Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Gala Absolwentów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ

Wojciech Dłubakowski
Wojciech Dłubakowski
Gala absolwentów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, rok 2015
Gala absolwentów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, rok 2015 Fot. Grzegorz Gałasiński
Tegoroczni absolwenci Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego spotkają się w sobotę (3 grudnia) na uroczystej gali, podczas której odbiorą dyplomy. Absolwenci otrzymają pamiątkowe togi i birety.

W XIV Gali Absolwentów 2022 weźmie udział około 100 absolwentów (osoby, które zdały egzamin licencjacki lub magisterski w okresie 02.11.2021 – 31.10.2022 r.) oraz goście ze świata nauki i biznesu. Gala rozpocznie się o godz. 13 w auli T1 na Wydziale Ek.-Soc przy ul. Rewolucji 39.

Absolwenci otrzymają togi i birety. Z tego powodu organizatorzy proszą ich o przybycie co najmniej godzinę wcześniej. Togi i birety będą wydawane w szatni budynku E (parter Centrum Informatyczno-Ekonometrycznego Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego).

- Chcemy, aby ten dzień dla wszystkich absolwentów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego był dniem wyjątkowym i niezapomnianym. Ukończenie studiów staramy się powiązać z odpowiednio uroczystą oprawą wręczenia dyplomów. Dlatego będziecie mogli ubrać się w togi i kupić na pamiątkę biret z wyhaftowanym napisem „Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego”. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was miła pamiątka zakończenia jednego z najwspanialszych i najciekawszych okresów w Waszym życiu - podkreśla prof. Rafał Matera, dziekan Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego.

- Życzę Wam, aby nawiązane podczas studiów przyjaźnie i znajomości były źródłem radości i wsparcia przez całe życie. Marzy się nam, że będziecie nie tylko we wspomnieniach wracali na nasz Wydział, ale także włączycie się w działalność Stowarzyszenia Absolwentów Łódzkiego Ekonomicznego i Socjologicznego Ośrodka Akademickiego - dodaje prof. Rafał Matera.

Szczegóły XIV Gali Absolwentów Wydziału Ek.-Soc.

Organizatorzy zachęcają absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego, by dołączyli do Klubu Absolwenta i pobrali aplikację

Aplikacja ta pozwala na zamówienie i korzystanie z Karty Absolwenta UŁ, przegląd aktualnych ofert i promocji partnerów honorujących Kartę, a także podtrzymywanie znajomości i kontaktów z czasów studiów.

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Radosław Fogiel

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki