Nasza Loteria

Fundacja Miej Serce – akcja Koperta z lizakiem

art. spons.
Każdego dnia do naszych skrzynek pocztowych trafiają dziesiątki rozmaitych listów i ulotek. Jeden z nich jest wyjątkowy, to ten dostarczony przez sympatyków Fundacji Miej Serce, który spotka się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Fundacja Miej Serce od lat wspiera dzieci pochodzące z najuboższych rodzin i dotknięte chorobą. Akcja „Koperta z lizakiem” to kolejny projekt, dzięki któremu podopieczni Fundacji mają szansę na otrzymanie pomocy. Fundacja Miej Serce ma za sobą wiele akcji społecznych na rzecz swoich podopiecznych. Koperta z lizakiem to ulotka jakiej dotąd nie było – nie informuje o rabatach, czy promocjach, ale zachęca za to do przekazania symbolicznej kwoty na rzecz podopiecznych Fundacji, którym ofiarowane wsparcie umożliwi kontynuację leczenia lub kosztownej rehabilitacji. Tym co wyróżnia tę akcję spośród wielu podobnych, jest dołączony do przesyłki mały, słodki upominek, który każdemu osłodzi dzień.

Do akcji dołączyć może każdy z nas! Potrzebne są jedynie dobre chęci i odrobina wolnego czasu. Zadanie jest proste: wystarczy pobrać ze strony internetowej Fundacji ulotkę z wybranym podopiecznym, następnie ją wydrukować i w formie listu w kopercie przekazać znajomym, rodzinie czy sąsiadom. Do koperty warto dołączyć czekoladkę, cukierek lub inny drobny upominek. Będzie to nie tylko miły gest, ale też znak rozpoznawczy akcji.

Więcej informacji na stronie Fundacji Miej Serce: www.miejserce.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Fundacja Miej Serce – akcja Koperta z lizakiem - Dziennik Zachodni

Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki