | Łódź | bezpartyjny | xxxxxx |
6. | GROBLEWSKA-DURAJSKA Bogusława Maria | nauczycielka | Pabianice | Partia Kobiet | xxxxxx |
7. | DOBROWOLSKI Dawid | filozof | Łódź | Zieloni | xxxxxx |
8. | KRYSIAK Wioleta Magdalena | studentka | Bolimowska Wieś | Zieloni | xxxxxx |
9. | ORZECHOWSKI Tomasz | broker informacji | Łódź | Zieloni | xxxxxx |
10. | ADAMSKA Teresa Maria | inżynier środowiska | Łódź | bezpartyjna | xxxxxx |
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl