Firma Budowa z Łowicza otrzymała certyfikat...

  Firma Budowa z Łowicza otrzymała certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2018 [ZDJĘCIA]

  Rafał Klepczarek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W imieniu spółki certyfikat odebrał prezes Damian Koza-Sankowski (w środku)
  1/6
  przejdź do galerii

  W imieniu spółki certyfikat odebrał prezes Damian Koza-Sankowski (w środku) ©Archiwum

  Dobiegła końca kolejna edycja programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". W tym roku o ten prestiżowy certyfikat ubiegało się niemal 300 firm z całej Polski. Kapituła programu potwierdziła rzetelność i wiarygodność 280 z nich. W tym gronie znalazła się firma Budowa z Łowicza.
  Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność 1 lutego 1989 roku i na przestrzeni prawie 30-letniej działalności zdobyło doświadczenie oraz doskonaliło jakość świadczonych usług w branży budowlanej. W imieniu spółki certyfikat odebrał prezes Damian Koza-Sankowski.

  W gronie 280 wyróżnionych podmiotów gospodarczych znalazły się 22. z województwa łódzkiego. Z powiatu łowickiego prestiżowy certyfikat otrzymała jedynie Budowa. Spółka ma już na koncie wiele tego typu wyróżnień.

  Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest przedsięwzięciem, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, uwzględniające między innymi sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne.

  Celem programu jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową.

  Organizatorem programu jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym w Warszawie. Certyfikaty nadawane są od 20 lat.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo